Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Mosambik Bazaruto Archipelago

Ubytování Mosambik Bazaruto Archipelago


Mosambik Bazaruto Archipelago se nachází na pobřeží Mosambiku a tvoří ho souostroví ostrovů Bazaruto, Benguerra, Magaruque, Santa Carolina a dalších menších ostrovů. Jedná se o nádhernou lokalitu, která je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a neobvyklé ubytování.

Nabídka ubytování v Mosambik Bazaruto Archipelago je různorodá a přizpůsobuje se požadavkům a přáním hostů. Většina ubytování se nachází na pláži a nabízí široké spektrum aktivit a služeb. Pro ty, kteří hledají luxusní a kvalitní ubytování, jsou zde k dispozici exkluzivní hotely s kompletním wellness centrem a vybavenou soukromou pláží.

Jiní cestovatelé zase preferují ubytování v soukromí a k prožití opravdového zážitku z ostrovů Mosambik Bazaruto Archipelago se hodí pronajmout si vlastní villa či dům. Tyto objekty jsou většinou postaveny v soukromí a nabízí hostům úplné soukromí, ideální pro ty, kteří chtějí mít své vlastní klidné místo. Tyto vily a domy se poté často nabízejí k pronajmutí pro romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je ideální ubytování v kempu pod širým nebem. Ti mohou být blíže k přírodě a mohou se těšit z opravdového zážitku. Kempy se většinou nacházejí přímo na pláži, kde si lze užít krásné okolí a klidné pohodí.

Mosambik Bazaruto Archipelago je vynikajícím místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si pronajmout skútry, vodní lyže, kite surfing, windsurfing a další sporty. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat podmořský svět, jsou k dispozici potápěčské výlety a snorkeling.

V Mosambik Bazaruto Archipelago je vybavení velmi kvalitní a většina ubytování nabízí vybavenou kuchyni a různé občerstvení. Pokud máte rádi místní kuchyni, pak se můžete těšit na různé pokrmy připravené z čerstvých ryb a vynikajících koření.

Celkově lze říci, že Mosambik Bazaruto Archipelago je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a nezapomenutelnou dovolenou. Nabídka ubytování je velmi různorodá a přizpůsobuje se požadavkům hostů. Pro milovníky přírody a dobrodružství jsou k dispozici kempy, pro ty kteří hledají luxusní dovolenou jsou tu exkluzivní hotely a vily. Ať už si vyberete jakékoliv ubytování, budete se pamatovat na krásu Mosambik Bazaruto Archipelago navždy.


Dovolená Mosambik Bazaruto Archipelago


Mosambik je africká země, která se nachází na jihozápadním pobřeží kontinentu a je plná překvapení. Jedním z nejkrásnějších míst, které Mosambik nabízí svým návštěvníkům, je bezesporu Bazaruto Archipelago. Tyto ostrůvky leží v Indickém oceánu a jsou domovem nádherných bílých pláží, azurového moře a korálových útesů. Pokud tedy hledáte mimořádnou dovolenou, pak je Bazaruto Archipelago tou správnou volbou.

Bazaruto Archipelago je součástí Mosambického pobřeží a zahrnuje pět ostrovů. Mezi největší patří ostrovy Bazaruto, Benguerra, Magaruque, Santa Carolina a Bangue. Každý z těchto ostrovů vám nabízí plno zážitků a skvělých aktivit, které určitě ocení každý milovník pláží a tropického ráje.

Ostrov Bazaruto je největší z celého archipelagu a nabízí bohatou faunu a flóru. Můžete se tady projít za východu slunce po plážích a sledovat, jak se opalují delfíni a ryby, nebo jet na lodní výlet, abyste se podívali na místní korálové útesy.

Benguerra je další ostrov, který je velmi oblíbený mezi návštěvníky. Nabízí nádherné bílé pláže a klidné azurové moře, ideální pro šnorchlování a potápění. Pokud máte rádi rybaření, pak si určitě nenechte ujít rybolov, který je zde velmi oblíbenou aktivitou.

Magaruque je ostrov, který je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tady si můžete užít nádherné pláže, které jsou pokryty bílým pískem a které přehlížejí azurové moře.

Santa Carolina, kterou místní nazývají malý a skutečně tak je, je luxusní útočiště, které se nachází na soukromém ostrově. Tady si to opravdu můžete užít na ostrově, kde budete mít pro sebe exkluzivní pláže a restaurace se skvělým jídlem.

Bangue je posledním ostrovem z archipelagu, který nabízí nádherné pláže a klidné azurové moře. Tento ostrov je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z turistických centr a zažít klidné chvíle na pláži.

Bazaruto Archipelago nabízí spoustu aktivit a zážitků, a tedy stojí za to zůstat na pobyt delší dobu. Pláže, moře, korálové útesy, malé ostrovy - to vše nabízí Bazaruto Archipelago a čeká na vás tam. Pokud si tedy plánujete dovolenou a chcete zažít něco mimořádného, pak je Mosambik a Bazaruto Archipelago tou správnou volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mosambik Bazaruto Archipelago


O: Jak mohu cestovat do souostroví Bazaruto v Mosambiku?
O: Nejlepší způsob, jak se dostat do souostroví Bazaruto, je letadlo z Johannesburgu nebo Kapského Města do letiště v Inhambane, následované krátkou trajektovou nebo charterovou lodí.
O: Jaké jsou hlavní aktivity, které mohu dělat na souostroví Bazaruto?
O: Na souostroví Bazaruto lze dělat mnoho různých aktivit, včetně potápění, šnorchlování, surfování, windsurfingu, rybaření a procházek po pláži.
O: Kolik dní bych měl pobýt na souostroví Bazaruto?
O: Doporučená délka pobytu na souostroví Bazaruto je minimálně 3-4 dny, abyste mohli naplno vychutnat krásy a aktivit souostroví.
O: Kdy je nejlepší doba k návštěvě souostroví Bazaruto?
O: Nejlepší doba k návštěvě souostroví Bazaruto je od května do října, kdy je suché období a průzračná voda.
O: Jaká je kvalita ubytování na souostroví Bazaruto?
O: Ubytování na souostroví Bazaruto je zpravidla v luxusních lodžiích a plážových domech s prvotřídním servisem a vybavením.
O: Kolik stojí pobyt na souostroví Bazaruto?
O: Náklady na pobyt na souostroví Bazaruto se liší v závislosti na typu ubytování, ale zpravidla jsou vyšší než v jiných méně exkluzivních destinacích v Mosambiku.
O: Potřebuji vízum k vstupu do Mosambiku?
O: Většina turistů potřebuje vízum pro vstup do Mosambiku, které lze získat při příjezdu na letiště v Mosambiku.
O: Je Mosambik bezpečná země pro turisty?
O: Mosambik se stává v posledních letech čím dál více turistickou destinací, nicméně stále existují určitá rizika a doporučuje se být opatrný a informovat se o aktuální situaci před cestou.


Počasí Mosambik Bazaruto Archipelago


Mosambik je zemí s tropickým a vlhkým podnebím, které se výrazně liší na různých částech pobřeží. Bazaruto Archipelago, který se nachází na jihu země, není výjimkou. Toto souostroví, které se skládá z pěti ostrovů s největším ostrovem Bazaruto, má počasí, které je velmi podobné sousedním Madagaskaru.

Obecně platí, že období dešťů v Mosambiku trvá od listopadu do března a sušší období od dubna do října. Bazaruto Archipelago není výjimkou a během deštivého období se mohou objevit bouře s velkým množstvím srážek. Nicméně, pokud vyrazíte na ostrovy v sušším období, budete mít jistotu, že nezaznamenáte déšť, a užijete si slunečné dny naplněné odpočinkem a aktivitami.

Nejlepší čas na návštěvu Bazaruto Archipelago nastává v průběhu letních měsíců (od prosince do března), kdy se vyskytuje méně větru, jasné nebe a teploty se pohybují mezi 27 a 32 stupni Celsia. Ve stejné době se vyskytuje i větší množství ryb v moři, což je pro milovníky potápění a rybaření ideální. Voda v této oblasti zůstává příjemně teplá po celý rok, a takže si můžete bez obav užít moře a všechny aktivity, jako je surfování, windsurfing a plachtění.

V zimním období (od května do října) se vyskytuje více větru, ale teploty jsou stále mírné, a to už je pro některé turisty mnohem příjemnější. Pokud však plánujete navštívit ostrovy v zimním období, měli byste se připravit na více větru a vlny, což může ovlivnit vaši plavbu.

Celkově lze říci, že počasí v Bazaruto Archipelago je dobrou kombinací mořského klimatu a subtro- pikálního podnebí, které je ideální pro celoroční návštěvy. Záleží pouze na vašem vkusu, které roční období si vyberete pro svou cestu na tyto krásné ostrovy.


Letenka Mosambik Bazaruto Archipelago


Mosambik je nádherná africká země s úchvatným pobřežím Indického oceánu. Jeho nejkrásnější skvostem je skupina ostrovů nazývaná Bazaruto Archipelago. Tyto ostrovy jsou zeměpisně oddělené od pevninského Mosambiku a vytvářejí unikátní přírodní zázrak, který stojí za návštěvu.

Ostrovů Bazaruto je celkem šest, s největším z nich, téhož jména jako archipelago, se rozprostírá na 37 km² a je nejznámější z celé skupiny. Bazaruto je obklopený bílými písečnými plážemi a průzračnou vodou, což ho dělá ideálním místem pro plavání, potápění a šnorchlování. Mnoho turistů si také užívá výlety po ostrově na koni.

Dalším z ostrovů je Benguerra, který je menší, ale stejně krásný jako Bazaruto. Je zde mnoho unikátních vodních aktivit, například rybaření na útesech, kajakování, wakeboarding a podobně.

Pak se zde nachází ostrov Magaruque, kde si můžete užít klid a ticho, procházky pláží a pozorování místních zvířat. Nezapomeňte zde také vyzkoušet pobyt v luxusních vilách s výhledem na oceán.

Čtvrtým ostrovem je Santa Carolina, jinak známý jako Paradise Island, kde najdete úchvatné pláže a podmořské scenérie s pomocí potápěčských instruktorů.

Ostrovies Inhaca a Portugal jsou dva další ostrovy, které byste měli navštívit, pokud máte rádi vodní aktivity a výlety k pobřeží.

Cesta do ostrovů Bazaruto je snadná, lze se dostat letadlem z Johannesburgu nebo Maputa. Většina turistů se přepravuje lodí z přístavu Vilankulo, který je považován za východisko zájezdu do Bazaruto Archipelago.

Bazaruto Archipelago je místem, kde se setkávají luxus, krása přírody a vzrušující vodní aktivity. Výlet na tyto opuštěné ostrovy je nezapomenutelným zážitkem, který by měl být na seznamu povinných cílů každého milovníka pláže a moře.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky