Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Nizozemsko Arnhem

Ubytování Nizozemsko Arnhem


Arnhem je město v Nizozemsku, které nabízí mnoho zajímavých turistických atrakcí. Pokud se tedy chystáte navštívit toto město, nepochybně se budete zajímat o to, kde se zde ubytovat. V tomto článku se podíváme na několik možností, které máte v Arnhemu.

Hotely

Arnhem nabízí mnoho hotelů pro různé rozpočty. Pokud chcete při své návštěvě mít dostatečný komfort, můžete zvolit například hotel Papendal. Tento hotel se nachází v blízkosti několika sportovních zařízení a nabízí elegantní pokoje s moderními dekoracemi. Mezi další možnosti patří například Hotel Haarhuis či Hotel Modez.

Hostely

Pokud hledáte levnější možnost ubytování, můžete se zaměřit na hostely. V Arnhemu je několik kvalitních hostelů, jako například Stayokay Arnhem. Tento hostel se nachází v blízkosti centra města a nabízí moderní pokoje s výhledem na okolní lesy. Mezi další možnosti patří například Hostel Station Arnhem nebo The Green Elephant.

Apartmány

Pokud hledáte větší flexibilitu v ubytování, můžete zvolit apartmány. V Arnhemu je několik alternativ, jako například apartmány Studio Living Arnhem nebo Apartmány Rijn en Waal. Tyto apartmány nabízejí vlastní kuchyňku a koupelnu a jsou tak ideální pro ty, kteří chtějí si připravovat vlastní jídlo.

Airbnb

Další možností, jak najít levné a pohodlné ubytování v Arnhemu, je Airbnb. Tuto alternativu můžete zvolit, pokud si chcete pronajmout byt nebo pokoj v soukromí někoho jiného. Arnhem má mnoho nabídek od různých hostitelů, takže si můžete vybrat to nejlepší, co splňuje vaše potřeby.

V každém případě je důležité si dát pozor na polohu ubytování. Doporučujeme vybrat si ubytování v blízkosti centra, aby byla snadná dostupnost k turistickým atrakcím a dalším místům v Arnhemu. Pokud máte omezený rozpočet, je moudré rezervovat si ubytování dopředu, protože v blízkosti turistických atrakcí na poslední chvíli mohou být ceny vysoké. Přejeme vám příjemný pobyt v Arnhemu!


Dovolená Nizozemsko Arnhem


Pokud se chystáte na dovolenou v Nizozemsku a hledáte zajímavé a neobvyklé místo, může být město Arnhem skvělou volbou. Arnhem leží na východě Nizozemska a přestože není tak populární jako Amsterdam, nabízí mnoho zajímavostí.

Jednou z nejvíce známých atrakcí města je Airborne Museum Hartenstein. Muzeum je věnováno bitvě o Arnhem, která se konala během druhé světové války v září 1944. Během bitvy byli spojenecké vojáky vysazeni padáky za nacistické linie, ale byli zničeni a zpět boční. V muzeu můžete vidět zbraně, uniformy, fotografie a další artefakty ze světové války.

Kromě muzea se ve městě nachází také překrásný park Sonsbeek. Park je ideálním místem pro piknik nebo procházku. V roce 1899 byl park otevřen a od té doby se stal oblíbeným místem místních i turistů. Park nabízí velké množství zeleně, vodních ploch a promenády.

Pokud máte rádi umění, rozhodně navštivte muzeum Kröller-Müller. Toto muzeum se nachází v blízkosti parku Sonsbeek a nabízí zajímavé sbírky moderního umění. V muzeu se nachází díla velkých umělců, jako například Vincenta van Gogha, Pabla Picassa a Pietra Mondriana.

Další zajímavostí města je Openluchtmuseum. Toto muzeum představuje období holandského venkova a umožňuje návštěvníkům poznat, jak se lidé v minulosti živili a pracovali. Muzeum nabízí možnost navštívit staré domy, hospody, mlýny a další historické budovy. Personal hází historické postavy později se vrátí je do charakterových rolí pro návštěvníka vidět.

Nakonec, pokud máte rádi nakupování, zkuste návštěvu předměstí Arnhem, které se nachází v centru města a nabízí velké množství obchodů. Ulice se nacházejí v historických budovách a nabízejí zábavu a nakupování.

Arnhem tak nabízí mnoho zajímavostí, které stojí za prozkoumání. Od historie a umění po přírodu a nakupování, Arnhem je živé a moderní město, které rozhodně stojí za návštěvu na vaší dovolené v Nizozemsku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Arnhem


Dotaz: Kde se nachází Arnhem?
Odpověď: Arnhem je město nacházející se v nizozemské provincii Gelderland.

Dotaz: Jak se dostanu do Arnhemu z Amsterdamu?
Odpověď: Z Amsterdamu je možné do Arnhemu jet vlakem nebo autobusem. Vlakem trvá cesta přibližně hodinu a půl.

Dotaz: Co stojí za návštěvu v Arnhemu?
Odpověď: V Arnhemu je mnoho zajímavých památek, jako například muzeum Airborne at the Bridge nebo Kröller-Müller Museum s rozsáhlou sbírkou uměleckých děl. Dále se zde nachází například Národní park De Hoge Veluwe s unikátní přírodou.

Dotaz: Kde se dá v Arnhemu ubytovat?
Odpověď: V Arnhemu se nachází mnoho hotelů, hostelů a apartmánů. Mezi nejznámější patří Hotel Haarhuis, Best Western Plus Hotel Haarhuis nebo Holiday Inn Express Arnhem.

Dotaz: Jaké jsou místní speciality v Arnhemu?
Odpověď: Mezi místní speciality patří například zeleninový koláč s kuřetem, arnhemská solata nebo tradiční nizozemské smaženky bitterballen.

Dotaz: Jaké je počasí v Arnhemu?
Odpověď: V Arnhemu panuje mírné klima s průměrnými teplotami kolem 20°C v létě a kolem 5°C v zimě. Déšť může padat po celý rok.


Letenka Nizozemsko Arnhem


Letenka Nizozemsko Arnhem: Cesta do srdce Nizozemska

Nizozemsko je zeměm plnou krásných měst, místních obyvatel a odkazů na svou bohatou historii. Arnhem, jedna z nejkrásnějších destinací Nizozemí, má co nabídnout návštěvníkům toužícím po objevování historických památek, uměleckých děl, gastronomii a mnohem více. A jak se tam dostat? Nejjednodušší cesta je samozřejmě zakoupit si letenku z Prahy do Arnhemu.

Při hledání letenky Nizozemsko Arnhem se budete mít nač těšit. Letiště Arnhem je malé, avšak moderní letiště, které je umístěno pouze 12 km od města. Vzhledem k tomu, že letiště slouží pouze několika leteckým společnostem, nabízí se vám možnost cestovat s velkým komfortem. Navíc se můžete těšit na to, že neplýtvejte časem cestováním z jiných větších letišť do Arnhemu.

Jaké jsou kultura a atrakce, na které se můžete těšit v Arnhemu? Především město nabízí celou řadu nádherně restaurovaných památek, které plní ulice. Město se dělí na dvě části - starou a novou část. Stará část města s několika atrakcemi, jako jsou třeba Muzeum přírody Burgers Zoo a Nizozemská královská cesta, kde se narodil a vyrůstal budoucí mimořádný šachista Max Euwe.

Pokud jste milovník umění, rozhodně byste neměli ztratit příležitost navštívit muzea Arnhem. Muzea pokrývají širokou škálu témat, včetně uměleckých děl moderních a starých mistrů ze 17. století, díla inspirovaná přírodou a mnoho dalšího.

Pokud máte rádi neobvyklé zážitky, ulice tohoto města nabízejí také množství příležitostí, abyste se setkali s romantickými malými restauracemi, kavárnami a vinárnami.

Pro ty z vás, kteří rádi lyžují, Arnhem je také výbornou základnou, ze které můžete vyrážet na sever na lyžařské středisko De Uithof.

V zimě, Arnhem nabízí návštěvníkům také mnoho trhů, kde si můžete koupit místní výrobky, jídlo a poklady.

Krátká cesta z Prahy do Arnhemu je ideální pro ty, kteří hledají méně turisticky zavedené cesty na prozkoumání města. A nezapomeňte - nejlepší způsob, jak zjistit vše, co může město nabídnout, je procházet se jeho ulicemi a být otevřený novým zážitkům.

Při plánování své návštěvy Nizozemí se ujistěte, že sever, Arnhem, bude na vašem seznamu míst, které chcete navštívit. Letenka Nizozemsko Arnhem vám pomůže cestovat pohodlně a rychle. Nenechte si ujít tuto šanci na objevování jednoho z nejkrásnějších míst v Nizozemsku.


Počasí Nizozemsko Arnhem


Nizozemsko je známé svým mírným a vlhkým klimatem. Město Arnhem, nacházející se na východě Nizozemska, nedaleko německých hranic, má podobně klima jako zbytek země.

Letní měsíce Arnhemu jsou poměrně teplé, s průměrnou teplotou kolem 22 °C. Nejvíce srážek přichází v létě, zejména v červenci a srpnu. Toto období může být velmi vlhké a dusné, s vysokou vlhkostí vzduchu, která může způsobit pocení a únavu.

Podzim v Arnhemu je často vlhký, s deštěm a chladem. Teploty klesají až na 10 °C, což znamená, že oblečení by mělo být teplé až do konce listopadu.

Zima v Arnhemu může být velmi chladná s teplotami dosahujícími až -1 °C. Sněhové srážky nejsou v Arnhemu příliš běžné, ale když ano, mohou způsobit problémy v městské dopravě.

Jaro v Arnhemu má své kouzlo, protože začíná kvést květiny a stromy. Teploty se opět zvyšují, ale v dubnu a květnu může být stále chladní a vlhké počasí.

Vzhledem k měrnému zeměpisnému umístění Nizozemska a města Arnhemu jsou příležitosti k výskytu nečekaného počasí poměrně vysoké. Je dobré mít po ruce jak lehké oblečení na teplé letní dny, tak i teplé oblečení pro chladné zimní dny. Nicméně, nezapomeňme, že se jedná o zemi, kterou ovlivňuje oceánské klima. To znamená, že srážky jsou pravidelné a vysoké. Nenechte se tedy překvapit a vezměte si s sebou deštník nebo pláštěnku, ať už se připravujete na průzkum muzeí nebo na procházku po městě.

Arnhem je skvělým místem k návštěvě v kterémkoliv ročním období, ale je dobré mít na paměti, že se počasí může velmi rychle zhoršit, či naopak zlepšit. Takže ať už se chystáte na krátkou návštěvu nebo na delší dovolenou, zavčasu získané informace o počasí vám ušetří stres a překvapení, a zajistí vám pohodlný pobyt v tomto nádherném městě.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky