Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Austrálie Yarra Valley (Victoria)

Ubytování Austrálie Yarra Valley (Victoria)


Australské Yarra Valley je jednou z nejkrásnějších oblastí Victoria. Nachází se východně od Melbourne a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v srdci australské přírody. Yarra Valley je nejen rájem pro milovníky gastronomie a vína, ale také pro ty, kteří se chtějí podívat na úchvatné krajinářské scenérie.

Pokud se chystáte do Yarra Valley, nevynechejte možnost zde strávit několik nocí v nádherných ubytovacích zařízeních. V této oblasti najdete mnoho hotelů, penzionů, apartmánů a samozřejmě také vinařství, které nabízejí komfortní ubytování. V následujících řádcích vám přinášíme přehled několika z těch nejlepších možností.

1) Balgownie Estate Vineyard Resort & Spa

Balgownie Estate Vineyard Resort & Spa se nachází v centru Yarra Valley a nabízí nádherné výhledy na vinice a okolní kopce. Tento luxusní resort disponuje více než 70 pokoji a apartmány s vlastním balkonem nebo terasou, kde si můžete užívat krásné výhledy na krajinu. K dispozici jsou také restaurace, bar, venkovní bazén, sauna, vířivka a wellness centrum, kde si můžete dopřát různé masáže a další procedury.

2) Yering Gorge Cottages

Pokud hledáte ubytování s větší mírou soukromí, zkuste Yering Gorge Cottages. Tyto chatky se nacházejí v srdci přírody a nabízejí dokonalé spojení s australskou přírodou. K dispozici jsou zde romantické luxusní chatky s krbem, vlastním venkovním jacuzzi a terasou s nádherným výhledem na okolní krajinu. Pro milovníky golfu je k dispozici také golfový klub se 18ti jamkovým hřištěm, které se táhne po celé oblasti.

3) Chateau Yering Historic House Hotel

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat to nejlepší, co Yarra Valley nabízí, je Chateau Yering Historic House Hotel tou ideální volbou. Tento luxusní hotel se nachází v elegantním historickém sídle z 19. století a nabízí luxusní pokoje s nádhernými výhledy na okolní krajinu. K dispozici jsou také lázně, kde si můžete dopřát různé procedury, a několik vynikajících restaurací, kde si můžete vychutnat delikátní pokrmy a kvalitní víno.

4) Coombe Yarra Valley

Pokud hledáte ubytování, které je zároveň krásným vinařstvím, není nic lepšího než Coombe Yarra Valley. Tento hotel se nachází v krásném historickém sídle a nabízí krásné pokoje a apartmány s výhledem na vinice. Vinařství nabízí také různá vínná křídla a exkluzivní vína, která si můžete vychutnat v příjemném prostředí.

5) Yarra Valley Lodge

Yarra Valley Lodge je moderní hotel, který nabízí prostorné pokoje a apartmány se soukromým balkonem nebo terasou s výhledem na vinice. K dispozici jsou také vynikající restaurace, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a pití, a wellness centrum, kde si můžete dopřát odpočinkové procedury.

V Yarra Valley se nachází řada dalších nádherných ubytovacích zařízení, včetně dalších vinařství. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní a elegantní ubytování nebo krásné chatky v srdci přírody, Yarra Valley má pro vás mnoho možností k výběru. Tak proč nezačít svůj pobyt v této úchvatné oblasti již teď?


Letenka Austrálie Yarra Valley (Victoria)


Yarra Valley v australské Victorii je jedním z nejkrásnějších a nejvýznamnějších vinařských regionů v zemi. Je to místo, které je známé pro své úžasné víno, malebné scenérie a bohatou kulturu a historii.

Pokud chcete navštívit tuto oblast, létání je jedním z nejlepších způsobů, jak tam dorazit. K dispozici jsou letiště v Melbourne, odkud můžete najmout auto a řídit se přesně podle svých odpočinkových plánů.

Když jste přistáli, nezapomeňte si zakoupit mapu a něco na pití a vyrazit na cestu. Pokud rádi obdivujete přírodu, zajděte si do jedné z tamních mnoha parků a potom se vydejte na prohlídku místních vinic. Vinařské závody jsou zde dvě hlavní - Yarra Yering a Coldstream Hills. Obě tato místa nabízejí nádhernou prohlídku, kdy procházíte nádhernou krajinou s výhledem na hory. Je lze také zakoupit přímo od místních vinařů mnoho různých druhů vín.

Pokud se vám nechtějí chodit, místo bot si vezměte kolo, abyste si projeli po cyklostezkách s krásnými výhledy. Yarra Valley také nabízí některé z nejlepších restaurací v okolí. Pokud máte chuť na trochu jiné kuchyni, můžete navštívit některou z mnoha restaurací v jižní části údolí.

Yarra Valley je skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a relaxační místo, kde se zároveň můžou obklopit bohatou historií a kulturou. Od úchvatných výhledů na údolí, po prohlídku vinařství a gastronomickou nabídku západu Victoria - tato oblast nabízí vše, co potřebujete pro nezapomenutelné dovolené. Pokud se chystáte na prodloužený víkend nebo relaxaci po hektické práci, Yarra Valley vždy nabídne to, co potřebujete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Yarra Valley (Victoria)


1) Kde se nachází Yarra Valley?

Yarra Valley se nachází ve státě Victoria v Austrálii, asi 1 hodinu jízdy od Melbourne.

2) Jak se dostanu do Yarra Valley?

Nejlepší volbou je pronajmout si auto a jet po silnici Yarra Valley. Nicméně, existují také organizované zájezdy a taktéž možnost jet vlakem nebo autobusem.

3) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Yarra Valley?

Nejlepším obdobím jsou Jaro a Podzim kvůli teplotám a také kvůli skvělé nabídce atmosférických akcí.

4) Co mohu ochutnat v Yarra Valley?

Yarra Valley je proslulé svými víny, zejména šampaňským, Chardonnayem a Pinotem. Dále můžete ochutnat také sýry, levanduli a ovocné džusy.

5) Co se dá dělat v Yarra Valley mimo ochutnávky vína?

Můžete navštívit místní ZOO kde žijí místní druhy zvířat, navštívit místní muzea a umělecké galerie, projít se přírodou a mnoho dalšího.

6) Jakou stravu najdu v Yarra Valley?

Najdete tradiční australskou kuchyni s místními ingrediencemi, jako jsou hovězí maso, kozí sýr a zelenina. Dále je také k dispozici asijská, italská a francouzská kuchyně.

7) Jaká ubytování jsou v Yarra Valley k dispozici?

V Yarra Valley je k dispozici mnoho různých typů ubytování, od luxusních hotelů až po malé bed and breakfast. Vybírat můžete mezi venkovskými a moderními apartmány, místními chatami, a po celou dobu tak budete moci užívat krásné výhledy.


Počasí Austrálie Yarra Valley (Victoria)


Yarra Valley, překrásná oblast v australském státě Victoria, je známá nejen svou vrchovinou, ale také skvělými vícledovými vínami, z nichž většinu lze ochutnat v tamních vinicích.

Počasí zde je značně proměnlivé, v zimě může být chladno až studeně a v létě dokonce velmi horko. Díky tomu se tady dá najít to pravé počasí pro každého.

Začátek jara je výborným obdobím pro návštěvu Yarra Valley, průměrná teplota se pohybuje kolem 20 stupňů Celsia a je zde mírné slunce. Díky tomu se můžete projít vinicemi a užít si prvního vína z nové sklizně.

Leto je období, kdy se v Yarra Valley můžete těšit na velké množství slunce, i když málokdy dosahuje teplot přes 30 stupňů. V tomto období se v přírodě objevují nádherné květiny a mnoho festivalů, včetně oslav sklizně, které se konají v mnoha vinicích.

Jesen v Yarra Valley může být velmi krásná, šumavé listí a typická podzimní barva se snoubí s mírným sluncem, které dodává celému kraji romantickou atmosféru. Průměrná teplota se zde pohybuje kolem 18 stupňů a ráno bývá trochu chladno.

Zima je nejchladnější a nejsušší období v Yarra Valley, průměrná teplota se pohybuje kolem 10 stupňů a noc je chladná. Avšak díky tomu, že má zde velmi čistou atmosféru a oblohu, můžete se těšit na krásné zimní krajiny a mnoho zimních sportů jako je například lyžování.

Celkově lze tedy říci, že Yarra Valley je krásnou a vysoce atraktivní oblast, která nabízí australské počasí na špičkové úrovni. Nicméně s ohledem na změnu klimatu je vždy dobré být připraven na menší výkyvy v počasí a mít s sebou správné oblečení a vybavení.


Dovolená Austrálie Yarra Valley (Victoria)


Yarra Valley je jedno z nejlepších míst ke zkoumání přírodní krásy Austrálie a všeho, co tento kontinent nabízí. Nachází se u samotného Melbournu v oblasti Victoria a turisté si zde mohou vychutnat nádherné scenérie, chutnou vínu a gastronomické speciality, které region nabízí.

Co můžete očekávat v Yarra Valley? Na prvním místě jsou to vinice, které jsou považovány za některé z nejlepších v Austrálii. Vinice zde byly založeny už v roce 1838 a dodnes slaví úspěchy. Můžete se vydat na prohlídku jedné z mnoha vinic a ocenit víno, které zažilo bůhvíkolik generací zkušeností. Značky, které tady rostou, jsou například Yarra Yering, Coldstream Hills a Punt Road Wines.

Kromě vín z Yarra Valley tu najdete i různé restaurace, kde se podávají chutné a zdravé pokrmy místních surovin. Mezi nejznámější restaurace patří například The Independent, TarraWarra Estate nebo Oakridge Wines. Když už mluvíme o zdravých pokrmech, Yarra Valley je ideálním místem pro milovníky farmářských trhů. Ty se konají prakticky každý víkend a nabízejí mimo jiné zeleninu, ovoce, máslo a sýry od místních farmářů.

Zajímavou aktivitou, kterou v Yarra Valley najdete, je rozhodně horkovzdušný balon. Výlet s balonem skrz krajinu Yarra Valley je nezapomenutelným zážitkem. Když se ocitnete ve vzduchu, uvidíte všechny hory a údolí okolo sebe, a dokonce uvidíte i Melbourne v dáli. Pokud nehledáte více napětí, v Yarra Valley si můžete dopřát i některou z místních golfových hřišť.

Když už jsme u vody, ve Yarra Valley se nachází řeka, na které si můžete zapůjčit kajak a projet se po ní. Pokud máte dobré oblečení, můžete se vydat i na turistiku horskými stezkami, které jsou v této oblasti velmi oblíbené.

Yarra Valley je tedy ideálním místem pro dovolenou, která nabízí nejen krásné scenérie a chutné víno, ale i gastronomické zážitky a turistické aktivitu. Nejenže najdete zde něco pro sebe, ale navíc se můžete těšit na místní přátelské obyvatele, kteří rádi nabídnou doporučení na nejlepší místa v regionu. Zkrátka a dobře, Yarra Valley v Austrálii nikoho nezklame.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky