Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Egypt Soma Bay

Ubytování Egypt Soma Bay


Egypt je bezpochyby jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších destinací na světě. Jeho pláže, teplé moře a bohatá historie přitahují turisty po celý rok. Pokud plánujete pobyt v Egyptě a hledáte vhodné ubytování, určitě byste si měli prohlédnout Soma Bay. Jedná se o exkluzivní a moderní turistickou oblast ležící na jihovýchodě země, která je obklopena nádhernými korálovými útesy a azurovým mořem.

Ubytování v Soma Bay je rozmanité a nabízí vám výběr z více než deseti různých hotelů, které se v blízkosti této turistické oblasti nacházejí. Tyto hotely jsou zcela vybaveny moderními zařízeními a poskytují zajímavé aktivity pro své hosty, jako je potápění, windsurfing, golfová hřiště a mnoho dalšího.

Nejoblíbenějším hotelem v Soma Bay je La Residence Des Cascades. Tento luxusní resort se nachází na břehu Rudého moře a nabízí svým hostům kromě luxusního ubytování také několik restaurací s vybranými gastronomickými specialitami. V hotelu si můžete vychutnat kvalitní spa a wellness služby, které vám pomohou uvolnit se a nabit se novou energií do dalšího dne.

Dalším skvělým hotelem v této oblasti je Kempinski Hotel Soma Bay. Hotelový komplex se nachází na břehu Rudého moře a nabízí svým hostům několik restaurací, kde si můžete vychutnat místní nebo mezinárodní kuchyni. Kempinski Hotel Soma Bay je také ideální pro golfové nadšence, jelikož se zde nachází jeden z nejlepších golfových hřišť na světě!

Dalšími hotely v Soma Bay jsou Robinson Club Soma Bay, The Westin Soma Bay Golf Resort & Spa, Sheraton Soma Bay Resort a Breakers Diving and Surfing Lodge. Tyto hotely nabízejí také prvotřídní služby a luxusní vybavení. Můžete si být jisti, že vaše dovolená v Soma Bay bude nejen nezapomenutelná, ale i naprosto dokonalá.

Pokud chcete strávit odpočinkovou dovolenou v Egyptě, určitě byste si měli prohlédnout Soma Bay. Tato oblast je jednou z nejkrásnějších v zemi a nabízí řadu možností pro ty, kteří touží po zážitcích a adrenalinu. Pobyt v hotely v této oblasti bude naprosto nezapomenutelný!


Počasí Egypt Soma Bay


Egypt Soma Bay je jedním z nejkrásnějších turistických míst v Egyptě, leží na jihovýchodě země, na pobřeží Rudého moře. Oblast Soma Bay patří k nejhezčím kusům egyptského pobřeží, vyznačuje se krásnými plážemi, korálovými útesy, bílým pískem a průzračnou vodou. Kromě toho se může pochlubit velmi příjemným a stálým počasím.

Egypt Soma Bay se těší celoročně slunečnému a suchému klimatu. V zimě se teploty pohybují mezi 22-25°C a v létě dosahují až 35-40°C, což znamená, že turistická sezona probíhá celý rok. Voda v moři má teplotu mezi 20 až 28°C, což je ideální pro milovníky vodních sportů a především potápění, jelikož se zde nachází několik potápěčských lokalit s unikátními ekosystémy.

Návštěvníci Egypta Soma Bay se tedy mohou těšit na slunečné a teplé počasí bez ohledu na to, kdy jedou do této oblasti. Pro ženy je vhodné mít s sebou dlouhé rukávy a nohavice kvůli respektování místních zvyků a zákazů. Většinou však platí, že oděv by neměl být příliš těsný a naopak by měl být vzdušný, aby se při vysokých teplotách člověk vyskytující se na klimatizovaných místech nezpotil.

V oblasti Egypta Soma Bay je velmi malá pravděpodobnost dešťových srážek, a tak turisté mohou navštěvovat toto místo v jakémkoliv období roku. Pokud by se náhodou nějaké krátkodobé přeháňky objevily, nevadily by při vyšších teplotách příliš. Proto se může jednat o velmi ideální destinaci pro dovolenou jak v létě, tak i v zimě.

Celkově lze tedy říci, že počasí Egypta Soma Bay je rok co rok příjemné, pro turisty přišli na plážích oddychovat, ale i pro potápěče a vodní sportovce. Příjemné počasí a unikátní podmořský svět tedy tvoří perfektní výchozí podmínky pro skvělou dovolenou.


Letenka Egypt Soma Bay


Egypt, země pyramid a faraonů, je často spojován s turisty, kteří touží po poznání historie této země. Soma Bay, úžasné letovisko při pobřeží Rudého moře, je jedním z nejideálnějších míst pro ty, kteří touží po dokonalé dovolené plné slunce, písku a moře.

Letenky do Egypta jsou v dnešní době velice snadno dostupné. Mnoho leteckých společností nabízí pravidelné spoje z Prahy do Káhiry, poté si budete muset zajistit přepravu do Soma Bay. Pro ty, kdo neradi cestují přes Káhiru, jsou k dispozici i nepřímé lety, které nabízejí odjezdy z různých evropských měst.

Soma Bay se nachází na východě Egypta, asi 45 kilometrů jižně od letiště Hurghada. Toto hraniční pobřeží bylo v dřívějších dobách používáno pro těžbu zlata, ale nyní je to oblíbená turistická destinace. Je obklopeno nádhernými zátokami, korálovými útesy a písečnými plážemi.

V Soma Bay vám bude nabídnuto mnoho aktivit a zážitků, například šnorchlování, potápění, windsurfing a kitesurfing. Pro ty, kteří preferují klid, jsou zde luxury hotely s pohodlnými lehátky, bazény a wellness centry. Je zde také několik golfových hřišť s nádhernými výhledy na Růžové a Rudé moře.

Pokud máte zájem poznat historii této země, doporučujeme navštívit Cairo, která je vzdálena asi 600 kilometrů od Soma Bay. Hlavní město Egypťanů je plné historických památek, jako je například pyramidy v Gíze nebo Egypťanské muzeum.

Letenky do Egypta jsou snadno dostupné a nabízejí mnoho možností pro turisty po celém světě. Soma Bay je dokonalým místem pro ty, kteří hledají slunce, moře a luxus. Toto místo nabízí nádherné pláže a aktivitu pro každého. Navštivte Egypt a objevte tuto zemi se všemi jejími bohatstvími a krásami!


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Soma Bay


1. Jak se dostat do Soma Bay?

Do Soma Bay se lze dostat letecky, přistávací plocha se nachází v blízkosti oblasti. Dále je možné cestovat autobusem ze Hurghady, který trvá přibližně 45 minut.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Somy Bay?

Nejlepší čas na návštěvu Somy Bay je od listopadu do března, kdy je nejstabilnější počasí s vysokými teplotami a minimem srážek.

3. Co je to Soma Bay?

Soma Bay je luxusní turistická oblast nacházející se v Egyptě na pobřeží Rudého moře. Je známá svou krásnou pláží, šnorchlováním a potápěním.

4. Jaká je nejlepší pláž v Soma Bay?

Mezi nejlepší pláže v Soma Bay patří White Beach, která je vybavena lehátky, slunečníky a restaurací. Je oblíbenou destinací pro potápěče a šnorchlování.

5. Co dělat v Soma Bay?

V Soma Bay se můžete potápět, šnorchlovat, hrát golf, projíždět se na koních, jezdit na kole či surfovat na vodních sportech. Objevovat můžete také místní kulturu a památky.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Soma Bay?

Mezi nejlepší hotely v Soma Bay patří Kempinski Hotel Soma Bay, Sheraton Soma Bay Resort a Breakers Diving and Surfing Lodge.

7. Je bezpečné cestovat do Soma Bay?

Ano, Soma Bay je bezpečná turistická oblast s dobrou zabezpečeností. Nicméně, jako v jakékoliv turistické destinaci, je doporučeno dodržovat základní bezpečnostní opatření.

8. Kde mohu najít vynikající restaurace v Soma Bay?

Restaurace nabízejí širokou škálu kuchyní, od tradiční egyptské po mezinárodní kuchyně v pěti hvězdičkovém stylu. Mezi nejlepší restaurace patří The Cascades Restaurant v hotelu Kempinski a The Lighthouse Restaurant v Darb El-Ahlam Village.

9. Jak dlouho bych měl zůstat v Soma Bay?

Ideální délka pobytu v Soma Bay závisí na vašich zájmech a plánech. Nicméně doporučuje se zůstat alespoň 3 až 5 dní, aby se mohly vychutnat pláže a aktivity, které tato oblast nabízí.

10. Co je cenová úroveň v Soma Bay?

Ceny v Soma Bay jsou převážně vyšší, nežli v jiných oblastech Egypta. Nicméně, s ohledem na základní výdaje jako jídlo a ubytování, může být cenová úroveň nižší, než na některých evropských destinacích.


Dovolená Egypt Soma Bay


Egypt patří mezi nejnavštěvovanější turistická místa v celé Africe a světě. Svůj výjimečný půvab a skvělé podmínky pro dovolenou nabízí mnoho letovisek rozmístěných po celé oblasti pobřeží Rudého moře. Jedním z nich je Soma Bay, což je pár kilometrů vzdálená poloostrov na východním pobřeží Egypta a kde vás čeká pohádková dovolená.

Pokud hledáte místo, které vás uchvátí, tak je Soma Bay ideální volbou pro vás. To zdejší pobřeží Rudého moře je obdivuhodně střežené a vodní podmínky jsou jedny z nejlepších na světě pro potápění a windsurfing. Tamní závětrná položení a snadné přístupy ke korálovým útesům poskytují nezapomenutelné zážitky, které si celý život budete pamatovat.

Rodiny zde ocení pláže, které jsou nejen krásné, ale i bezpečné. Zdejší pobřeží je poměrně ploché, což zajišťuje klidnější hladinu. Díky tomu se můžete těšit na bezpečné koupání a také na spoustu plážových aktivit, které jsou k dispozici. Soma Bay se nyní stala místem pro rodinné dovolené a je ideální pro ty, kteří chtějí zažít nejlepší zábavu a relaxaci.

Soma Bay také nabízí mnoho aktivit na souši, takže nikdy se nemusíte bát, že se na dovolené nudit budete. V okolí najdete nejen krásné parky, ale také možnosti k horolezectví, jízdě na kole, golfu, družstevní sporty a spoustu dalších aktivit.

Kromě toho, má Soma Bay další výhodu, rozmanitou kulturní scénu. Pro ty turisty, kteří se zajímají o historii a kulturu, jsou v okolí mnoho památek, jako teba Luxorské náměstí, Karnakské chrámy, Valey království a mnoho dalších, které rozhodně stojí za návštěvu.

Jižní Egypt má celoročně teplé počasí a to se vymiňuje i pro Soma Bay. Jaro a podzim jsou nejlepšími obdobími pro vodní aktivity, zatímco zima a léto jsou vhodné pro turisty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Egypta.

Soma Bay je přístupná z Hurgady, která je letecky spojena se všemi hlavními evropskými letišti a také s letištěm v Káhiře. Cesta však stojí v dané období většinou méně než s jinými destinacemi.

Soma Bay je ideálním místem pro lidi, kteří chtějí strávit dovolenou v krásném a klidném prostředí. Nabízí spoustu aktivit a zážitků pro různé typy turistů - od plážových útěků po kulturní výlety. Pokud hledáte místo, kde si oddychnete a užije si luxusní dovolenou, Soma Bay je tou správnou volbou.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky