Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Německo The Cologne Cathedral

Letenka Německo The Cologne Cathedral


Německo je země plná historie a tradice. Má mnoho zajímavých památek, které obdivují turisté ze celého světa. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Německu je Katedrála v Kolíně. Pokud tedy uvažujete o návštěvě Německa, rozhodně byste měli vidět tuto úžasnou katedrálu.

Katedrála v Kolíně je nejen největší katedrálou v Německu, ale také jednou z nejvýznamnějších památek v zemi. Byla postavena v 13. století a dokončena až v roce 1880. Její výška je 157 metrů a to ji činí významnou ikonou Kolína. Navštívíte-li katedrálu, nemůžete ji přehlédnout, tím spíše, že je umístěna na náměstí přímo v centru města.

Interiér katedrály je stejně impozantní jako exteriér. Uvnitř katedrály můžete obdivovat mnoho uměleckých děl ze středověku, která přitahují milovníky umění z celého světa. Katedrála je navíc velmi oblíbeným cílem turistů, což jí dodává ještě větší důležitost.

Pokud se chystáte navštívit katedrálu v Kolíně, doporůčujeme koupit letenku Německo. Perfektní letiště pro vaši návštěvu katedrály v Kolíně se nachází v blízkosti, takže můžete snadno přicestovat a pak navštívit katedrálu.

Kolín nabízí návštěvníkům také mnoho dalších zajímavostí. Procházky podél Rýna, návštěva Muzea čokolády, nebo zastavit se na jídlo v tradiční německé hospodě jsou jen některé z možností, jak strávit volný čas.

Katedrála v Kolíně patří mezi největší klenoty Německa. Pokud ještě nemáte letenku a plánujete návštěvu této úžasné památky, určitě neváhejte. Nenechte si ujít tuto perfektní příležitost navštívit jednu z nejvýznamnějších katedrál v Německu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Německo The Cologne Cathedral


1. Jak se jmenuje katedrála v Kolíně nad Rýnem?
Odpověď: Katedrála v Kolíně nad Rýnem se nazývá The Cologne Cathedral.

2. Jak se dostanu k The Cologne Cathedral?
Odpověď: Nejlepší je použít městskou dopravu, nebo se projít pěšky. Katedrála se nachází v centru města.

3. Kolik stojí vstupenka do The Cologne Cathedral?
Odpověď: Vstup do katedrály je zdarma. Za některé části katedrály se však hradí poplatek.

4. Jak dlouho trvá prohlídka The Cologne Cathedral?
Odpověď: Prohlídka katedrály může trvat od jedné do několika hodin. To záleží na vašem zájmu o historii či architektuře.

5. Jde se na věž katedrály?
Odpověď: Ano, na věž katedrály se jde. Věž je vysoká 157 metrů a je možné se vydat na věž za poplatek.

6. Kdy je katedrála otevřená?
Odpověď: Katedrála je otevřená denně od 6:30 do 19:30 hodin.

7. Musím mít nějaký speciální oblečení k návštěvě katedrály?
Odpověď: Neexistují žádná omezení pro návštěvu The Cologne Cathedral co se týče oblečení. Nicméně se sluší a patří dodržovat pravidla slušného chování a úcty k domu Božímu.

8. Mluví v katedrále někdo anglicky?
Odpověď: V katedrále mluví anglicky zaměstnanci informačních středisek a turistických kanceláří.

9. Je nutné si vstupenku na návštěvu The Cologne Cathedral rezervovat dopředu?
Odpověď: Není nutné si rezervovat vstupenku dopředu, nicméně v době velkých událostí nebo turistické sezóny je vhodné to udělat.

10. Je možné se oženit v The Cologne Cathedral?
Odpověď: Ano, je možné se oženit v The Cologne Cathedral. Nicméně se jedná o velmi populární místo pro svatby, proto je rozhodně doporučeno svatbu rezervovat s dostatečným předstihem.


Ubytování Německo The Cologne Cathedral


Německo, země s bohatou historií a kulturou, je populárním cílem turistů z celého světa. Jednou z nejvýznamnějších atrakcí tohoto země je katedrála v Kolíně nad Rýnem, jedna z největších a nejkrásnějších katedrál na světě.

Katedrála v Kolíně nad Rýnem, známá také jako Kölner Dom, je splněním snu každého cestovatele. Stojí na místě, kde již od 4. století stála církevní stavba, a je toto místo středobodem křesťanského náboženství v Německu.

Katedrála je jeden z nejvýznamnějších příkladů gotické architektury v Evropě. Byla vybudována v období od 13. do 19. století a má působivou výšku 157 metrů. Její interiér je oslnivě krásný, s mnoha skvosty historického umění a architektury.

Abychom vám umožnili co nejvíce si užít vaší návštěvy katedrály v Kolíně nad Rýnem, zde je několik tipů na ubytování v této oblasti.

1. Hotel Excelsior Ernst: Tento historický hotel je ideální pro ty, kteří si chtějí užít luxusní ubytování na krok od katedrály. Nachází se v centru města, ale zároveň v klidné ulici, a nabízí pohodlné a elegantní pokoje.

2. Hilton Cologne: Tento hotel se nachází v blízkosti katedrály a nabízí pohodlné pokoje s moderním vybavením. Nabízí také wellness centrum a fitness centrum pro hosty.

3. Dom Hotel Am Römerbrunnen: Tento hotel se nachází pár kroků od katedrály, v samém centru města. Nabízí moderní a pohodlné pokoje, stejně jako snídani a další služby.

4. Hotel Drei Könige am Dom: Tento hotel se nachází ve starém městě, jen pár kroků od katedrály. Nabízí pohodlné pokoje a snídani v ceně.

5. CityClass Hotel Residence am Dom: Tento hotel se nachází v centru města, nedaleko katedrály. Nabízí moderní pokoje a snídani v ceně, stejně jako bezplatné Wi-Fi připojení.

Tyto hotely jsou jen několik z mnoha ubytovacích možností v blízkosti katedrály v Kolíně nad Rýnem. Snažíme se vám doporučit ty nejlepší volby, které vám umožní co nejvíce si užít svou návštěvu této úžasné památky.

Katedrála v Kolíně nad Rýnem je nádhernou architektonickou památkou, kterou byste neměli přehlédnout při návštěvě Německa. Pokud se rozhodnete navštívit tuto oblast, máte na výběr z mnoha skvělých možností ubytování, ať už se jedná o luxusní hotely nebo pohodlné možnosti s výhledem na katedrálu. Bez ohledu na vaše preference, tato nádherná stavba vás určitě nadchne.


Počasí Německo The Cologne Cathedral


V posledních týdnech bylo počasí v Německu velmi proměnlivé. Zimu nahrazovala jarní teplota, ale zase se vrátila zima a zabrala i v dubnu.

Mnoho turistů si návštěvu německých památek spojuje s hezkým počasím, ale to není vždy pravda. I přesto, že se nedaleko jedné z nejvýznamnějších německých památek – Katedrály v Kolíně nad Rýnem, vyskytují dlouhé vlny deště, navštěvování této památky nikoho neodrazuje. Katedrála se nachází v historickém centru Kolína nad Rýnem a je považována za jednu z největších katedrál na světě. Byla postavena v letech 1248-1880 a od roku 1996 je uznána jako světové kulturní dědictví UNESCO. Vzhledem k vstupnému, nejsou turisté ochotni ochromit svůj výlet počasím, ale raději si vymýšlí alternativní způsoby, jak se dostat do katedrály, aniž by jim smrkala voda z nosu.

Počasí v Německu je tedy opravdu proměnlivé a často velmi nepříjemné. Jsou však i případy, kdy se na obloze objeví slunce a teploty se vyšplhají až do příjemných hodnot. Lidé pak rádi vyrazí ven do přírody či navštíví známé památky. A pokud se jim podaří spojit hezké počasí s návštěvou Katedrály v Kolíně nad Rýnem, jsou z celého výletu nadšeni. Byla by škoda přijet do Německa a nevidět Katedrálu v Kolíně nad Rýnem.

A tak ať už počasí v Německu bude jakékoliv, stojí za to se vydat na cestu a navštívit tuto skvostnou památku.


Dovolená Německo The Cologne Cathedral


Německo patří mezi oblíbené turistické destinace v Evropě a to zejména díky jeho rozmanitosti a historickému dědictví. Země nabízí mnoho zajímavých míst, kam se můžete vydat na dovolenou a mezi ně patří určitě i Kolín nad Rýnem, kde se nachází jeden z nejvýznamnějších památek světa - The Cologne Cathedral.

Kolín nad Rýnem je druhé největší město v Severním Porýní-Vestfálsku a nachází se na západě Německa. Jeho největší turistickou atrakcí je bezesporu katedrála sv. Petra a Marie, známá také pod názvem The Cologne Cathedral. Tato gotická katedrála je nejnavštěvovanější turistickou atrakcí v Německu a jeden z největších kostelů na světě.

The Cologne Cathedral byla vybudována v 13. století a je památkou UNESCO od roku 1996. Katedrála patří k nejvyšším kostelům světa, neboť je vysoká téměř 160 metrů. Její gotická architektura se skládá z mohutných sloupů, svítidel, vitrážových oken a soch. Hlavní věž je vysoká 157 metrů a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu.

Pro turisty je vstup do katedrály zdarma, jsou však požadovány symbolické poplatky při vstupu na věž a do některých částí interiéru. Návštěvníci si mohou prohlédnout krásné vitráže a v létě si mohou také vychutnat koncerty, které se konají v kostele.

Kromě katedrály si můžete také prohlédnout mnoho dalších zajímavostí v Kolíně nad Rýnem. Patří mezi ně např. Národní muzeum, které vystavuje archeologické nálezy, historické objekty a umělecká díla. Další turistickou atrakcí je také řeka Rýn, na které si můžete užít krásné výlety lodí.

V Kolíně nad Rýnem najdete také mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční německé pokrmy a místní speciality. K místním specialitám patří např. klobása, schnitzel, pečené knedlíky a koláče.

Kolín nad Rýnem je ideální místem pro krátkou dovolenou a čeká vám zde neopakovatelný zážitek, pokud se podíváte na úžasně krásnou katedrálu The Cologne Cathedral a procházíte se ulicemi tohoto úžasného německého města.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky