Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Řecko Rhodos Kremasti

Počasí Řecko Rhodos Kremasti


Rhodos je krásný ostrov v Egejském moři, který se nachází na jihovýchodním okraji Řecka. Když se na Rhodosu zastavíte, nezapomeňte se projít malebnými uličkami města Rhodos, navštívit akropoli Lindosu a také se zastavit v menších městečkách. Jedno z nich je i Kremasti, které se nachází jen několik kilometrů od letiště.

Kremasti, stejně jako celý ostrov Rhodos, má typicky středomořské podnebí. To znamená, že zde najdete horká léta a mírné zimy. Nejteplejším měsícem v roce je srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 32 stupňů Celsia. V červenci a srpnu můžete očekávat vysokou vlhkost a teploty přes den. V noci se ale ochladí na příjemných 23 stupňů Celsia a vítr z moře snižuje pocit horka.

Jarní měsíce a začátek léta jsou ideálním časem pro návštěvu Kremasti. V dubnu a květnu je teprve o něco chladněji, průměrná teplota se pohybuje okolo 20 stupňů Celsia. V červnu už jsou teploty trochu vyšší a v říjnu a listopadu se ochladí na přibližně 19 stupňů Celsia.

Zatímco léto je na Rhodosu suché, jaro a podzim přináší více srážek. V říjnu a listopadu tady může být i déšť, ale svítí zde i slunce a celkově je to příjemná doba na procházky a turistiku.

Celkově lze říct, že Kremasti je místem, kam se můžete vypravit po celý rok a užít si slunce, moře a krásnou přírodu. Pokud se ale rozhodnete pro letní dovolenou, nezapomeňte se chránit před sluncem, pít dostatek tekutin a užívat si dovolenou s chutí.


Letenka Řecko Rhodos Kremasti


Hledáte místo, kde si budete moci odpočinout a užít si slunce, pláže a krásné letní noci? Rhodos je pro vás tou pravou volbou! A pro všechny, kteří touží po klidu a pohodě, se nabízí krásná oblast Kremasti, kterou můžete snadno a rychle doletět letenkou z ČR.

Kremasti je oblíbenou turistickou destinací na ostrově Rhodos a je ideálním místem pro dovolenou plnou klidu a odpočinku. Malebná vesnička s bílými domky a malými uličkami se nachází v těsné blízkosti letiště, což znamená, že nemusíte strávit příliš mnoho času cestováním do vašeho ubytování.

Mnoho návštěvníků si oblíbilo Kremasti hlavně pro jeho nádherné pláže. Turisté se zde mohou kochat plážemi pokrytými pískem a čistou azurovou vodou. Pláže jsou vovoněné borovicemi a cypřiši, které poskytují příjemný stín. Pokud máte rádi vodní sporty, určitě si přijdete na své, jelikož zde máte k dispozici širokou paletu aktivit, jako je windsurfing, kitesurfing, jetování, kanoistika, šnorchlování nebo potápění.

Mimo pláží nabízí Kremasti také mnoho jiných aktivit. V oblasti můžete najít několik rybníků, kde lze pozorovat množství ptáků a jiných živočichů. Pokud máte rádi sport, můžete si zahrát golf na nedalekém hřišti Afandou Golf Club. Pro milovníky historie a kultury je připravena návštěva města Rhodos, které je plné památek a historických staveb.

Kremasti má také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a osvěžující nápoje. V letních měsících se zde konají pravidelná letní divadelní představení a různé kulturní akce.

Pokud hledáte místo pro pohodovou dovolenou, Kremasti na Rhodu je pro vás tou správnou volbou. A s letenkou z ČR můžete snadno a rychle dorazit na toto nádherné místo a zažít nezapomenutelné letní dny plné slunce, krásné pláže a klidu.


Dovolená Řecko Rhodos Kremasti


Pro milovníky slunce, pláže a křišťálově čistého moře je dovolená na řeckém ostrově Rhodos kouzelným zážitkem. Rhodos je jedním z největších ostrovů Egejského moře a leží asi 18 km jižně od pobřeží Turecka. Mnoho turistů se vydává na jihozápadní část ostrova, kde se nachází překrásné letovisko Kremasti.

Kremasti je malé městečko se spoustou stínu a útulnými kavárnami, které nabízí místní speciality a pohodovou atmosféru. Přestože Kremasti není tak rušné jako jiná přímořská letoviska v Řecku, má vše, co potřebujete na dokonalé dovolené – vynikající restaurace, bary a obchody s potravinami a suvenýry.

Ale hlavním důvodem, proč se lidé vrací do Kremasti rok co rok, jsou krásné pláže. Všechny jsou pokryty jemným kamením a pískem, který je většinou bílý nebo zlatavý. Vody Egejského moře jsou křišťálově čisté a teplé s příjemnou teplotou po celé léto.

Pláž v Kremasti je vynikajícím místem pro vodní sporty, jako jsou windsurfing a kiting. Tímto způsobem si můžete užít dovolenou mnoha různými způsoby. Místní turisté a návštěvníci také rádi procházejí po pobřeží a pozorují, jak slunce pomalu mizí v moři.

Pro ty, kteří se zajímají o kulturu a historii, Kremasti má mnoho k vidění. Město je lemováno starými kamennými domy, které odráží tradiční architekturu Středomoří. Turisté mohou navštívit středověký hrad v blízkosti městečka a prozkoumat historii Rhodosu.

Výlety do okolí Kremasti jsou také populární a turisté si mohou pronajmout kola, motorky nebo auta a prozkoumat blízké oblasti. Město Rhodos s mnoha památkami a oblíbenou turistickou atrakcí akváriem je jen krátkou jízdou autem od Kremasti.

Celkově je dovolená v Kremasti na Rhodu ideálním způsobem, jak utečete ze stresu a ruchu každodenního života a prožijete nějakou dobu v dokonalém odpočinku. Kremasti nabízí vše, co potřebujete pro relaxaci, zábavu a únik od reality. Rhodos je jedním z nejpůvabnějších ostrovů v Egejském moři a Kremasti je jedním z nejlepších klenotů v této oblasti. Určitě stojí za návštěvu!


Ubytování Řecko Rhodos Kremasti


Kremasti je klidná obec na ostrově Rhodos v Řecku, která se nachází pouhých 4 kilometry od letiště a asi 12 kilometrů od hlavního města Rhodosu. Toto město je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou, ale chtějí zůstat v blízkosti turistických atrakcí.

Ubytování v Kremasti se snadno hledá. Najdete zde nabídky pro každého – od malých rodinných hotelů, apartmánových komplexů a penzionů, až po luxusní hotely. Většina ubytování v Kremasti se nachází v blízkosti pláže, což je další důvod, proč byste měli zvážit pobyt v této obci.

Pláže v Kremasti jsou krásné a nevelké. Mezi nejvyhledávanější patří pláž Kremasti a pláž Faliraki. Pláž Kremasti je velmi oblíbená pro kitesurfing a windsurfing. Na této pláži najdete několik restaurací a barů, které vám nabídnou nejen chutné jídlo, ale také osvěžující nápoje a koktejly.

Pokud hledáte levné ubytování, doporučujeme vám zvolit některý z místních penzionů nebo hotelů v blízkosti pláží. Tyto ubytování jsou čisté, dobře vybavené a nabízejí základní pohodlí. Zvolit můžete i apartmány, které nabízejí vyšší úroveň soukromí.

Pokud vám nevadí utratit více peněz, můžete si zvolit luxusní hotely, které se nacházejí v pěkných a klidných lokalitách. Tyto hotely nabízejí vyšší standard ubytování, luxusní vybavení a služby a vynikající restaurace. Můžete si také užívat krásné výhledy na moře a okolní krajiny.

V Kremasti najdete také spoustu turistických atrakcí a aktivit, mezi něž patří procházky po malebných uličkách, nákupy v místních obchodech a ochutnávání tradiční řecké kuchyně. V oblasti okolo Kremasti se nacházejí také historické památky, jako jsou kláštery, starověké chrámy a zříceniny hradů.

Celkově řečeno, Kremasti je ideální destinace pro ty, kteří hledají klidné a ne příliš drahé místo na dovolenou. Kromě pohodlného a cenově dostupného ubytování, zde najdete také skvělé pláže, kulturní památky a turistické atrakce. Navštivte Kremasti a užijte si krásné a relaxační dovolenou v Řecku!


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Rhodos Kremasti


1. Jak se dostat z letiště do Kremasti?

- Ze letiště je možné se dostat na Kremasti buď taxíkem, pronájem auta, nebo autobusem. Autobusové spojení z letiště do Kremasti je k dispozici po celý den každou hodinu.

2. Jsou v Kremasti nějaké možnosti ubytování?

- Ano, v Kremasti je mnoho hotelů, apartmánů a pensionů, které nabízejí ubytování pro turisty.

3. Kde se nachází nejlepší pláže v okolí Kremasti?

- V okolí Kremasti jsou několik dobrých pláží, jako jsou pláž Kremasti, pláž Ialyssos nebo pláž Trianta. Tyto pláže jsou vhodné pro surfování a windsurfing.

4. Jaké je počasí v Kremasti v létě?

- V létě je v Kremasti velmi teplé a slunečné počasí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C, ale může stoupat i výše. Doporučuje se hydratovat a nosit ochranné krémy na kůži.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Kremasti?

- V Kremasti najdete mnoho restaurací, které nabízejí tradiční řeckou kuchyni, stejně jako mezinárodní jídla. Některé z nejlepších restaurací v Kremasti jsou Taverna Paraskevas, Taverna Nikolas a Taverna Manolis.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky