Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Řecko Kréta Pigianos Kambos

Dovolená Řecko Kréta Pigianos Kambos


Krásné prázdniny na ostrově Kréta v Řecku jsou snem mnoha lidí. Pokud se tedy chystáte na dovolenou a ještě nevíte, kam byste chtěli jet, doporučuji vám Pigianos Kambos.

Pigianos Kambos je malé letovisko nacházející se jen 10 km od města Rethymno, které se nachází v největším regionu Kréty. Toto letovisko poskytuje svým návštěvníkům krásné písečné pláže s tyrkysově modrým mořem a s příjemným podnebím, které je ideální pro každodenní slunění či koupání.

Jednou z nejznámějších pláží je pláž Pigianos Kampos Beach, která je ideální pro rodiny s dětmi, protože pozvolně se svažující dno a krásně čisté moře poskytuje bezpečné koupání. Lidé, kteří si nechtějí lehnout na písek, ale chtějí něco sportovnějšího, mohou si pronajmout vodní skútry, plachtit, potápět se nebo jenom relaxovat u vody.

Pigianos Kambos je také místem, kde můžete ochutnat mnoho řeckých specialit v malých rodinných restauracích, které se nacházejí v celé oblasti. Tyto restaurace vám nabídnou mnoho možností tradiční řecké kuchyně. Můžete ochutnat například tzatziki, giros, musaky, domácí řecké saláty a mnoho dalších specialit.

Pokud chcete navštívit okolí Pigianos Kambos, doporučuji vám navštívit město Rethymno. Toto město je velmi starobylé a je plné zajímavých architektur, krásných historických památek a galerií, kde si můžete prohlédnout některá umělecká díla.

Celkově lze říct, že Pigianos Kambos je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít prázdniny s rodinou nebo přáteli. Toto letovisko nabízí krásné pláže, tradiční řeckou kuchyni a možnosti pro sportovce. Navíc město Rethymno je jen krátkou jízdou od letoviska a nabízí mnoho možností pro kulturní zážitky. Pokud se rozhodnete strávit svůj čas v Pigianos Kambos, určitě si zde užijete krásné a nezapomenutelné chvíle.


Letenka Řecko Kréta Pigianos Kambos


Kréta je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a oblíbeným turistickým cílem. Pokud si plánujete dovolenou na této krásné ostrově, Pigianos Kambos je jedním z nejlepších míst pro příjemný a relaxační pobyt. A co je nejlepší způsob, jak se tam dostat? Samozřejmě letenka Řecko Kréta Pigianos Kambos!

Pigianos Kambos je od největšího města na Kretě, Heraklionu, vzdálen asi 70 kilometrů. Existuje několik způsobů, jak se tam dostat, ale letadlem je nejrychlejší a nejpohodlnější volbou.

Existuje několik leteckých společností, které zajišťují lety do Heraklionu, jako je například Ryanair, Aegean Airlines nebo Czech Airlines. Cena letenky se může lišit v závislosti na sezóně a předem si ji můžete rezervovat online.

Po přistání na letišti v Heraklionu je možné využít například taxi nebo autobusovou dopravu. Různé dopravní společnosti poskytují přímé spojení z letiště do Pigianos Kambos. Nicméně pokud preferujete více osobní dopravu, můžete samozřejmě najmout v Heraklionu i vlastní auto.

Pigianos Kambos je ideálním místem pro tichou dovolenou s čistými plážemi, pěknými tavernami a skvělou atmosférou. Bez ohledu na to, zda jste zamilovaní do prázdnin strávených u moře nebo představujete dovolenou plnou dobrodružství, Kréta nabízí obojí.

Takže pokud se rozhodnete jet do Pigianos Kambos, neváhejte a pořiďte si letenky co nejdříve!


Počasí Řecko Kréta Pigianos Kambos


Během léta se na Krétě obecně těšíme na slunečné a teplé počasí. Pigianos Kambos není výjimkou. Tato oblast se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova a nabízí nádherné pláže, krásné scenérie a přátelské lidi.

Průměrná teplota během léta v Pigianos Kambos se pohybuje okolo 28-32 °C. Nejhorkější měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat i nad 35 °C. Je důležité být v těchto měsících opatrný a dodržovat doporučení pro zdravé slunění.

V zimě jsou teploty v Pigianos Kambos mírnější, ale stále teplé s průměrnou teplotou okolo 15-20 °C. V této době se může objevovat více srážek, ale období dešťů je relativně krátké.

Nejlepší měsíce pro návštěvu Pigianos Kambos jsou od května do září. V těchto měsících je teplota ideální pro plavání v moři a sluneční koupání, jakož i pro další outdoor aktivity. V červenci a srpnu doporučujeme vyhýbat se přímému slunci během nejteplejších hodin dne.

Celkově je Pigianos Kambos krásné místo pro dovolenou nebo krátký výlet. S příjemným počasím a krásnými plážemi zde najdete všechno, co potřebujete pro relaxaci a pobyt v přírodě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kréta Pigianos Kambos


1. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Pigianos Kambos na Krétě v Řecku?

Nejlepší doba pro návštěvu Pigianos Kambos na Krétě je mezi květnem a říjnem, kdy jsou teploty přijatelné a počasí je vhodné k aktivitám na pláži.

2. Jaký je nejbližší letiště k Pigianos Kambos?

Nejbližší letiště k Pigianos Kambos je Mezinárodní letiště Nikos Kazantzakis na Krétě, které se nachází přibližně 65 kilometrů daleko.

3. Jaká je krásná pláž v Pigianos Kambos?

Jednou z nejkrásnějších pláží v Pigianos Kambos je pláž Pigianos Kampos, která má pozvolný vstup do vody a měkký písek. Pláže v této oblasti jsou čisté a ideální pro rodinné výlety.

4. Existuje mnoho barů a restaurací v Pigianos Kambos?

Ano, v Pigianos Kambos najdete mnoho barů a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční řecká jídla. Oblast je turisty oblíbená, takže je zde velký výběr míst, kam se podívat.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity v Pigianos Kambos?

V Pigianos Kambos můžete podniknout různé aktivity, jako například windsurfing, potápění, rybaření nebo procházky v horách. Můžete navštívit také místní památky a muzea.


Ubytování Řecko Kréta Pigianos Kambos


Kréta, jedno z nejhezčích řeckých ostrovů, nabízí turistům mnoho krásných míst, kde si mohou užít relaxaci na plážích, ochutnat skvělé řecké jídlo a objevovat zdejší památky. Pokud plánujete návštěvu ostrova, Pigianos Kambos by mohlo být skvělou volbou pro ubytování.

Pigianos Kambos je malebný hotelový resort, který se nachází v blízkosti města Rethymno. Tento luxusní komplex nabízí návštěvníkům podmanivý výhled na Egejské moře a je obklopen krásnou okolní krajinou. Ubytování je ideální pro páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel, kteří si chtějí užít krásnou dovolenou v Řecku.

V rámci tohoto resortu si můžete vybrat z několika typů ubytování. Každý z pokojů a apartmánů je velmi prostorný a hezky zařízený. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou. K dispozici jsou také balkony, ze kterých je nádherný výhled na moře.

Pohodlí a relaxaci si můžete dopřát i na pláži, která se nachází jen pár metrů od hotelu. Na pláži si můžete pronajmout slunečníky a lehátka a užít si tak slunce a klid. Pokud byste měli chuť na aktivnější den, můžete si zapůjčit windsurfingovou desku nebo kajak a vyrážet na vodu.

Pro ty, kteří mají rádi sport, je v resortu k dispozici také fitness centrum a tenisové kurty. Pro děti jsou připraveny dětské bazény a hřiště, kde se mohou bavit s ostatními dětmi.

V rámci resortu Pigianos Kambos si můžete pochutnat na skvělých řeckých jídlech v restauraci, která nabízí výběr z mnoha chutných jídel. K dispozici je také bar, kde si můžete dát osvěžující drink nebo si odpočinout u kávy.

Celkově je ubytování v Pigianos Kambos skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v Řecku, ale zároveň si chtějí užít i skvělé služby a zázemí. Kréta nabízí mnoho krásných míst k objevení a Pigianos Kambos je rozhodně jedním z nich.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky