Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Kostarika Golfito

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Golfito


1. Jaké letiště je nejblíže k Golfitu?

Nejbližší letiště jsou Tamarindo Intl. (TNO) a San Jose Intl. (SJO). Z Tamarinda trvá jízda přibližně 5-6 hodin a z San Jose kolem 7-8 hodin.

2. Kam se doporučuje ubytovat v Golfitu?

V Golfitu najdete několik ubytovacích možností, včetně luxusních hotelů, ubytování v soukromých domech, levných hostels a kempů. Doporučujeme si vybrat ubytování podle svých preferencí a rozpočtu.

3. Je v Golfitu možné pronajmout auto?

Ano, v Golfitu najdete několik půjčoven aut. Doporučujeme si předem rezervovat, neboť v období turistické sezóny bývají auta rychle vypůjčena.

4. Jaké jsou nejpopulárnější aktivity v Golfitu?

Golfito se nachází v okolí několika národních parků, což z něj dělá skvělé místo pro turistiku a výlety do přírody. Populárními aktivitami jsou také rybaření, surfování, potápění, párty na pláži a prohlídky místního rybího trhu.

5. Je v Golfitu bezpečno?

Golfito je relativně bezpečné místo, ale jako všude je třeba být obezřetný a mít na paměti základní bezpečnostní pravidla. Doporučujeme, abyste v noci nechodili sami po opuštěných místech a měli neustále na paměti své cennosti.

6. Jaké jsou místní kuchyněspeciality v Golfitu?

Mezi místní speciality patří ceviche, arroz con pollo, gallo pinto a platos typicos, což je směs různých mas, luštěnin a zeleniny. Dále se v Golfitu často podávají ryby a mořské plody. Na trhu s rybami můžete ochutnat čerstvé úlovky a mnoho tradičních místních jídel.


Dovolená Kostarika Golfito


Kostarika Golfito je ideálním místem pro dovolenou, pokud hledáte únik z davů turistů a příležitost k úplnému uvolnění. Nachází se na jihozápadě Kostariky, v blízkosti hranic s Panamou, a nabízí neuvěřitelné množství aktivit a památek.

Golfito je malé městečko, které je obklopeno nádhernou přírodou a tropickým pralesem. Pokud máte rádi přírodu, určitě si zde přijdete na své. Okolí vás ohromí množstvím vodopádů, pláží a přírodních parků.

Jeden z těchto parků je Corcovado National Park, což je největší biosférická rezervace v Střední Americe a jedno z nejkrásnějších míst na světě. Nachází se zde obrovské množství druhů zvířat, včetně jaguárů, opic, krokodýlů a tapírů. Tento park si však vyžaduje návštěvu s průvodcem, neboť je těžkým terénem.

Kromě přírody si můžete užít také několik aktivit na moři. Golfito se nachází hned u pobřeží a nabízí množství vodních sportů, jako jsou jachting, windsurfing nebo potápění. Pokud máte rádi rybaření, neměli byste vynechat příležitost chytit si tuňáka nebo marlina.

Nejen příroda činí Golfito atraktivním místem pro dovolenou. Můžete si zde užít tradiční dračí lodí, kterou si můžete pronajmout a prozkoumat tak okolní ostrovy a břehy. Součástí tradice jsou také oblíbené fiesty, při nichž se místní obyvatelé, turisté a návštěvníci sjíždějí na centrální náměstí a tančí a zpívají celou noc.

Pokud jste milovníci golfového sportu, měli byste navštívit golfový resort Casa Rolando. Tento resort je ideálním místem pro relaxaci a nový přístup k golfu. Nachází se na úpatí hory s výhledem na moře a má k dispozici 9jamkové hřiště. Můžete si zde také zahrát tenis a užívat si bazén.

Aby byla vaše dovolená perfektní, měli byste si užít také kulinářské zážitky. V Golfitu najdete řadu restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality jako je čerstvý rybí pokrm a různé druhy ovoce.

Kostarika Golfito je skutečně krásným místem pro dovolenou. Pokud hledáte únik z ruchu velkoměsta a příležitost k relaxaci a prozkoumání krásných přírodních parků, pláží a ostrovů, bude vám tato oblast na dveřích. Bavte se!


Letenka Kostarika Golfito


Letenka do Golfito v Kostarice nabízí návštěvníkům možnost objevit krásy tohoto exotického a přitom nedotčeného koutu světa. Jde o městečko v jihozápadní části Kostariky, přímo na pobřeží na hranicích s Panamou. Je zde možnost poznat unikátní faunu a flóru, zatímco relaxujete na krásných plážích a vychutnáváte si jedinečnou atmosféru této oblasti.

Golfito bylo původně hlavní přístav na jihozápadě Kostariky, kde se vykládaly banány a káva. V dnešní době je městečko zásobováno moderním námořním přístavem, ale stále uchovává své historické kouzlo. Přístav je i dnes důležitým centrem pro šnorchlování a rybaření. Zátoka Golfito je ideálním místem pro pěší turistiku, díky zdejší neuvěřitelné množství druhů zvířat, včetně opic, papoušků, kolibříků a mnoha dalších.

Hlavním lákadlem Golfito je jeho umístění, v blízkosti exotických pralesů a překrásných pláží, které jsou nejčistší a nejkrásnější v celé Kostarice. Turisté se zde také vrací kvůli nerušenému životu a klidu této oblasti, která je skutečným rájem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci.

Pokud hledáte letenku do Golfito, můžete vybírat z mnoha možností. Oblast je dobře odbavená z letiště San Jose v Kostarice, které je dostupné lety z celého světa. Můžete také přistát v nedalekém Panamá, odkud se dostanete do Golfito jednoduše lodí nebo po silnici. Na dnešní trhu je mnoho cenově dostupných nabídek, což z Golfito činí destinaci ideální pro každého turistu.

Při plánování své cesty do Golfito v Kostarice se nebojte této exotické a nedotčené oblasti. Nabídne vám unikátní zážitky a nezapomenutelné zážitky, které si budete pamatovat na celý život. Vydejte se na cestu kolem zátoky Golfito a poznávejte krásu této krásné oblasti.


Počasí Kostarika Golfito


Kostarika je nádherná země plná přírodních krás, tropických lesů a neuvěřitelně krásných pláží. Jedním z míst, které by stálo za to navštívit, je Golfito. Toto město se nachází na jihozápadním pobřeží země u hranice se Panamou a je známé nejen díky své krásné přírodě, ale i díky svému specifickému počasí.

Golfito má typické humánní tropické klima, což znamená, že zde vládne vysoká vlhkost a teploty jsou po celý rok velmi vysoké. Průměrná teplota se zde pohybuje okolo 30 stupňů Celsia, ale v nejteplejších měsících, tedy v březnu a dubnu, může být i o několik stupňů výše. Na druhou stranu, v nejchladnějších měsících – v srpnu a září – se teploty pohybují okolo 27 stupňů Celsia. Kromě toho Golfito trpí obdobím dešťů, které trvá od května do listopadu. V tomto období bývá velmi často deštivo a vysoká vlhkost může být neúnosná. Nicméně, pokud vás neodrazuje oblečení do pláště nebo podobných ochran proti dešti, můžete si být jisti, že během deštivého období uvidíte úchvatné rostlinstvo a mnoho zvířat, které se zdržují v této oblasti.

Pokud však cestujete do Golfito v období, kdy se nekonají deště, tedy od prosince do dubna, můžete očekávat úplně jinou atmosféru. V tomto období je nejen mnohem suché, ale také se zde vyskytuje méně turistů, což vám umožní prozkoumat město a jeho okolí naplno. Pokud máte rádi turistiku, nezapomeňte na to, že všude kolem sebe budete vidět zelené kopců a neprodyšný tropický les, který je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin. Nejoblíbenější turistickou atrakcí v této oblasti je národní park Corcovado, který je domovem tucetů velryb a tun žraloků.

V největším přístavu Golfita jsou turistům k dispozici mnohé místní restaurace a bary, kde si můžete vychutnat místní speciality jako gallo pinto, tamales nebo plněné palačinky. Pokud se cítíte dobře po večeři, můžete se vydat na noční procházku, kterou si budete moci vychutnat krásné západy slunce a zvuky místního deštného lesa.

Ať už se rozhodnete navštívit Golfito v období dešťů nebo v měsících s mnohem suchším počasím, neuniknete kráse tohoto místa. Golfito je naprosto úžasné a vřele vám ho doporučuji!


Ubytování Kostarika Golfito


Kostarika je krásná země v Latinské Americe, kterou si oblíbí milovníci exotické přírody, zážitků a kultury. Jedním z kouzelných míst na Kostarice je město Golfito, které se nachází na jižním pobřeží země u Panamského zálivu. Pokud se chystáte do Golfita, zajímá vás samozřejmě ubytování. V tomto článku vám přinášíme několik tipů na zajímavá místa k pobytu v Golfitu.

Dům na stromě Casa Los Monos

Pokud hledáte neobvyklé a zároveň stylové ubytování v Golfitu, měli byste zvážit pobyt v domě na stromě Casa Los Monos. Tento dům na stromě nabízí svým hostům krásný výhled na Kostarické pobřeží, soukromý bazén a spoustu dalších výhod. Dům na stromě Casa Los Monos je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít neobvyklou a exkluzivní dovolenou.

Hotel Casa Roland

Pro ty, kteří hledají luxusnější typ ubytování v Golfitu, je ideálním volbou hotel Casa Roland. Tento hotel se nachází v příjemné části města, a nabízí svým hostům bazén, jacuzzi a další výhody. Pokojové kapacity jsou různé a cena se odvíjí od typu pokoje, ale rozhodně stojí za to zajímavá volba ubytování.

Cabinas Palmera

Pokud máte rádi přátelské a příjemné prostředí, Cabinas Palmera je jednou z nejlepších volb pro vás. Tento rodinný penzion se nachází v malé vzdálenosti od Golfita, a nabízí svým hostům jednoduché pokoje, ale velkou srdcovost a lásku. Majitelé penzionu jsou velmi pohostinní a turistům z celého světa nabízí skvělé ubytování.

Bungalovy Hotel Papagayo

Další skvělou volbou pro ubytování v Golfitu jsou bungalovy Hotelu Papagayo. Tyto bungalovy se nacházejí na břehu moře, a nabízejí svým hostům plavání, šnorchlování a surfování. Tento hotel má stejně jako většina ubytování v Golfitu velmi pěkné prostředí a nabízí příjemné pokoje.

Kostarika je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít kulturní bohatství, krásy přírody a lákavé pláže. Pokud se chystáte do Golfita, nezapomeňte si vybrat ideální místo k pobytu. Ať už zvolíte dům na stromě Casa Los Monos, hotel Casa Roland, Cabinas Palmera nebo bungalovy Hotelu Papagayo, nezapomeňte si užít to nejlepší, co Golfito a Kostarika nabízejí.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky