Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Estonsko Kilingi-Nõmme

Ubytování Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko Kilingi-Nõmme je malé město v jihozápadní části Estonska, které se nachází v regionu Pärnumaa. Ačkoli toto město není tak velké jako jiná místa v Estonsku, nabízí mnoho zajímavých míst a zážitků, které stojí za návštěvu. Kromě toho, nabízí také různé možnosti ubytování pro turisty.

Hotel Kilingi-Nõmme

Hotel Kilingi-Nõmme je největší hotel v Kilingi-Nõmme. Je to moderní hotel s 43 pokoji a pěkně zařízenými úkryty v přírodě. Hotel má také krásnou sauna, fitness centrum a venkovní bazén, což je skvělý způsob, jak si odpočinout a uvolnit se.

Hotel Kivilinna

Hotel Kivilinna se nachází uprostřed Kilingi-Nõmme a nabízí svým hostům skvělé ubytování za přijatelnou cenu. Veškeré pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem a splňují veškeré standardy moderního ubytování. Tento hotel je také vybaven konferenčním centrem a saunou.

Käbi Külalistemaja

Käbi Külalistemaja je rodinné ubytování, které se nachází v blízkosti města Kilingi-Nõmme. Nabízí krásné pokoje s rustikálním nábytkem a krásným výhledem na lesy. Hosté mohou využít grilování, a také zahrady, kde se mohou relaxovat a užít si klidný pobyt.

Villa Nõmm

Villa Nõmm je perfektní volbou pro rodiny a skupiny, kteří chtějí být blízko přírody a užívat si klidného prostředí. Villa Nõmm nabízí velkou zahradu a venkovní terasu, kde se hosté mohou relaxovat a užívat si krásný výhled na okolní přírodu. Vila je velmi prostorná, má velkou kuchyni a moderně zařízené pokoje.

Celkově, Kilingi-Nõmme nabízí mnoho možností ubytování pro turisty. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotel nebo komfortní rodinné ubytování, určitě si najdete to, co odpovídá vašim představám. Navíc, Kilingi-Nõmme je skvělou základnou pro turisty, kteří chtějí objevovat mnoho zajímavých míst v této oblasti Estonska, jako je například přírodní park Soomaa.


Počasí Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko se může pochlubit mnoha krásnými a překvapivými místy, ale jedno z nich je rozhodně město Kilingi-Nõmme. Leží v jihozápadní části Estonska a je hlavním centrem oblasti Pärnumaa.

Počasí v Kilingi-Nõmme se silně ovlivňuje jeho polohou na pobřeží Baltského moře. Ovlivňuje ho také jeho vnitrozemské poloha, kde se mísí klima Atlantiku a kontinentální klima, což se projevuje chladnými zimami a teplými léty.

Letní počasí v Kilingi-Nõmme je obvykle pěkné a teplé. Průměrná teplota v červenci a srpnu je okolo 20 až 22°C, ale mohou se dostat až na 30°C. Je zde také dostatek slunce, a proto je toto období ideální pro procházky, koupání a outdoorové aktivity.

Podzim bývá poměrně mírný a deštivý, teploty se pohybují od 10 do 15°C. Zima přináší chlad a sníh, teploty se pohybují okolo -2 až 2°C. Zima však není tak drsná jako v některých dalších částech země, a proto lze stále řadu aktivit podnikat venku. V Kilingi-Nõmme se také často pořádají zimní aktivity jako například lyžování a sánění.

Jaro je obvykle chladné a mírně deštivé, s teplotami okolo 10 až 15°C. V této době roku je Kilingi-Nõmme skvělým místem pro procházky a obdivování přírody, která začíná kvést.

Celkově je počasí v Kilingi-Nõmme typicky evropské, s mírnější zimou než v ostatních částech Estonska. I když počasí může být proměnlivé, příroda a krása tohoto místa stojí za návštěvu kdykoliv během roku.


Letenka Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko je nádhernou zemí, kterou se můžete podívat z výšky. Pokud jste se rozhodli navštívit malé městečko Kilingi-Nõmme a nechcete trávit hodiny cestováním po silnicích, proč si nezajistit letenky?

Kilingi-Nõmme je malebné městečko na jihu Estonska, které se nachází pouhých pět minut od největšího národního parku Estonska Soomaa. Díky své poloze a vnitrostátnímu letišti Kilingi-Nõmme jsou lety sem velmi populární zejména mezi turisty, ale i obyvateli okolí.

Kromě turistických lákadel nabízí Kilingi-Nõmme i mnoho sportovních aktivit, které se můžete zúčastnit, jako je třeba jízda na koni, kajaking, cyklistika nebo turistika. Navštívíte-li městečko v létě, můžete se svézt po řece Audru na kajaku nebo si zahrát golf na golfovém hřišti nedaleko města.

Co se týče ubytování, má Kilingi-Nõmme mnoho možností. Můžete si vybrat mezi hotelovými pokoji, penziony nebo pronajatými chatami.

Pokud se vydáte na výlet do Soomaa národního parku, budete mít možnost vidět mnoho divokých zvířat, jako jsou například vydra, los nebo rys. Nedaleko parku se také nachází mnoho vodopádů a krásných jezer, které ocení jak turisté, tak i ti, kteří hledají klidnou procházku v přírodě.

Estonsko je země, která stojí za to navštívit a cesty sem by neměly být omezeny pouze na silniční dopravu. Velmi pohodlnou variantou jsou lety z různých evropských letišť přímo do Kilingi-Nõmme. Zkuste si tuto variantu na své další cestě a uvidíte, že bude stát za to.


Dovolená Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko je krásná země plná mnoha překrásných míst k návštěvě. Jedním z nejzajímavějších míst k návštěvě je malé město Kilingi-Nõmme v jižním Estonsku. Pokud plánujete cestu do Estonska, měli byste toto místo zahrnout do svého itineráře a využít svou dovolenou k prozkoumání všeho, co toto místo nabízí.

Kilingi-Nõmme se nachází v regionu Pärnumaa a je obklopen krásnou přírodou. Pokud máte rádi přírodu a zvířata, je toto místo pro vás ideální. Nejbližším velkým městem je Pärnu, které je asi 45 km od Kilingi-Nõmme. Pärnu je populární turistickou destinací a nabízí mnoho aktivit a památek k návštěvě.

Jedním z nejzajímavějších míst v Kilingi-Nõmme je park s názvem Tervise Paradiis. Tento park má mnoho turistických atrakcí, jako jsou například lázně, aquapark, bowling a mnoho dalšího. Je plný zeleně a je ideální pro odpočinek a relaxaci. Pokud preferujete adrenalinové zážitky, můžete si zkusit například skoky na laně, šplhání po stěnách nebo jízdu na kole z kopce.

Dalším zajímavým místem v Kilingi-Nõmme je muzeum Zeppelin. Toto muzeum bylo otevřeno v roce 2007 a nachází se v bývalém hangáru pro vzducholodě. Muzeum nabízí expozici historie vzducholodí a vyobrazení života Estonských pilotů, kteří sloužili v 1. světové válce.

Pokud jste sportovní nadšenec, můžete si zkusit jízdu na koni. Kilingi-Nõmme nabízí mnoho různých tras a okruhů pro koně. Kromě toho můžete navštívit mnoho rybníků a jezer v okolí a loví ryby, jako jsou například plotice, sumci a kapři.

Kromě těchto aktivit nabízí Kilingi-Nõmme také spoustu kulturních akcí během celého roku. Například se zde konají folklorní slavnosti, festivaly s pohádkami a mnoho dalších kulturních a společenských akcí.

Pokud se rozhodnete navštívit Kilingi-Nõmme, není třeba se obávat ubytování. Město nabízí spoustu možností pro ubytování. Naleznete zde privátní ubytování, Pensióny, hotely s restaurací a mnoho dalších.

Kilingi-Nõmme je malebné město, které nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k návštěvě a aktivit k vykonání. Pokud chcete prožít dovolenou, která je plná přírody, zábavy a kulturních akcí, je toto místo pro vás to pravé.


Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Kilingi-Nõmme


1. Jak se dostanu do Kilingi-Nõmme?

Do Kilingi-Nõmme se můžete dostat buď vlakem z Tallinnu, nebo autobusem z Pärnu nebo Tartu.

2. Kde se dá v Kilingi-Nõmme ubytovat?

V Kilingi-Nõmme se nachází několik hotelů a penzionů. Mezi nejpopulárnější patří Hotel Veski, Hotel Muraka a Guesthouse Nurga.

3. Co se dá v Kilingi-Nõmme vidět?

V Kilingi-Nõmme se nachází několik památek, jako například Kesk-Pärnu church, Kilingi-Nõmme mõis (manský dům), muzeum lokomotiv a Kilingi-Nõmme spordikompleks (sportovní areál).

4. Kde se dají najíst dobře?

V Kilingi-Nõmme se nachází několik restaurací a kaváren. Mezi nejpopulárnější patří restoran Uulits a kavárna Must Kleit.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí Kilingi-Nõmme?

V okolí Kilingi-Nõmme se nachází několik přírodních parků, jako například Soomaa Nacionální park a Pärnu Jalgpallihall. Turisté si také mohou užít různé sportovní aktivity v místním sportovním areálu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky