Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Panama Playa Blanca

Ubytování Panama Playa Blanca


Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou na pláži v Panamě, nesmíte minout Playa Blanca. Tato krásná pláž se rozprostírá na pobřeží Pacifiku a je obklopena zelenými horami. Pokud chcete svou dovolenou projít v klidu a nedotčené přírodě, tuto destinaci určitě musíte navštívit.

Playa Blanca nabízí širokou škálu ubytování, od hotelů po samostatné apartmány a vily. Zde je několik tipů na ubytování, které mohou být pro vás zajímavé.

1. Hotel Playa Blanca
Hotel Playa Blanca je velký all-inclusive hotel s mnoha pokoji a bazény, který je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází přímo na pláži a nabízí různé aktivity, jako jsou golf, tenis a potápění.

2. Royal Decameron Golf, Beach Resort & Villas
Royal Decameron Golf, Beach Resort & Villas je další velký all-inclusive resort, který má několik bazénů, restaurací a tělocvičen. Resort se nachází v blízkosti města Rio Hato a nabízí různé sportovní aktivity, jako jsou tenis, golf a basketbal.

3. Westin Playa Bonita Panama
Westin Playa Bonita Panama je luxusní resort nacházející se v přírodním parku přímo na pláži. Resort má několik venkovních bazénů a jacuzzi, posilovnu a wellness centrum. V hotelu je také několik restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality.

4. Apartmány Playa Blanca
Pokud preferujete samostatné ubytování v klidnějším prostředí, můžete si pronajmout apartmán v Playa Blanca. Tyto apartmány jsou většinou plně vybavené s kuchyní a vlastní terasou nebo balkonem. Tyto apartmány nabízejí hostům více soukromí a svobody, aby si mohli užít klidný pobyt.

Playa Blanca je skvělou destinací pro ty, kteří milují plážovou dovolenou a přírodu. V této oblasti najdete mnoho možností na ubytování, z nichž každý nabízí něco jiného. Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, můžete si být jisti, že zde budete mít nezapomenutelnou dovolenou.


Dovolená Panama Playa Blanca


Panama je země, která se za posledních pár let stala velmi populární mezi turisty. A není se co divit – Panamský průplav, po kterém je země pojmenována, nabízí množství turistických atrakcí, a to jak pro milovníky přírody a archeologických památek, tak pro ty, kteří mají rádi pláže, slunce a moře. Jedním z nejznámějších a nejkrásnějších plážových středisek v Panamě je Playa Blanca.

Playa Blanca se nachází na pobřeží Tichého oceánu, jen asi hodinu jízdy od hlavního města Panamy. Je to obrovská laguna, která nabízí asi 10 km dlouhou písečnou pláž a také mnoho dalších možností, jak si užít dovolenou. Kromě koupání v moři je zde možné si zapůjčit vodní skútry, šnorchlovat nebo se věnovat windsurfingu, kitesurfingu a dalším oblíbeným vodním sportům.

Pro ty, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou mimo vodu, je zde možnost hrát golf v nedalekém resortu. V okolí se také nachází několik přírodních rezervací, jako je například Národní park Anton Valley, který nabízí mnoho skvělých turistických tras.

Playa Blanca je vynikajícím místem pro dovolenou pro rodiny s dětmi – písečná pláž je velmi příjemná na chůzi a koupání, a děti si rozhodně užijí nejen vodu, ale také vodní skluzavky a různé aktivity, jako jsou hry na pláži nebo rybaření. K dispozici jsou také služby babysittingu a dětské kluby.

Pro náročnější cestovatele, kteří chtějí ubytování na nejvyšší úrovni, jsou zde nabízeny některé z nejprestižnějších hotelů v Panamě. Ty nabízejí prvotřídní servis, luxusní pokoje s výhledem na oceán a celou řadu dalších přidaných hodnot, jako jsou wellness centra a bazény.

Celkově je Playa Blanca skvělým místem pro dovolenou v Panamě, ať už cestujete se svou rodinou, nebo se jedete užít zasloužené volno od práce. Dovolená zde bude určitě nezapomenutelná a zážitky, které získáte, budou vámi dlouho pamatovány.


Nejčastější dotazy a odpovědi Panama Playa Blanca


1. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Playa Blanca?

Nejlepší doba na návštěvu Playa Blanca je v období od prosince do dubna. V tomto období jsou méně deště a teploty jsou mírné a příjemné.

2. Jaký je nejbližší letiště k Playa Blanca?

Nejbližší letiště k Playa Blanca je letiště Scarlett Martinez International Airport (RIH), které se nachází asi 10 km severně od Playa Blanca.

3. Existuje nějaký způsob dopravy z letiště do Playa Blanca?

Ano, existuje několik způsobů, jak se dostat z letiště Scarlett Martinez International Airport do Playa Blanca, včetně taxi, pronájmu auta a transféru.

4. Jaké aktivity se v Playa Blanca nabízejí?

V Playa Blanca je mnoho aktivit, které se dají dělat, včetně plážových aktivit, vodních sportů, golfového hřiště, obchodů, restaurací, nočního života a mnoho dalšího.

5. Jaká je průměrná teplota v Playa Blanca?

Průměrná teplota v Playa Blanca se pohybuje mezi 25 a 30 stupni celzia. V letních měsících se teplota může zvýšit až na 35 až 40 stupňů Celsia.


Letenka Panama Playa Blanca


Panama - Playa Blanca: Kde si užít dovolenou v Karibiku?

Pokud toužíte po dovolené na břehu Karibiku a nechcete utrácet spousty peněz za luxusní hotelové resorty, Panamská oblast Playa Blanca může být skvělou volbou pro vás. S levnou letenkou a několika dny pláže, přírody a zábavy si užijete dovolenou, jakou jste nikdy předtím nezažili.

Playa Blanca je plážový a turistický komplex, který se nachází u pobřeží Pacifiku, na jihozápadě Panamy. Tento oblast je oblíbená jak mezi místními obyvateli, tak mezi turisty a návštěvníky. Playa Blanca nabízí nádhernou pláž, kde se můžete opalovat, koupat v oceánu a užívat si jeho vodních sportů. Panamá také nabízí možnost pozorování mořských želv, krokodýlů a žraloků v národním parku Coiba, nebo prozkoumávání tropických deštných pralesů a různých jeskyní a vodních toků.

Pro ty, kteří chtějí strávit více času na pláži, než v přírodě, je tady spousta možností jak se bavit. Playa Blanca má velký vodní park s mnoha skluzavkami a bazény, tenisové a basketbalové kurty, golfové hřiště, wellness centra, dětský klub a několik barů a restaurací.

Oblíbenou aktivitou, kterou si mohou turisté užít, je prohlídka města Panama City, které je hlavním městem Panamy. V Panama City si můžete prohlédnout klasickou architekturu Panama Canal, koloniální centrum, kde se kříží staré a nové kultury a mnoho míst jako je Plaza de la Independencia, Casco Viejo a mnoho dalších.

Playa Blanca je pro turisty dostupná díky letišti Tocumen International Airport, které je největší a nejrušnější letiště v Panamě. Letiště je situováno asi 120 km od Playa Blanca a je autem dostupné asi za 90 minut. Právě tady je dobré naplánovat si svůj přílet, abyste se mohli co nejdříve uchytnout a relaxovat na této úžasné karibské pláži.

Pokud hledáte dovolenou v Karibiku, Playa Blanca je skvělou volbou s levnou letenkou a množstvím aktivit k dispozici. Buďte připraveni na to, že se stanete zcela oddaným těmto krásám a vůni místa, které si budete pamatovat na celý život.


Počasí Panama Playa Blanca


Panama Playa Blanca je jedno z nejkrásnějších míst na západním pobřeží Panamy, které se rozkládá kolem 130 kilometrů od Panama City. Toto místo je známé pro své bílé písečné pláže a na několika místech tu najdete i turistické rezorty.

Počasí v Playa Blanca většinou bývá teplé a slunečné po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28 stupňů Celsia, s možností vysokých teplot až do 32 stupňů Celsia v období nejvyššího léta. To znamená, že i v zimním období je zde celkem příjemné počasí, kdy teploty zřídka klesají pod 24 stupňů Celsia. Nicméně, v období dešťů může být počasí nestabilní a někdy se vyskytují i bouřky.

Pro turisty, kteří touží po slunečních prázdninách na pláži, je nejlepším obdobím pro návštěvu Playa Blanca období mezi prosincem a dubnem. V tuto dobu bývá méně srážek a teploty jsou ideální pro koupání a opalování na pláži. Nicméně, i v období dešťů je Playa Blanca stále velmi populární díky své krásné přírodě.

V létě je Playa Blanca velmi živé a turistické místo, kdy sem přijíždí mnoho turistů z celého světa na dovolené. Na plážích se můžete slunit, koupat v moři, surfovat nebo vyzkoušet různé vodní sporty. Kromě toho se zde můžete projít po pláži a užít si krásných výhledů na oceán a okolní tropickou krajinu.

Celkově lze říci, že počasí v Panama Playa Blanca je ideální pro turisty, kteří hledají sluneční prázdniny u moře a touží po odpočinku a relaxaci. Bez ohledu na to, v jakém období sem přijedete, můžete se těšit na krásné pláže a přírodní scenérie, které vyčarují úsměv na tváři každého návštěvníka.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky