Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Fidži Ovalau Island

Počasí Fidži Ovalau Island


Fidži - jedno z nejrůznějších ostrovních souostroví na světě. Hlavní ostrov této země, Viti Levu, se nachází na západě Fidži a nabízí návštěvníkům mnoho krásných pláží a přírodních scenérii. Avšak nejmenší ostrov souostroví, Ovalau Island, ležící na východě, je místo o kterém se vám bude hnout žaludek.

Klima na Fidži je tropické s vysokou vlhkostí a vyššími teplotami, což nabízí ideální podmínky pro pěstování plodin a rybolov. Na ostrově Ovalau Island můžete očekávat mírnější klima a nižší teploty, díky jeho níže položenému přírodnímu prostředí.

Během letních měsíců (od listopadu do dubna) může teplota dosáhnout až 30 stupňů Celsia a vlhkost dosahuje klidně až 100%. Během těchto měsíců může být také období dešťů, proto se doporučuje přinést si deštník a chránit své věci v neprodyšných igelitových obalech.

Opravdovou výhodou návštěvy Ostrova Ovalau však jsou měsíce zimního a jarního období (červen až říjen), kdy se teploty pohybují mezi 20 a 25 stupni Celsia. Během těchto měsíců je také menší riziko mořských bouří a hurikánů.

Když se ohledně počasí na Ostrovu Ovalau řekne, může to být pro turisty překvapivější než na jiných fidžijských ostrovech, ale zároveň nabízí příjemné zážitky, které si můžete užít, aniž byste se museli upínat na klimatizaci.

Takže, pokud se chystáte na Fidži a plánujete navštívit i Ostrov Ovalau, počítám s tím, že toto informace ohledně počasí vám pomůžou naplánovat si ideální čas na návštěvu tohoto exotického ostrova.


Letenka Fidži Ovalau Island


Letenka do Fidži na ostrov Ovalau je zážitek jako žádný jiný. Tento malý ostrov se nachází velmi blízko hlavního města Suva a nabízí návštěvníkům unikátní zážitek ze skutečného fidžijského života, který se odlišuje od ostatních turistických atrakcí na ostrově Viti Levu.

Ostrov Ovalau je známý svou krásnou přírodou, kterou tvoří různé druhy rostlin a květin, zelené kopce a křišťálově čisté moře. Ostrov je také domovem mnoha různých druhů zvířat, jako jsou veverky, hadi, gekoni a mnoho dalších. Pro milovníky přírody je zde tedy hodně k vidění.

Kromě krásné přírody nabízí ostrov Ovalau také mnoho kulturních zážitků, které se nedají najít nikde jinde na Fidži. Místo nabízí návštěvníkům mnoho tradičních fidžijských vesnic, které se nacházejí uprostřed krásné krajiny. Návštěvníci tak mohou pozorovat a podílet se na fidžijských tradicích, jako jsou tance a zpěvy, příprava tradičního jídla a mnoho dalšího.

Ovalau je také oblíbeným místem pro potápěče, kteří mohou pod vodou objevovat krásné korálové útesy a pozorovat mnoho druhů ryb a dalších vodních tvorů. Kromě toho jsou zde skvělé podmínky pro surfery, kteří mohou využít mnoho skvělých míst pro surfování.

Pokud se rozhodnete navštívit ostrov Ovalau, můžete si být jisti, že zde zažijete něco mimořádného. Cesta do Fidži a na tento ostrov není vůbec levná, ale stojí to za to. Existuje mnoho možností, jak si zarezervovat letenku do Fidži, včetně různých slevových nabídek. Pokud plánujete navštívit ostrov Ovalau jako součást dovolené na Fidži, můžete se obrátit na cestovní kancelář, která vám pomůže s plánováním vaší cesty.

V každém případě je návštěva ostrova Ovalau v Fidži unikátním zážitkem, který vám zůstane v paměti na celý život. Tento malý, ale kouzelný ostrov nabízí návštěvníkům mnoho krásných přírodních a kulturních zážitků, které se nedají najít nikde jinde na světě. Pokud máte rádi jedinečné zážitky a toužíte po cestování, pak je ostrov Ovalau v Fidži právě to pravé pro vás.


Dovolená Fidži Ovalau Island


Fidži je jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších turistických destinací na světě. Tyto tichomořské ostrovy nabízejí úchvatné pláže, úchvatnou kulturu a skvělou zábavu. Pokud se chystáte na Fidži, určitě byste si měli zarezervovat čas pro návštěvu také jednoho z nejhezčích míst na ostrovech - Ovalau Island.

Ovalau Island se nachází v blízkosti hlavního města ostrovů, Suva, a je to jedno z mnoha ostrovů, které tvoří skupinu Lomaiviti. Tento ostrov je téměř kruhového tvaru a má elegantní a kouzelnou atmosféru, kterou nelze popsat slovy. Zdejší obyvatelé, kteří jsou známí jako Lovoni, jsou velmi přátelští a vítají turisty.

Ovalau Island nabízí spoustu možností, jak si užít zábavu a vidět neuvěřitelné věci. Nejlepším způsobem, jak prozkoumat tento ostrov, je pěší turistika nebo cyklistika. Tato aktivita vám umožní prozkoumat mnoho místních vesnic a zdát se vám bude, jako byste se vrátili zpět v čas. Poslední města bez automobilů se nacházejí právě zde.

Pokud hledáte adrenalinové zážitky, tak Ovalau Island určitě nezklame. Můžete se vydat na drsnou kanoistiku, ponoření nebo na plavbu lodí, během které si můžete prohlédnout korálové útesy plné různých druhů mořských živočichů. Zájemci o rybaření si zde rovněž přijdou na své, jelikož je zde vyhlášená rybářská oblast.

Ovalau Island má také spoustu kulturních skvostů. Můžete si udělat výlet do vesnic Lovoni, kde se můžete seznámit s původním způsobem života ostrovanů Fidži. V blízkosti vesnice se nachází pláž, kde se můžete koupat a užívat si slunce.

Kromě plážového života a kulturních zajímavostí je na tomto ostrově také spousta restaurací a stánků s místními specialitami. Tradiční fidžijská jídla jsou plná exotických přísad a pikantních koření. Jeho bílý chléb, vodní meloun nebo populární Fidžijská masovka je něco, co byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Vzhledem k tomu, že se Ovalau Island nachází v blízkosti Suva, je možné se sem dostat poměrně snadno. Existuje několik cest, jak se na ostrov dostat. Můžete si pronajmout auto, nebo si objednat místní dopravu. Zpět na hlavní ostrov se dostanete lodí.

Ovalau Island je jedním z nejkrásnějších míst na Fidži, na které byste si rozhodně měli vzít čas. Platba v podobě zaplacení za dopravu, ubytování a jídlo zde určitě stojí za to. Tak na co ještě čekáte? Vydajte se na nevšední dovolenou na Fidži!


Ubytování Fidži Ovalau Island


Fidži je jedním z nejkrásnějších míst na světě a je to dokonalé místo pro dovolenou. Jedním z nejlepších ostrovů na Fidži je Ovalau Island, který je také známý jako „ostrov pověřený historií a kulturou“. Tento ostrov je dokonalým místem k pobytu, pokud hledáte nádhernou přírodu, slunce, písek a místní kulturu.

Na ostrově Ovalau najdete mnoho druhů ubytování, které splňují vaše potřeby a rozpočet. Zde jsou některé z nejlepších ubytování, která můžete na ostrově najít:

1. Levuka Homestays - Pokud hledáte ubytování, které není příliš drahé, ale přesto čisté a pohodlné, Levuka Homestays jsou tím pravým místem pro vás. Tento ubytovací komplex se nachází jen kousek od města Levuka a nabízí vám východisko k úžasným plážím a dalším přírodním krásám ostrova.

2. Ovalau Holiday Resort - Pokud hledáte luxusní dovolenou na Fidži, oválné rekreační centrum je tím pravým místem pro vás. Tento resort nabízí nejlepší zázemí, luxusní pokoje a apartmány s výhledem na moře a řadu dalších přidaných hodnot pro potěšení svých hostů.

3. Natalei Eco Lodge - Pokud hledáte pohodlné a tradiční ubytování na Fidži, Natalei Eco Lodge je pro vás to pravé. Tento komplex nabízí domy vyrobené z tradičních materiálů, jako jsou bambus a dřevo, takže se budete cítit jako součást místní kultury.

4. Nanuaq Terrace - Pokud hledáte soukromí a klid, Nanuaq Terrace je ideální místo pro vás. Tento ubytovací komplex je umístěn v krásném prostředí ostrova a nabízí pohodlné a luxusní pokoje, stejně jako skvělé služby, které vás budou doprovázet během vašeho pobytu.

Na ostrově Ovalau si také můžete pronajmout byt, pokoj v rodinném domě nebo bungalov. S mnoha možnostmi ubytování ve všech cenových kategoriích můžete snadno najít to, co hledáte.

Celkově lze říci, že Ovalau Island je dokonalým místem pro dovolenou a nabízí mnoho možností ubytování pro každého. Od tradičních bungalovů po hotely s luxusním zázemím, na ostrově najdete to, co vám vyhovuje. Takže si můžete užít nádherné pláže, modré moře a kulturu tohoto krásného místa na světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Ovalau Island


1) Jak se dostanu na Ovalau Island?
Můžete si zajistit letenku do Nadi nebo Suva a poté si pronajmout nebo zajistit dopravu lodí z hlavního města Suva nebo z přístavu Viti Levu.

2) Jaká je nejlepší doba k návštěvě Ovalau Island?
Nejlepší doba pro návštěvu je během suchého období od května do října, kdy je vhodné počasí pro plážové aktivity a turistické atrakce.

3) Jaké jsou nejoblíbenější aktivity na Ovalau Island?
Mezi nejoblíbenější aktivity patří potápění, šnorchlování, surfování, rybaření, procházky po ostrově a návštěva historických památek.

4) Kde se dá ubytovat na Ovalau Island?
Existuje několik možností ubytování na ostrově, včetně hotelů, resortů, penzionů a Airbnb.

5) Kde se můžu najíst na Ovalau Island?
Existuje několik restaurací a kaváren na ostrově, které nabízejí tradiční fidžijskou kuchyni i mezinárodní kuchyni.

6) Je bezpečné cestovat na Ovalau Island?
Ovalau Island je relativně bezpečný. Nicméně, jako každé místo na světě, je důležité přijmout určité opatření ke zvýšení své osobní bezpečnosti.

7) Jaké jsou nejlepší pláže na Ovalau Island?
Nejlepší pláže na ostrově jsou Naigani Beach, Levuka Beach a Muaira Beach.

8) Jaká je místní měna na Ovalau Island?
Místní měnou na ostrově je Fidžijský dolar (FJD).

9) Co si můžu koupit na trzích na Ovalau Island?
Na trzích na Ovalau Island můžete zakoupit tradiční fidžijské řemeslné výrobky a suvenýry.

10) Jaká je zde úroveň středověké architektury?
Ovalau Island je známá pro svou středověkou architekturu, zejména pro jeho množství historických budov v hlavním městě Levuka.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky