Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Fidži Yasawa Islands

Letenka Fidži Yasawa Islands


Yasawa ostrovy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na Fidži. Tyto ostrovy se nachází na severozápadě Fidži a nabízejí návštěvníkům úchvatné pláže, tyrkysové moře a podmořský svět.

Letenka do Yasawa ostrovů je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí odpočinout a užívat si bezstarostného pobytu na tropických ostrovech. Letenku si můžete rezervovat u mnoha leteckých společností, včetně Fijian Airways a Fly Pacific Blue.

Cesta na Yasawa ostrovy začíná letištěm Nadi, které se nachází na západním pobřeží Fidži. Z letiště se můžete dostat na Yasawa ostrovy lodí nebo hydroplánem. Cesta lodí může trvat od dvou do pěti hodin a zahrnuje nádhernou plavbu přes tyrkysové moře a kolem malých ostrovů.

Jednou z nejvíce oblíbených aktivit na Yasawa ostrovech je potápění a šnorchlování. Tento region je známý svým fantastickým podmořským světem a návštěvníci zde najdou mnoho korálových útesů a tropických ryb. Kromě toho se zde můžete také potopit až k vrakům potápěčských lodí a pozorovat zde mnoho druhů žraloků.

Dalšími populárními aktivitami na Yasawa ostrovech jsou vodní sporty, jako je například kajak, windsurfing a paddleboarding. Návštěvníci mohou také objevovat mnoho malých ostrovů s čistými plážemi a exotickými rostlinami.

Yasawa ostrovy jsou domovem pro mnoho malých vesniček, které se nacházejí v překrásném prostředí laguny a bílých pláží. Zde můžete potkat místní lidi, kteří jsou známí pro svou přátelskost a pohostinnost a ochotně vám ukáží své tradiční obydlí a kulturu.

Nezapomeňte ochutnat také místní kuchyni, která se skládá z čerstvých mořských plodů, tropického ovoce a zeleniny. Pro milovníky kokosového mléka je Yasawa ostrovy rajským místem, protože se zde používají k přípravě mnoha jídel.

Pokud chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou plnou krásné přírody, dobrodružství a pohostinnosti místních obyvatel, cesta na Yasawa ostrovy je ideální volbou. Letenka na Fidži a následně na tyto krásné ostrovy je tou správnou volbou pro ty, kteří si chtějí užít svůj pobyt v ráji na zemi.


Dovolená Fidži Yasawa Islands


Fidži není jenom odloučený ostrůvek uprostřed Pacifiku s bílými plážemi a kančími koktejly, ale skrývá také skvostná místa s nezapomenutelnými zážitky. Jedno z nich jsou Yasawa Islands.

Yasawa Islands jsou souostroví, které se nachází 80 kilometrů severozápadně od hlavního města Suva. Tvoří je celkem 20 malých ostrovů, které nabízejí návštěvníkům nejen neskutečnou krásu přírody, ale také možnost seznámit se s místními kmeny.

Na ostrovech se nacházejí malebné vesničky, kde žijí Fidžijci tak, jako jejich předkové před několika staletími. Můžete se setkat s místními obyvateli, kteří vám ukáží, jak žijí a budou rádi, když si dáte s nimi tradiční jídlo - kokosový chléb s těstovinovou omáčkou.

Kromě setkání s lidmi můžete návštěvníci využít k předohliadnutí i neuvěřitelné krásy. Pláže na ostrovech jsou nejen krásné, ale nabízejí také jedinečnou příležitost k poznání podmořského světa. Snorchlování a potápění jsou velmi populární a nabízejí možnost pozorování korálů, ryb a dalšího mořského života.

Pro ty, kdo si chtějí užít luxusní pobyt, nabízí Yasawa Island Resort & Spa dokonalé zázemí, aby si každý den užil plným plynem. Můžete si užívat jídlo v nejlepší restauraci na ostrově, relaxovat u bazénu nebo si užívat posilovny. Narativních vstupů se pak nabízí hromada. Můžete jet na nádhernou procházku po celém ostrově, podniknout si romantický výlet na pláži s piknikem, vyzkoušet si člun a objet celý ostrov, nebo si prostě jen tak ležet na pláži a užívat si nádhernou scenérii.

Návštěva Yasawa Islands je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí vzdát veškerého stresu a odpočinout si na místě, kde čas zpomalil s teplým mořem a nádhernými plážemi. Navíc to je skvělá příležitost poznat místní obyvatele a jejich zvyky, což je zážitek, který se vám jistě navždy vryje do paměti.

Pokud si chcete užít nádhernou dovolenou, která nabízí tak silné dojmy, jaké jste dosud nikdy nezažili, Yasawa Islands by určitě měly být vaším cílem. Pokud se sem vydáte, zjistíte, že Měsíc a ostrovy jsou neuvěřitelně krásné a je třeba si je užít do posledního okamžiku.


Počasí Fidži Yasawa Islands


Fidži je tropický ostrovní stát v jižním Tichomoří a zahrnuje více než 300 ostrovů. Jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších míst v zemi jsou Yasawa Islands, které se nacházejí asi 30 kilometrů severozápadně od ostrova Viti Levu.

Jako typicky tropická oblast má Fidži Yasawa Islands v průměru teploty kolem 27 stupňů Celsia po celý rok. Nejteplejší období jsou měsíce listopad až duben, kdy teploty mohou stoupat až na 32 stupňů Celsia. V této době také přichází nejvíce srážek, které jsou ale spíše krátkodobé a neovlivňují výrazně dovolenou.

Od května do října, tzv. suché sezóny, jsou průměrné teploty o něco nižší, kolem 24 stupňů Celsia. Toto období také nabízí více slunečných dnů a méně srážek, což může být pro turisty ideální doba k návštěvě ostrovů.

Kromě teploty a srážek je také důležité vzít v úvahu vlny a mořské proudy. Yasawa Islands jsou obklopeny křišťálově čistým mořem, které nabízí ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Nicméně být si vědom vln a mořských proudů je mimořádně důležité. Být obeznámeni s lokálními zvyklostmi a zkušenějšími plavci, než se pustit do vod, může být velmi užitečné.

Celkově vzato, Fidži Yasawa Islands nabízí převážně teplé a slunečné počasí po celý rok. Pokud máte raději nižší teploty a méně srážek, zvažte návštěvu v období od května do října. Pokud se chystáte na dovolenou s větší porcí dobrodružství v moři, nezapomeňte vzít v úvahu vlny a mořské proudy. Celkově však není pochyb o tom, že Yasawa Islands jsou jedním z nejhezčích míst, které můžete v Fidži navštívit.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Yasawa Islands


1. Jak se dostat na ostrovy Yasawa?

Je možné se dostat na ostrovy Yasawa lodí nebo hydroplánem z Nadi. Cesta lodí trvá přibližně 5 hodin a hydroplánem přibližně 30 minut.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit ostrovy Yasawa?

Nejlepší čas na návštěvu ostrovů Yasawa je v období od května do října, kdy je sušší a slunečnější počasí. Avšak turistická sezóna trvá celý rok.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici na ostrovech Yasawa?

Na ostrovech Yasawa je možné se věnovat mnoha aktivitám, jako jsou potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, průzkum ostrovů, turistiku, rybaření a wellness.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na ostrovech Yasawa?

Na ostrovech Yasawa je mnoho krásných pláží, ale některé z nejlepších jsou Sawa-i-Lau, Kuata, Nacula a Naviti.

5. Kde se mohu ubytovat na ostrovech Yasawa?

Na ostrovech Yasawa je řada resortů, hotelů a bungalovů. Mezi populární ubytovací možnosti patří Barefoot Manta, Blue Lagoon Beach Resort, Octopus Resort a Paradise Cove Resort.

6. Jsou ostrovy Yasawa vhodné pro rodiny s dětmi?

Ano, ostrovy Yasawa jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Mnoho resortů nabízí dětské aktivity a programy a řada pláží je vhodná pro děti k plavání a šnorchlování.

7. Jak je to s potravinami na ostrovech Yasawa?

Na ostrovech Yasawa najdete řadu restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní jídlo. Mnoho resortů nabízí také stravování v ceně pobytu. Nicméně, vzhledem k tomu, že ostrovy jsou izolované, může být výběr potravin omezený a ceny vyšší než na pevninských částech Fidži.

8. Potřebuji vízum na Fidži?

Občané České republiky nepotřebují vízum na pobyt do 4 měsíců na Fidži. Při vstupu do země musí mít platný cestovní pas a doklad o zpáteční letenky nebo pokračující cesty.


Ubytování Fidži Yasawa Islands


Fidži s jeho tisíci ostrovy se může pochlubit nejen svou překrásnou přírodou, ale také nabídkou nádherného ubytování, které se nachází na jednom z nejkrásnějších míst, a to na Yasawa Islands.

Yasawa Islands jsou skupina ostrovů východně od Viti Levu na Fidži. Tyto ostrovy jsou neuvěřitelně krásné a nabízejí návštěvníkům nádhernou přírodu, průzračné vody a bílé písečné pláže, které se rozkládají chvílemi úplně sami. Na Yasawa Islands najdete ubytování, které je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, ale také pro ty, kteří hledají dobrodružství a adrenalinové zážitky.

Jedním z těchto ubytování je Modriki Island Resort, který nabízí nádherné bungalovy s výhledem na zátoku nebo pláž. Tyto bungalovy jsou velmi prostorné a vybaveny jsou vším, co potřebujete pro svůj pobyt. Pokud hledáte ještě větší luxus, můžete se ubytovat v Lomalagi Resort. Jedná se o klidnou a romantickou destinaci s výhledem na moře. Toto luxusní ubytování nabízí soukromý bazén, soukromou pláž a naprosté soukromí.

Další možností ubytování jsou bungalovy v Botaira Beach Resort. Tyto bungalovy jsou postaveny z přírodních materiálů a nabízejí nádherný výhled na moře nebo na zátoku. Toto ubytování nabízí také možnost vyzkoušet si šnorchlování a potápění, stejně jako různé další vodní sporty.

Pokud hledáte ubytování, které je ještě více v harmonii s přírodou, pak se můžete ubytovat v Nanuya Island Resort. Toto ubytování nabízí bungalovy postavené z tradičního bambusu a dřeva. Tyto bungalovy jsou prostorné a útulné a nabízejí nádherný výhled na malebnou pláž a moře.

Na Yasawa Islands nechybí ani možnost ubytování na pláži. Takovým místem je Barefoot Manta Island Resort, který nabízí bungalovy přímo na pláži. Toto ubytování je ideální pro ty, kteří chtějí být co nejblíže k moři a užít si klidné chvíle na malebné pláži.

Všechny tyto možnosti ubytování na Yasawa Islands jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít něco nevšedního a užít si nezapomenutelnou dovolenou. Každé z těchto ubytování nabízí něco jiného, ale všechny mají společné jedno - nádherný výhled na moře, klid a pohodu, kterou hledáte na dovolené.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky