Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Dominikánská republika Boca Chica

Dovolená Dominikánská republika Boca Chica


Dominikánská republika se stala turistickým rájem díky svým plážím, divoké přírodě a bohaté kultuře. Jedním z nejpopulárnějších letovisek v této zemi je Boca Chica.

Boca Chica se nachází v oblasti Santo Domingo, hlavního města Dominikánské republiky. Toto letovisko se pyšní dlouhými plážemi, téměř průzračnými vodami a řadou aktivit pro turisty.

Pláže v Boca Chica patří k nejkrásnějším v celé zemi. Písek je jemný a bílý, voda čistá a teplá a krajina okolo je tvořena palmami a stromy, což vytváří skvělý dojem tropického ráje. Můžete si zde zdarma na půjčit lehátka a slunečníky a užívat si pohodlí a krásu prostředí.

Pro ty, kdo si rádi užívají vodních sportů, je v Boca Chica také spousta aktivit. Nabízí se zde plachtění, potápění, šnorchlování a rybaření. Na pláži jsou k dispozici i různé vodní hry, jako jsou například skákací hrady pro děti.

Pokud hledáte poznání místní kultury, mnoho aktivit v Boca Chica se točí okolo hudby a tanců. Zdejší trhy jsou plné různých suvenýrů a cvičitelských artefaktů, které jsou často vyrobeny místními umělci. Můžete také navštívit některé z mezinárodních hotelů, které nabízí taneční lekce a představení místních tanečníků.

Další fascinující aktivitou v Boca Chica je návštěva ostrůvku La Matica, který se nachází v blízkosti pobřeží. Na ostrově můžete snadno plavat a šnorchlovat, prolézt se jeskyněmi a těšit se na výhled na celý Boca Chica.

Když se do Boca Chica chystáte, měli byste vědět, že na vás čeká bohatá nabídka ubytování. Můžete si vybrat mezi malými hostely, luxusními hotely s pokoji na pláži nebo pronájmem bytů. Restaurace a bary najdete po celém letovisku a nabídnou vám tradiční dominikánskou kuchyni.

V Boca Chica si turisté mohou užít pohodovou atmosféru a spoustu zábavy. Pokud chcete najít ideální destinaci pro svou další dovolenou, neváhejte navštívit tuto nádhernou oblast.


Počasí Dominikánská republika Boca Chica


Dominikánská republika je známá svými krásnými bílými plážemi a slunečným počasím. Jedním z nejpopulárnějších míst pro turisty je Boca Chica, malé městečko ležící na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky. V tomto článku se podíváme, jaké je počasí v Boca Chica.

Boca Chica se nachází v tropické oblasti, což znamená, že zde vládne celoročně horké a vlhké počasí. Nejlepší čas návštěvy je však v období od prosince do května, kdy dochází k minimu srážek a teploty se pohybují kolem 27-28 ° C. V tomto období můžete očekávat slunečné dny a mírnou vlhkost.

V období letních měsíců - června až září - stoupají teploty a vlhkost, což může být pro některé turisty nepříjemné. Teploty se mohou přiblížit k 32-33 ° C a vlhkost může dosáhnout až 80%. V tomto období také dochází k průměrně 10 dnům s deštěm měsíčně, což může ovlivnit plány na plážové výlety.

V období od října do listopadu může Boca Chica potkat hurikán. V této době se turisté obvykle vyhýbají této oblasti, protože dochází k výraznému nárůstu srážek a silných větrů. Pokud plánujete návštěvu v tomto období, ujistěte se, že pečlivě sledujete předpovědi počasí a přijmete opatření, aby se návštěva stala bezpečnou.

Celkově je Boca Chica široce považována za mnohem příznivější místo pro turisty, kteří se chtějí těšit na počasí Dominikánské republiky. S množstvím slunečných dnů, hvězdných nocí a teplotami kolem 27-28 ° C můžete očekávat krásné počasí během svého pobytu. Ale nezapomeňte, že protože se jedná o tropickou oblast, může se kdykoliv vyskytnout deštivý den nebo bouřka. Proto je vždy dobré být připraven s deštníkem a plány na pozemní aktivity, pokud se počasí výrazně změní.


Letenka Dominikánská republika Boca Chica


Dominikánská republika je krásnou zemí na Karaibském pobřeží s mnoha zátokami, plážemi a tropickými lesy. Jedno z oblíbených míst pro turisty je Boca Chica, malebné městečko při pobřeží.

Pokud plánujete navštívit Boca Chica, prvním krokem je najít vhodnou letenku. Neexistuje žádný přímý let z Evropy do Boca Chica, ale můžete si vybrat mezi lety s přestupem. Nejčastěji se jedná o lety s jedním či dvěma přestupy, obvykle v USA (například v Miami, New Yorku nebo Atlantě).

Cena letenek se může velmi lišit v závislosti na ročním období, slevách a časem objednání. Nejlepší je hledat letenky alespoň několik týdnů před vaším plánovaným odletem, aby bylo možné najít nejlepší nabídku.

Po příletu na letiště Las Américas International Airport v Santo Domingu (hlavním městě Dominikánské republiky) si můžete pronajmout auto nebo se spolehnout na místní dopravu. Boca Chica je od letiště vzdálena asi 20 km. Pokud nechcete řídit, mohou být užitečné nejen taxíky, ale také tzv. guaguas – malé autobusy sjíždějící mnoho tras.

Boca Chica má pro turistu mnoho nabídek, ať už jde o vodní sporty, relaxaci na pláži, večerní zábavu (především na promenádě) a samozřejmě mnoho dobrých restaurací a barů s místní palmovou rumovinou.

Hranice mezi zábavou a hazardem v Boca Chica mohou být nejasné – varujeme před místními kasiny, kde si můžete zahrát i za vysoké částky. Naopak ale nemůžeme nezmínit noční rybolov v této oblasti, který je jednou z nejpopulárnějších aktivit v Boca Chica. Na lodce vyjedete na moře s místními rybáři, kteří vám pomohou chytit svou vlastní večeři (například mahimahi, tunu nebo marlina). Některé rybářské lodě mají i výbornou kuchyni a nabídnou vám na přání skvělou večeři.

Zkrátka, Boca Chica je ideálním místem pro kombinaci slunce, moře a zábavy. Pokud plánujete návštěvu Dominikánské republiky a chtěli byste prozkoumat toto nádherné město, měli byste si určitě vybrat odpovídající letenku a být připraveni na nevšední dobrodružství.


Ubytování Dominikánská republika Boca Chica


Boca Chica je krásné letovisko v Jižní části Dominikánské republiky. Je to oblíbené a oblíbené místo pro milovníky slunce a vodu a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci.

Ubytování v Boca Chica je široká škála od luxusních resortů až po skromnější hotely a apartmány. Většina ubytování se nachází přímo u pláže, což zajišťuje snadný přístup k vodním aktivitám, jako jsou šnorchlování, potápění, jízdě na kajaku nebo jízdě na windsurfingu.

Pro ty, kteří hledají elegance a pohodlí, na Boca Chica není nedostatek luxusních resortů. Například Be Live Experience Hamaca Beach je luxusní all-inclusive resort nabízející širokou škálu aktivit, jako jsou tenisové kurty, bazény, wellness centrum, kasino a noční klub. Hotel Boca Chica Beach Resort je další možnost s prvotřídním ubytováním a vybavením. Tyto hotely jsou ideální pro ty, kteří chtějí strávit celý svůj pobyt v resortu a bavit se řadou aktivit.

Pro cestovatele, kteří chtějí zažít autentickou Dominikánskou republiku, může být skromnější ubytování vhodnější volbou. Hotel Bellevue Dominican Bay je cenově dostupný hotel, který nabízí pohodlné pokoje s výhledem na zahradu nebo bazén. Pokojový servis a dostupnost wifi jsou k dispozici pro hosty. Pokud hledáte ubytování s výhledem na oceán, hotel BelleVue Dominican Bay by mohl být správným místem.

Pro cestovatele, kteří hledají více soukromí a nezávislost, jsou apartmány skvělou volbou. Caribe Sueño Aparta-Hotel nabízí pohodlné apartmány s plně vybavenými kuchyněmi. To dává hostům možnost vařit si své vlastní jídlo a ušetřit peníze na stravování v restauracích. Navzdory tomu, že apartmány nejsou přímo u pláže, ocaspendělní služby jsou k dispozici a zázemí hotelu je natolik dostačující, aby poskytlo dostatek místa k relaxaci.

Bez ohledu na to, jaký druh ubytování si zvolíte, Boca Chica je krásné letovisko plné aktivit a zábavy. Bezpečné pláže, vynikající potraviny a živá noční scéna jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste měli zvažovat návštěvu tohoto prostředí. Zvolte jeden ze zmíněných hotelů a těšte se na nezapomenutelný pobyt na Dominikánské republice v Boca Chica!


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Boca Chica


Dotaz: Jaká je nejlepší doba dovolené v Dominikánské republice?

Odpověď: Nejlepší sezóna na dovolenou v Dominikánské republice je od prosince do dubna, kdy jsou nižší srážky a mírnější teploty.

Dotaz: Kolik stojí doprava z letiště Santo Domingo do Boca Chica?

Odpověď: Doprava z letiště Santo Domingo do Boca Chica stojí asi 25-35 USD za taxi a 2-5 USD za městský autobus.

Dotaz: Jsou v Boca Chica nějaké pláže?

Odpověď: Ano, Boca Chica má nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Je to populární místo pro plážovou dovolenou.

Dotaz: Jsou v Boca Chica nějaké restaurace a bary?

Odpověď: Ano, Boca Chica má mnoho restaurací a barů, které nabízejí tradiční dominikánskou kuchyni a vynikající nápoje.

Dotaz: Je Boca Chica bezpečné místo k návštěvě?

Odpověď: Boca Chica má vysokou úroveň kriminality, hlavně v noci. Je třeba být opatrný a dodržovat základní bezpečnostní pravidla, jako zapínat si v oblasti nocí auta.

Dotaz: Co dělat v Boca Chica?

Odpověď: Aktivity, které se v Boca Chica dají dělat jsou plážové aktivity, potápění, šnorchlování, rybaření, výlety lodí a návštěvy tradičních dominikánských trhů a obchodů.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky