Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Mjanmarsko (Barma) Ngwe Saung Beach

Dovolená Mjanmarsko (Barma) Ngwe Saung Beach


Pokud hledáte unikátní a krásné místo pro vaši další dovolenou, pak Mjanmarsko (nebo též Barma) určitě stojí za zvážení. Tento mír a ticho doplněné ohromujícími scenériemi a kulturou je tou správnou volbou pro každého, kdo chce uniknout z každodenního stresu a odpočinout si. Jedním z nejkrásnějších míst v Mjanmarsku je nevzrušivě pojmenovaná Ngwe Saung Beach.

Ngwe Saung Beach se nachází v západní části Mjanmarska, cca 5 hodin jízdy od hlavního města Jangonu. Je to jeden z nejdelších a nejkrásnějších pobřeží na západním pobřeží Mjanmarska, který se protahuje na délku 15 km. Jeho bílé písečné pláže a azurové moře se tvoří ideálním místem pro trávení dovolené. Na každé straně pláže se nacházejí kopce s křovinami a šumivými stromy, které poskytují skvělou kulisu.

Nejenže zde najdete krásné prostory k odpočinku, ale také spoustu akcí a zábavy. Můžete si vyzkoušet potápění, rybaření, plachtění nebo jet na skútru. Pokud máte rádi adrenalin, prozkoumejte okolí a objevte tajemné místní trhy. Toto exotické a tajemné prostředí není pro malicherné, ale pokud rádi zkoumáte, rozhodně zde najdete dostatek zábavy.

V průběhu svého pobytu zde můžete také navštívit vodní park a zajímavé akvárium s množstvím různých druhů ryb a živočichů. Můžete spojit příjemné s užitečným a vyrazit na projížďku lodí, kde si užijete krásné scenérie.

Co se týče ubytování, Ngwe Saung Beach nabízí několik možností – od luxusních hotelů až po skromné chatrče. Všechny mají však jedno společné – pohodlné a čisté pokoje a špičkové služby. Pokud máte rádi více přátelskou atmosféru, můžete si také pronajmout jeden z místních domů a poznat tamní kulturu a zvyky.

Pokud tedy hledáte krásné místo k relaxaci a zároveň k prozkoumání tajemné a exotické kultury, rozhodně byste měli zvážit návštěvu Ngwe Saung Beach. Toto nádherné místo nabízí nekonečné množství možností pro zábavu, uvolnění a zároveň prozkoumání nových zážitků. Mjanmarsko je tajemsné a krásné. Určitě byste neměli minout tuto příležitost našlapat si nohy na dlouhé bílé pláži, vychutnat si azurové moře a ochutnat místní kuchyni. Zkrátka a dobře, Ngwe Saung Beach není jen dalším místem k odpočinku, ale vzácným klenotem, který stojí za to navštívit.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mjanmarsko (Barma) Ngwe Saung Beach


Dotaz: Jak se dostanu z Yangonu na Ngwe Saung Beach?
Odpověď: Nejlépe si pronajměte taxi z Yangonu nebo si rezervujte přepravu prostřednictvím cestovní kanceláře. Jízda trvá přibližně 5 hodin.

Dotaz: Kde mohu najít ubytování na Ngwe Saung Beach?
Odpověď: Ngwe Saung Beach nabízí řadu hotelů, resortů a penzionů. Ideální je si rezervovat ubytování předem.

Dotaz: Jaké aktivity jsou na Ngwe Saung Beach k dispozici?
Odpověď: Ngwe Saung Beach nabízí možnost snorklování, potápění, rybaření, plavání a slunění. Také se můžete projet na kajaku nebo vodní skútru.

Dotaz: Kdy je nejlepší čas navštívit Ngwe Saung Beach?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Ngwe Saung Beach je od listopadu do března, kdy jsou nižší teploty a menší vlhkost.

Dotaz: Jaké jsou místní jídla na Ngwe Saung Beach?
Odpověď: Místní jídla na Ngwe Saung Beach zahrnují ryby a mořské plody, stejně jako tradiční místní pokrmy, jako je Mohinga (vývar s rybí pastou a rýžovými nudlemi) a Lahpet thohk (salát z nakládaných čajových listů).


Ubytování Mjanmarsko (Barma) Ngwe Saung Beach


Ngwe Saung Beach je jednou z nejkrásnějších pláží v Mjanmarsku (Barma). Leží na západním pobřeží země, ve vzdálenosti přibližně 200 km od Yangonu. Tato bílá písčitá pláž se rozkládá na délce 15 km podél tyrkysového moře, láká návštěvníky z celého světa a nabízí řadu možností pro relaxaci na pobřeží.

Pokud plánujete návštěvu Ngwe Saung Beach, zvažte některé z následujících hotelů a ubytování v této oblasti:

1. Bay of Bengal Resort: Tento luxusní resort nabízí krásné pokoje s úžasným výhledem na moře. V zařízení jsou k dispozici také soukromé venkovní bazény, wellness centrum a restaurace s jídelním lístkem založeným na místních surovinách.

2. Myanmar Treasure Resort: Tento hotel nabízí skvělé služby s přátelským personálem a krásnými výhledy na záliv. Pro hosty jsou k dispozici venkovní bazény, sauna, vířivka a wellness centrum.

3. Eskala Hotels & Resorts: Tento rodinný resort nabízí prostorné pokoje s balkóny a výhledem na moře. Pro hosty jsou k dispozici restaurace, venkovní bazény a bar uprostřed zahrady.

4. Ngwe Saung Yacht Club & Resort: Tento resort nabízí krásné pokoje s výhledem na záliv a venkovní bazény s brouzdalištěm pro děti. Hosté mohou vyzkoušet také jachtingové a potápěčské výlety.

5. Lux Grand Hotel: Tento nádherný hotel se nachází v klidnější části Ngwe Saung Beach, pro hosty jsou k dispozici velké pokoje s luxusním zařízením a soukromými balkóny. Resort nabízí také venkovní bazén, restauraci s jídlem založeným na místní kuchyni a golfové hřiště.

Oblast Ngwe Saung Beach je oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na pláži. Pokud se rozhodnete navštívit tuto krásnou oblast Mjanmarska, určitě zvažte některý z výše uvedených hotelů nebo resortů a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Mjanmarsko (Barma) Ngwe Saung Beach


Ngwe Saung Beach se nachází na jihovýchodním pobřeží Mjanmarska (dříve známé jako Barma) a je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v zemi. Pláž se rozkládá na více než 15 kilometrech a nabízí návštěvníkům křišťálově čistou vodu a bílé písečné pláže.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat do Ngwe Saung Beach, je cestování letecky. Existuje několik možností, jak se dostat na letiště Yangon International Airport v Mjanmarsku, nejčastěji se využívají přímé lety z velkých měst v Asii, jako je Bangkok, Kuala Lumpur, Singapur nebo Hongkong.

Jakmile dorazíte na letiště Yangon International Airport, můžete si pronajmout auto nebo si objednat taxi, které vás vezme přímo k Ngwe Saung Beach. Cesta autem trvá asi 5-6 hodin, v závislosti na podmínkách silnic a dopravní situaci. Výhodou je, že cesta vás zavede přes úchvatné scenérie, které mají Mjanmarsko tak rádo.

Méně běžnou možností je cesta lodí. V Ngapali poblíž Yangonu jsou k dispozici lodě, které vezmou turisty přímo na Ngwe Saung Beach. Cesta na lodi trvá asi 14 hodin, ale je to velká zábava a určitě to stojí za to. Můžete obdivovat krajinu a užívat si klidný atmosféru na palubě lodi.

Pokud plánujete cestovat do Mjanmarska, nezapomeňte si zajistit potřebné doklady, jako je platný cestovní pas a víza. Víza se obvykle získávají prostřednictvím městského konzulátu nebo ambasády Mjanmarska. Budete také potřebovat očkování proti hepatitidě A a B, tyfu a žluté zimnici.

V Ngwe Saung Beach najdete mnoho druhů ubytování, od luxusních resortů až po skromné bungalovy. Můžete si tedy vybrat podle svých představ a potřeb.

Ngwe Saung Beach je dokonalým místem pro plážovou dovolenou a užít si klidné a pozitivní energie z Mjanmarska. Je to jedinečná a nádherná destinace, kde se budete cítit jako na jednom z nejkrásnějších míst na Zemi. Pokud chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou, neváhejte a zarezervujte si letenku do Mjanmarska ještě dnes!


Počasí Mjanmarsko (Barma) Ngwe Saung Beach


V Mjanmarsku (Barmě) se nachází krásné místo k pobytu na pláži, a to Ngwe Saung Beach. Tento úchvatný plážový resort se nachází na západním pobřeží země a nabízí návštěvníkům neuvěřitelnou krásu a klid.

Toto letovisko nabízí turistům dlouhý pás bílého písku, který se vine podél tyrkysově modré vody Andamanského moře. Ngwe Saung Beach se nachází na nádherném místě s výhledem na tropickou rostlinu, která se vinou po horách na obzoru. To dává pláži úchvatný charakter a dělá z ní velmi relaxační a klidné místo.

Jedním z nejlepších aspektů Ngwe Saung Beach je, že tady je po celý rok výborné počasí, takže se nemusíte starat o to, zda vaše dovolená bude zokažena nepřízni počasí. Teploty se zde pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia po celý rok a průměrná relativní vlhkost je přibližně 80 %.

Prevalecující vítr a teplé moře dělají z Ngwe Saung Beach vynikající místo pro surfování a potápění. Tady můžete najít pestrou řadu vodní zábavy včetně windsurfingu, vodního skútru a kajaků.

Pokud jde o ubytování na Ngwe Saung Beach, existuje řada možností. Na pláži můžete najít několik cenově dostupných ubytování jako jsou chaty a bungalovy s výhledem na moře. Pro luxusní dovolenou zde jsou také k dispozici hotely a nekolik překrásných vil.

Turisté mohou také objevit starobylá města na okolních kopcích, zde najdou historické chrámy a kláštery z 7. století, které vypovídají o bohaté historii této oblasti. To je nezapomenutelná volba pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a historii.

V oblasti okolo Ngwe Saung Beach najdete několik restaurací, kde se můžete projít podél pláže a objevit pestrou nabídku jídel a nápojů. Můžete ochutnat výborné místní speciality jako třeba kari, nebo se rozhodnout pro nějakou mezinárodní specialitu.

Většina lidí, kteří navštíví Ngwe Saung Beach, si užijí tuto klidnou a relaxační dovolenou. Díky úchvatnému prostředí, perfektnímu počasí a pestrosti aktivit, se Ngwe Saung Beach stává velmi populárním místem mezi turisty. Takže, pokud hledáte místo, kde můžete relaxovat a zažít nezapomenutelnou dovolenou s rodinou a přáteli, Ngwe Saung Beach je bezesporu ideální volba.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky