Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Singapur S.E.A. Aquarium

Ubytování Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur je jedno z nejnavštěvovanějších měst světa a nabízí mnoho turistických atrakcí. Jednou z nich je i akvárium S.E.A. Aquarium, které se nachází na ostrově Sentosa. Toto akvárium je největší na světě a nabízí úžasné mořské atrakce pro návštěvníky.

Pokud plánujete návštěvu Singapuru a chcete se ubytovat poblíž akvária S.E.A. Aquarium, máte na výběr několik možností. Hlavním ubytovacím komplexem na ostrově Sentosa je Resort World Sentosa. Tento luxusní resort nabízí řadu ubytovacích možností od hotelů až po vily s vlastním bazénem. Resort se nachází jen pár minut chůze od akvária S.E.A. Aquarium a nabízí vám tak možnost, být jednou z prvních, kteří do něj dorazí.

Další možností je pobyt v jednom z hotelů v městské části Singapuru, a to s vhodným spojením do areálu akvária Sentosa. V této oblasti najdete řadu hotelů pro každou kategorii návštěvníka. Pokud hledáte luxus, můžete zkusit Marina Bay Sands, který je v blízkosti centra města a nabízí výhled na zátoku Marina. Hotel umožňuje snadný přístup do celého Singapuru a sady Gardens by the Bay jsou v pěším dosahu.

Méně nároční či rodiny s dětmi si mohou vybrat jednu z řady cenově dostupnějších možností. Například hotel V Hotel Lavender, který nabízí pohodlné a dobře vybavené pokoje, se nachází v blízkosti stanice mrt Lavender a má vynikající spojení s Sentosou.

V neposlední řadě se můžete rozhodnout pro některý z privátních bytů na Airbnb. V této oblasti je řada uživatelů nabízejících své byty, vily či pokoje za dostupné ceny v okolí Sentosy.

Takže pokud hledáte ubytování poblíž největšího akvária na světě, máte spoustu možností. V Resorts World Sentosa najdete ubytování v nejlepší kvalitě, v městě Singapur různé hotelové možnosti a na Airbnb soukromé byty. Takže si jen zvolte tu nejlepší možnost pro sebe a užijte si úžasný zážitek v S.E.A. Aquarium.


Dovolená Singapur S.E.A. Aquarium


Dovolená v Singapuru láká mnoho turistů z celého světa. Jedním z největších lákadel je S.E.A. Aquarium - podmořský svět plný fascinujících tvorů.

S.E.A. Aquarium se nachází v komplexu hotela Marina Bay Sands a je jedním z největších akvárií na světě. Návštěvníci se mohou procházet skrz tunely zmršťující se ze 100 000 m³ vody. Jejich cesta začíná u oceánského přílivového bazénu, který je napodobeninou domovského prostředí krabů a mořských hvězd. Pokračují poté k velkým tankům s úžasným životem pod hladinou.

Jedna z hlavních atrakcí S.E.A. Aquarium je umělá oceánská pláň. Tento tank je neuvěřitelných 36 metrů široký, 8,3 metru hluboký a 23 metrů dlouhý a má kapacitu více než 6 milionů litrů vody. V tomto obrovském tanku se návštěvníci mohou potkat s ohromujícím množstvím živočišných druhů včetně žraloků, mant, ryb, rejnoků a dalších.

Další zajímavou atrakcí je Habitat Komodo, kde můžete vidět skutečné plazy komodo naživo. Dále se tu nachází i velké krevetové akvárium a tank s medúzami. Pro děti jsou zřízeny speciální stánky, kde se mohou dotknout a zblízka pozorovat některé tvory.

Celé muzeum je navrženo pro přibližování návštěvníkům podmořského světa, jako kdyby se skutečně potápěli pod hladinu. Také je zde mnoho informací na vrstvách a otrifů.

Pro svou návštěvu S.E.A. akvária si rezervujte celý den, protože je zde opravdu mnoho k vidění. Budete fascinováni krásou podmořského světa a zároveň si povítečíte jako byste objevili nový svět.

Singapur nabízí návštěvníkům nejen překrásné pláže, ale také novou zážitkovou atrakci pod vodou. S.E.A. akvárium je jednou z nejlepších částí tohoto města. Pokud tedy plánujete svou dovolenou v Singapuru, nezapomeňte na návštěvu S.E.A. akvária - nezapomenutelný zážitek na celý život.


Počasí Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur S.E.A. Aquarium je jedním z největších akvárií na světě a je domovem pro více než 100 000 mořských živočichů. Nachází se na ostrově Sentosa a je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Singapuru.

Počasí v Singapuru je celoročně tropické, se stálou teplotou kolem 30°C a vysokou vlhkostí vzduchu. To má přímý vliv na podmínky v akváriu, které musí být přizpůsobeny, aby zajistili pohodu a zdraví svých obyvatel.

V akváriu se nacházejí různé druhy mořských živočichů, včetně žraloků, mant, jeseterů, ježků a korálů. Tyto druhy mají specifické požadavky na teplotu a chemické složení vody, což znamená, že podmínky v akváriu musí být pečlivě monitorovány a upravovány.

Klimatizované prostory akvária poskytují stabilní teplotu vody a vzduchu pro zvířata i návštěvníky. V některých částech akvária jsou napodobeny přirozené podmínky, například v expozici s žraloky a mantami, kde se nachází velký otevřený bazén s umělým korálovým útesem a teplotou vody okolo 27°C.

Další částí akvária je expozice s jeseterem, v níž se nachází velká nádrž s teplotou vody okolo 21°C, podobnou té, která se nachází v řece Amur na hranici Ruska a Číny, odtud jeseter pochází.

Speciální péči potřebují také živé korály, které jsou v akváriu pěstovány a úspěšně rozmnožovány. Jejich růst závisí na přesné kombinaci teploty, osvětlení a chemického složení vody.

Celkově lze říci, že počasí v Singapuru má velký vliv na podmínky v akváriu a na zdraví jeho obyvatel. Díky vysokým standardům ošetřovatelů a přesnému monitorování podmínek v akváriu se však zvířata v Singapur S.E.A. Aquarium cítí dobře a navštěvníci mohou zažít neuvěřitelné dobrodružství v podmořském světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur S.E.A. Aquarium


1. Kdy je nejlepší čas navštívit Singapur S.E.A. Aquarium?
- Nejlepší čas je během týdne, kdy se zde nedá očekávat velké množství návštěvníků.

2. Kolik stojí vstupné do akvária?
- Vstupné závisí na čase návštěvy a věku návštěvníka, ale většinou se pohybuje mezi 20-30 SGD (14-21 USD).

3. Jak se dostanu k Singapur S.E.A. Aquarium?
- Akvárium se nachází v Sentosa Island, lze se k němu dostat trajektem nebo MRT metrem a autobusem.

4. Jak dlouho trvá návštěva akvária?
- Návštěva se může lišit v závislosti na vašem zájmu o zvířata a interaktivní výstavy. Obvykle trvá návštěva 2-3 hodiny.

5. Je možné s sebou vzít jídlo nebo pití do akvária?
- Ne, není to povoleno. V akváriu jsou k dispozici různé občerstvení a restaurace.

6. Mohu fotografovat nebo natáčet v akváriu?
- Ano, fotografování a natáčení jsou povoleny, ale blesk se nedoporučuje používat, aby nedošlo ke stresu zvířat.

7. Může akvárium pomoci s vzdělávacími projekty nebo studijními programy?
- Ano, akvárium nabízí vzdělávací programy pro školy a skupiny a také spolupracuje s vzdělávacími institucemi.


Letenka Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur je jedno z nejvíce fascinujících a moderních měst na světě. Nachází se na malém ostrově uprostřed Jihočínského moře a je domovem mnoha zajímavých turistických atrakcí. Jednou z těch nejvíce navštěvovaných je S.E.A. Aquarium, které se nachází na Sentosa Island.

S.E.A. Aquarium v Singapuru je jedno z největších akvárií na světě, které vám umožní prozkoumat pod vodní svět Asijského Pacifiku a zjistit více o zvířatech, které tam žijí. Návštěvníci se zde mohou potápět do fascinujícího světa podmořské fauny a flóry, kde mohou pozorovat více než 100 000 živočichů z více než 800 druhů.

Akvárium se nachází v té části Singapuru, která je navštěvována nejvíce turisty – Sentosa Island. Je to jedna z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Singapuru, a to s dobrým důvodem. Akvárium nabízí úžasné zážitky pro celou rodinu a stojí určitě za návštěvu.

Jedním z nejoblíbenějších zvířat v akváriu jsou bezpochyby manty a žraloci. V akváriu se nachází devět obrovských nádrží, které obsahují více než 45 milionů litrů vody. V jedné z těchto nádrží se nalézá obří žralok, kterým určitě nemůžete odolat. Dalším fascinujícím zvířetem jsou kladivouni. Ti jsou pro svůj netradiční tvar hlavy a těla velmi unikátní.

Návštěvníci se zde mohou projít celým akváriem a podívat se na zvířata z blízka. Existuje také možnost uzavřít speciální kontrakt s centrem a získat tak možnost být součástí krmení ryb. Pro dospělé návštěvníky je k dispozici také možnost strávit noc v jedné z nádrží, a to v unikátní místnosti uprostřed akvária.

Akvárium je otevřeno každý den od 10.00 do 19.00 hodin a většina návštěvníků zde stráví zhruba 2-3 hodiny. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji nebo online. Cena za dospělou osobu je 35 SGD a cena za dítě je 23 SGD.

Pokud hledáte jedinečnou zábavu pro celou rodinu v Singapuru, je S.E.A. Aquarium zcela jistě tou správnou volbou. Nechte se pohltit fascinujícím světem podvodních zvířat a udělejte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky