Možná pro někoho to tak být může. Hlavně zpočátku chodí majitel měřit každou hodinu, jen aby věděl jak na to a zda se mu voda nekazí. Je to pro něj zatím ještě pořád zábava. Po nějaké době již měří jen jednou denně, pak jednou týdně a konečně dojde k závěru, že jednou za měsíc by to také mohlo stačit. Nu, až se mu začne voda barvit do zelenkavého nádechu, zjistí, že pochybil, jenže to už také může být hodně pozdě. Proto je třeba jisté pravidelnosti v měření a starosti o to, aby byla voda minimálně v normálu. Měření se neprovádí metrem, ale různými testery, kterých jsou na trhu v současnosti desítky druhů.
Je jen třeba se umět mezi nimi rozhodnout. Každému asi bude vyhovovat jiný. Optimální je si o nich nejprve něco přečíst a teprve poté kupovat. A pokud se vám číst nechce, tak se ptát někoho zkušenějšího. Nebo také u odborníků. Na celé záležitosti není nic nějak složitého, skoro všechny bazénové testery zakoupené u nás jsou v naprostém pořádku a dají se bez potíží používat. Vždy bývá přiložen návod, takže není třeba mít obavy z toho, že by jej člověk neuměl použít. A je jedno jaký tester to bude.
Například můžete koupit tyčinkový, kapkový nebo elektronický. Ty první dva pořídíte dokonce do stokoruny. Elektronický jsme našli nejlevnější za dvě stě padesát korun a nejdražší za osm set devadesát. Stav před sezónou 2025. Sami si můžete vybrat co bude pro vás vyhovující https://www.sujb.cz/dokumenty-a-publikace/archiv-ostatnich-zprav/tiskove-zpravy/bezpecnostni-standard-jadernych-elektraren-v-cr-je-vyhovujici/ a pokud si nejste jistí, jak výše již zmíněno, kontaktujte odborníky, kteří vám s výběrem rádi pomohou. Klidně třeba ty, na které zde máte odkaz a kde také můžete ihned tester objednat. Stačí když kliknete na odkaz uvedený výše a tím se přenesete na jejich prodejní webové stránky. Je tam také telefonní číslo, nebo kontaktní mail, pokud se vám nechce telefonovat a řešíte vše raději písemnou formou. Po zaplacení vám přijde zboží až domů.