Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge

Ubytování Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge


Barra del Colorado National Wildlife Refuge je přírodní útočiště nacházející se v Karibiku na severovýchodě Kostariky. Jedná se o území o velikosti více než 300 km² s rozsáhlými mokřady, říčními tok a pralesy. Ochrana přírody v této oblasti má za cíl ochránit endemické druhy rostlin a živočichů včetně krokodýlů, opic, želv, jaguárů a mnoho dalších.

Pokud se rozhodnete navštívit Barra del Colorado National Wildlife Refuge, budete moci zažít zblízka přírodu a divoký život v této oblasti. Je možné využít průvodce, ale také se můžete procházet sami. Příroda je zde skutečně velmi krásná a není náhodou, že zde byl ubytován jeden z nejkrásnějších hotelů na Kostarice.

Hotel La Pavona Lodge nabízí nejen ideální ubytování pro vaši dovolenou, ale také organizuje různé programy a akce pro své hosty. V areálu hotelu se nachází bazén, restaurace, bar a mnoho dalšího. Své hosty láká nabídkou různých aktivit, jako například rybolov, prohlídky oblasti nebo třeba i výlety na pláže Malverde a Tortuguero.

Hotel má k dispozici celkem 7 stylových pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením a balkonem s výhledem do přírody. Pokoje jsou prostorné a pohodlné, a především klimatizované, což je v teplých oblastech nesmírnou výhodou. V hotelu se nachází vynikající restaurace s bohatým výběrem místních specialit a čerstvých mořských plodů. Hosté si mohou objednat také různá nápoje, drinky a koktejly.

La Pavona Lodge je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít krásu přírody a zároveň si užívat pohodlí a relaxaci v prostředí luxusního hotelu. Pronajmout si zde můžete také kánoe či lodě a sami se vydat na řeku. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu, budete si z tohoto místa odpočinout a nabrat nové síly.

Pokud tedy hledáte ubytování na vaší cestě po Kostarice, neváhejte se rozhodnout pro La Pavona Lodge. Využijete možnosti vidět krásy přírody, kromě toho ale také potěšíte své smysly výbornou místní kuchyní a odpočinkem v krásném prostředí na pomezí civilizace a divočiny.


Letenka Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge


Kostarika – země, která láká turisty svou exotikou, krásnými plážemi, horskými masivy a deštnými pralesy. Pro milovníky divoké přírody je tu ale ještě další překvapení – Barra del Colorado National Wildlife Refuge.

Barra del Colorado je chráněná oblast o rozloze více než 91 000 hektarů, nacházející se na severovýchodě Kostariky, v blízkosti hranic s Nikaraguou. Je to jedno z nejvýznamnějších biologických území v Kostarice, které se může pochlubit neuvěřitelnou faunou a flórou.

V Barra del Colorado National Wildlife Refuge se nachází jeden z největších sibiřských stromů na světě, který může dorůstat až do výšky 60 metrů. Tento impozantní strom tvoří součást jednoho z největších pralesů v Kostarice, který je domovem mnoha druhů zvířat, jako jsou opice, lenochodi, jaguáři, tukani a želvy. Pro milovníky ptáků je tu také velká šance spatřit vzácnou modřižku, endemického druhu ptáka žijícího pouze v této oblasti.

V Barra del Colorado National Wildlife Refuge samozřejmě nechybí ani vodní zdroje. Řeka Colorado je jedním z nejdůležitějších toků v oblasti a nabízí možnost k rybaření. Místní rybáři se zde specializují na lovit velké a chutné ryby jako například mečouna, bílou rybu nebo tilapii.

Jedním z největších lákadel pro turisty je ale putování po řece v kanoích a obdivování obrovských krokodýlů, které zde žijí v plné své kráse. Samozřejmostí je výlety na koni a pro milovníky divočiny i noční průzkumy.

Kostarika je stále velmi nedotčená turismem a je zde mnoho míst, která jsou prozatím skryta před očima běžného turisty. Pro ty, kteří hledají nekonvenční zážitky, je Barra del Colorado National Wildlife Refuge ideální destinací a nabízí možnost prozkoumat krásy nechteří země. Pokud budete mít štěstí, hloubku vašeho zážitku umocní setkání s některým z endemických druhů zvířat, které zde kontemplují svůj život.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge


1. Je nutné rezervovat vstupenky do Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge dopředu?

Ne, není nutné rezervovat vstupenky dopředu, ale doporučujeme si předem zjistit informace o otevírací době a aktuálních podmínkách vstupu.

2. Jak se dostat do Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge?

Nejlepší je cestovat lodí, protože k rezervaci se nedostanete po souši. Můžete také použít letadlo a přistát na letišti Tortuguero a poté si pronajmout lodě.

3. Jaké druhy zvířat lze vidět v Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge?

Můžete zde najít mnoho druhů zvířat, jako jsou želvy, žáby, ptáci, jaguáry, tapíry, papoušci a mnoho dalšího.

4. Jaké aktivity jsou v Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge k dispozici?

Můžete se zapojit do různých aktivit, jako jsou prohlídky lodí, pěší túry, dobrovolnické programy a kajakování.

5. Jaké jsou podmínky pro návštěvu Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge?

Je potřeba mít sebou dostatek peněz na vstupné, platit pozornost na správné chování v oblasti a respektovat přírodu. Zusatzfrage:
6. Jaká je nejvhodnější doba pro návštěvu Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge?

Nejlepší doba pro návštěvu je během období sucha, což je v období od prosince do dubna. Nicméně i během deštivých měsíců lze tuto oblast navštívit.


Počasí Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge


Kostarika je malá země v Střední Americe, která je známá svou překrásnou přírodou a bohatými druhovými spektry. Jedno z nejkrásnějších míst v Kostarice je Barra del Colorado National Wildlife Refuge, které se nachází na severovýchodě země v blízkosti hranic s Nicaraguou.

Toto přírodní útočiště se rozkládá na území o rozloze přibližně 92 000 hektarů a je jedním z největších chráněných území v Kostarice. Barra del Colorado je domovem mnoha ohrožených druhů rostlin a zvířat, včetně jaguárů, krokodýlů a tropických ptáků.

Jedním z největších faktorů, který ovlivňuje přírodu Barra del Colorado National Wildlife Refuge, je počasí. Kostarika má tropické podnebí a období sucha je obvykle od prosince do dubna. Průměrná teplota během tohoto období je kolem 30 stupňů Celsia.

V období dešťů, které trvá od května do listopadu, mohou přicházet extrémní srážky, což vede ke zvýšení průtoku řek a povodním. Nicméně, tyto deště jsou nezbytné pro udržení přírodního bohatství chráněného území a rozvoj vegetace.

Turisté navštěvující Barra del Colorado se musí připravit na náročné podmínky, protože přístup k této oblasti je možný pouze lodí. Vzhledem k tomu, že řeky jsou klíčové pro rozvoj místní přírody, je důležité být opatrný vůči potenciálním povodním.

Přestože počasí v Barra del Colorado může být nevyzpytatelné, turisté, kteří se rozhodnou navštívit toto místo, se mohou těšit na nádherné přírodní scenérie a jedinečné zážitky. Chráněné území Barra del Colorado National Wildlife Refuge je jedním z nejkrásnějších přírodních divů Kostariky a nezapomenutelným zážitkem pro každého milovníka přírody.


Dovolená Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge


Barra del Colorado National Wildlife Refuge je nedotčený klenot Kostariky, který poskytuje útočiště pro stovky druhů rostlin a zvířat. Nachází se na severovýchodním pobřeží Kostariky a je jedním z největších a nejvýznamnějších biosférických rezervací v zemi.

Rezervace je domovem pro obrovskou řadu druhů, včetně velkých kočkovitých šelem, vodních ptáků, slonů, opic a mnoha dalších. V rezervaci se také nachází mnoho druhů orchidejí a dalších rostlin, které nelze najít nikde jinde na světě.

Návštěvníci mohou objevovat tuto krásu při pěších túrách, vodních sportech nebo při vyhlídkových letů nad pralesy. Je to jedinečný zážitek pro každého, kdo touží po přírodě a rozmanitosti, kterou Kostarika nabízí.

Vodní sporty v Barra del Colorado jsou zvláště populární. Mnoho turistů přijíždí sem, aby se vydali na rybolov s tamními profesionály. Místní vodní zdroje jsou také ideální pro kajak, rafting a paddleboarding.

Pro ty, kteří se raději vyhýbají adrenalinovým sportům, lze všechny druhy vidět na exkurzi sieřidlem. Ty se mohou připojit k místním průvodcům na ragby a vydávat se na průzkum pralesa. Toto místo nabízí úchvatné výhledy, nejvýznamnější rostlinné a zvířecí druhy a příležitosti k zapojení se do ochrany přírody.

Rezervace kromě vynikajícího přírodního zázemí také nabízí komfortní ubytování v blízkosti pralesa a výlety pro turisty všech věkových kategorií. Rezervace je také proslulá místní kuchyní a nabízí návštěvníkům možnost ochutnat tamní speciality a naučit se vařit tuto tradicionální kuchyni.

Pokud hledáte přírodní zážitek, který převyšuje vaše nejtajnější očekávání, Kostarika Barra del Colorado National Wildlife Refuge je tou správnou volbou pro vás!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky