Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Egypt Hurghada Sakkala

Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské město Hurghada je jednou z nejpopulárnějších destinací pro turisty z celého světa, díky svému nádhernému pobřeží a jedinečnému podmořskému světu. V samotné části Hurghady nazvané Sakkala najdeme mnoho kvalitních ubytovacích možností, které uspokojí i ty náročnější cestovatele.

V Hurghadě se nachází mnoho hotelů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry, ale i solitéry. Mezi nejvyhledávanější hotely patří například:

1. Hilton Hurghada Plaza
Hotel Hilton Hurghada Plaza nabízí skvělé ubytování s výhledem na Rudé moře. Hotel se nachází v samotném centru Hurghady, v blízkosti nákupních center a mnoha restaurací. Nabízí prostorné pokoje, vynikající servis a příjemnou atmosféru. V areálu hotelu se nachází bazén, fitness centrum, sauna, masáže a různé sportovní aktivity.

2. Steigenberger Aqua Magic Red Sea
Steigenberger Aqua Magic Red Sea je luxusní hotel s pestrým aquaparkem, který je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel leží přímo u pláže a nabízí skvělé služby a vybavení, jako jsou například wellness centrum, tenisové kurty, fitness centrum nebo dětský klub.

3. Jaz Casa Del Mar Resort
Jaz Casa Del Mar Resort je čistý, moderní a elegantní hotel, který se nachází v blízkosti centra Sakkaly. Vybavený je nádhernými bazény, jacuzzi a bary s kvalitními nápoji. Pokoje jsou prostorné a nabízejí balkony s impozantními výhledy. K dispozici je také wellness centrum a sportovní hřiště.

4. Sunrise Grand Select Ocean View Resort
Sunrise Grand Select Ocean View Resort se nachází vedle jedné z nejpřitažlivějších pláží Sakkaly. Hotel se pyšní luxusními apartmány s krásným výhledem na moře, dále nabízí útulné kavárny, špičkové restaurace a bary s exotickými koktejly. Vyžití nechybí ani malým dětem, pro které jsou k dispozici zábavné aktivity a dětské koutky.

5. Movenpick Resort & Spa El Gouna
Kousek od Hurghady je umístěn Movenpick Resort & Spa El Gouna. Hotel nabízí jedinečné zážitky ze svého prostředí, jako jsou procházky po laguně, pobyt na plážích a historické prohlídky okolí. Vybaven je dětskými hřišti, tenisovými kurty, bazény, wellness centrem a samozřejmě kvalitním servisem.

Hurghada Sakkala je rozmanitým místem, kde si každý najde to své. Ubytování může být cenově dostupné, ale také luxusní, v každém případě však nabídne perfektní výchozí pozici k prozkoumání okolí, kde se můžete potápět, jezdit na vodních skútrech, projíždět si po poušti a mnoho dalšího.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


1. Jaké jsou lety do Hurghady?

Lety do Hurghady jsou obvykle k dispozici z mnoha evropských destinací, jako jsou Frankfurt, Vídeň, Londýn a Paříž. Frekvence a ceny letů se mohou lišit v závislosti na sezóně a odletovém letišti.

2. Jaký druh měny používat v Hurghadě?

Oficiální měnou v Egyptě je egyptská libra (EGP), nicméně americký dolar (USD) a euro (EUR) jsou široce přijímány v turistických oblastech a běžně používány pro platby za hotely, restaurace a další služby.

3. Měl bych si vzít očkování, pokud chci jet do Egypta?

Pro cestovatele do Egypta nejsou žádná povinná očkování, nicméně doporučuje se očkování proti hepatitidě A a B, tyfu, tetanu a zápalu plic.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Hurghady?

Nejlepší čas na návštěvu Hurghady je v období od října do května, kdy jsou teploty příjemné a slunečné s minimálními srážkami.

5. Jaké jsou nejběžnější aktivity v Hurghadě?

Mezi nejběžnější aktivity v Hurghadě patří potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, vodní sporty, projížďky na velbloudech a návštěva historických památek jako jsou chrámy v Luxoru a Karnaku.

6. Jaký je průměrný denní rozpočet na dovolené v Hurghadě?

Průměrný denní rozpočet na dovolené v Hurghadě závisí na vaší preferované úrovni ubytování a stravování, ale obecně lze říci, že rozpočet v rozmezí 30-50 USD na den by měl být dostatečný.

7. Jaké jsou nejběžnější jazyky mluvené v Hurghadě?

Arabština je úředním jazykem v Egyptě, ale angličtina a němčina jsou široce používanými jazyky v turistických oblastech, jako je Hurghada.


Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Pokud hledáte místo, kde si můžete užít krásné pláže, vynikající potápění a další vodní aktivity, Egypt Hurghada je skvělou volbou. Tento přístavní město se nachází na východním pobřeží Egypta, u Rudého moře, a je oblíbeným cílem pro turisty z celého světa.

Hurghada má mnoho oblíbených oblastí pro turisty, ale jednou z nejlepších je oblast Sakkala. Nachází se v centru města a nabízí vynikající přístup k plážím, restauracím, kavárnám a nakupování.

Letenky do Hurghady jsou k dispozici z mnoha destinací po celém světě a jsou často cenově dostupné. Mnoho letovisek nabízí all-inclusive pobyt, což znamená, že získáte jídlo, nápoje a ubytování v ceně pobytu.

Když dorazíte do Hurghady, můžete se těšit na mnoho aktivit. Pláže v oblasti Sakkala jsou nádherné a ideální pro slunění a vodní sporty. Mezi oblíbené aktivity patří potápění, šnorchlování, windsurfing a kiteboarding.

Město má také mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu. Hurghada je známá pro své korálové útesy a mnoho turistů se vydává na potápěčské výlety, aby jezkonzervovali. Existuje zde také mnoho tradičních trhů a obchodů. Můžete si zakoupit místní řemesla, jako jsou látky, šperky a keramika.

Pokud hledáte také kulturní zážitky, můžete navštívit starobylé chrámy a památky v oblasti Luxor. Je to jednodenní výlet, ale stojí to za to, abyste viděli nádherné sochy a fresky.

Egypt Hurghada Sakkala je jedním z nejlepších míst pro vodní sporty, pláže a několikadenní pobyt. V blízkosti města jsou také krásné písečné duny a nemusíte cestovat dlouho, abyste si je prohlédli.

Při hledání letenky do této oblasti si vyberte řádného a ověřeného prodejce a pamatujte na to, že byste měli mít platný pas s minimálně 6 měsíci platností. Mějte také na paměti aktuální bezpečnostní opatření a konzultujte s místními úřady, které byste se měli vyhnout.


Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Egypt se nachází v oblasti s horkým pouštním klimatem a Hurghada, konkrétně oblast Sakkala, není výjimkou. Průměrná roční teplota je zde kolem 25-30 °C, ale v letních měsících může teplota vystoupit až na 40-45 °C.

V období z dubna do října se jedná o období nejvyšších teplot, zatímco v období od listopadu do března jsou teploty mírnější a zhruba kolem 20-25 °C. V této době je však možné, že se v oblasti objeví příležitostné bouřky a vítr.

V oblasti Hurghady a Sakkaly je velmi málo srážek a většinou se jedná o období, kdy prší pouze jednou za měsíc či dokonce za několik měsíců. To však neznamená, že se zde nedostanete do kontaktu s vodou. Egypt leží u Rudého moře, což znamená, že je zde možné zažít horké a slunečné počasí, a přesto se vychladit v mořské vodě.

Pro turisty, kteří se v oblasti nacházejí a chtějí si vychutnat pláže a vodní aktivity, je letní období, od dubna do října, často nejlepší. Nicméně je nutné důkladně se chránit před sluncem a v dostatečném množství se mazat opalovacími přípravky.

Celkově vzato je počasí v oblasti Egypt Hurghada Sakkala ideální pro ty, kdo hledají slunečné a horké počasí, ale zároveň si chtějí užít vodu Rudého moře. Jen si dobře rozmyslete, zda se chcete vydat v nejsilnějším horku v letních měsících. Pokud ne, březnový či listopadový pobyt vás nabije energií a pohodou.


Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je jedno z nejpopulárnějších turistických letovisek v Egyptě, které pobřeží otevírá na Rudé moře. Toto středisko přitahuje turisty ze všech koutů světa, díky ideálním podmínkám pro potápění, windsurfing a další vodní sporty. Hurghada Sakkala nabízí kromě vodních sportů také mnoho kulturálních památek, čisté pláže a skvělé prádle.

Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou do Egypta a chtějte si užít relaxaci u moře, Hurghada Sakkala je to správné místo pro Vás. Kromě nádherné vody a pláží, tady můžete najít i mnoho dalších aktivit. Vlastnilinké zóna je jedno z největších nákupních středisek, které najdete v Egyptě. Večerní program nabízí divadla a živou hudbu a většinou známé diskotéky jsou otevřené po celou noc.

V Hurghadě Sakkala se můžete podívat na mnoho dalších míst. Výlety do luxusního letoviska El Gouna, které je známé svými blízkými útesy a korálovými útesy, jsou velmi populární. Pokud byste rádi poznali historii města, můžete navštívit starou část města a projít se náměstím Al-Dahar. Tato oblast je plná tržišť a obchodů, kde si můžete koupit suvenýry nebo si zde naobědvat.

Dovolená v Hurghadě Sakkala je vhodná pro každého cestovatele, nezáleží na tom, zda se jedná o rodinnou, párovou nebo solitérní dovolenou. Pláže jsou velmi čisté a k dispozici jsou různé možnosti ubytování, od luxusních hotelů až po soukromé apartmány. Místní obyvatelé jsou velmi přívětiví a jsou také velmi ochotni pomoci s plánováním výletů nebo doporučit dobrá místa na jídlo.

V Hurghadě Sakkala si můžete užívat slunce, moře a spoustu volnočasových aktivit. Toto letovisko je ideální pro ty, kteří chtějí odpočívat a zároveň zažít zážitky, které jinde nenajdou. Proto, pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a dobrodružství, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky