Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Singapur Singapore Night Safari

Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Singapore Night Safari


1. Kdy je otvírací doba Singapore Night Safari?
Otevírací doba je od 19:30 do půlnoci.

2. Jaký je vstupné do Singapore Night Safari?
Vstupné se liší v závislosti na věku a národnosti návštěvníka. Obecně se pohybuje kolem 35 SGD pro dospělé a 23 SGD pro děti.

3. Jak se dostanu do Singapore Night Safari?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Singapore Night Safari, je vlakem. Nejbližší stanice je Choa Chu Kang, odkud můžete jet autobusem nebo taxíkem. Můžete také použít taxi nebo vlastní dopravu.

4. Můžu si koupit vstupenku online?
Ano, můžete si vstupenky koupit online na oficiálních stránkách Singapore Night Safari.

5. Jak dlouho trvá prohlídka Singapore Night Safari?
Prohlídka trvá asi 3-4 hodiny, v závislosti na tom, jak dlouho se chcete zdržet u některých zvířat.

6. Můžu se k zvířatům přiblížit?
Zvířata jsou v ohradách, ale mnoho z nich se může přiblížit k vašemu autu, v případě, že navštívíte Safari Park tramvají.

7. Je možné v Safari Parku jíst a pít?
Ano, v parku jsou k dispozici různé restaurace a stánky se snacky a nápoji.

8. Můžu si vzít fotoaparát?
Ano, fotoaparáty jsou povoleny, ale blesk není povolen.

9. Existuje nějaká omezení pro návštěvníky s omezenou pohyblivostí?
Park nabízí bezbariérový přístup a tramvaj je vybavena rampou pro vozíčkáře.

10. Je nutné si předem rezervovat prohlídku?
Je doporučeno si vstupenky předem rezervovat, zvláště pokud plánujete návštěvu v horké sezóně.


Počasí Singapur Singapore Night Safari


Singapur je město, které je známé svým unikátním a tropickým počasím, a pokud se chystáte na Singapore Night Safari, je důležité mít na paměti počasí, abyste se na tuto zážitkovou cestu mohli připravit. Zde je přehled počasí, které můžete očekávat na Night Safari v Singapuru.

Singapur má celoročně tropické podnebí, což znamená, že se teploty většinou pohybují v rozmezí 25 až 30 stupňů Celsia. V noci se očekávají nižší teploty, ale stále se drží na úrovni kolem 24 až 25 stupňů Celsia. Singapur také trpí velkou vlhkostí po většinu roku, což v létě znamená až 80% vlhkost.

Pokud se chystáte na Singapore Night Safari v létě (červen až srpen), budete se muset připravit na deštivé počasí. Tyto letní měsíce jsou obdobím monzunů, což znamená časté a intenzivní deště. Když prší, Night Safari zůstává otevřená, ale některé atrakce mohou být dočasně uzavřeny. V tomto období bývá výrazně nižší návštěvnost, takže si můžete užívat nejinak rušné atrakce bez front.

V ostatních měsících se počasí Singapuru stabilizuje a zůstává většinou suché. Pokud se na Night Safari vydáte v tomto období, můžete očekávat příjemné a mírně vlhké podmínky s minimálními srážkami. Díky stálému klimatu Singapuru můžete Night Safari získat celoročně, ať už se vydáte do města kdykoli.

Pokud se chystáte na Singapore Night Safari, měli byste nosit lehké a vzdušné oblečení, abyste se cítili pohodlně i při vysoké vlhkosti. Doporučuje se použití střídmého, ale atraktivního oblečení, protože večerní prohlídka je společenskou akcí. Doporučuje se také použít proti slunci krém na opalování nebo nosit klobouky, abyste chránili svou pokožku před sluncem. Výletníci se také doporučují navštívit Night Safari obutí do pohodlných bot, abyste se mohli pohodlně pohybovat po celém parku.

V závislosti na počasí se může menit denní program pro celý den a pokud se rozhodnete jít do Night Safari, můžete být připraveni na různé povětrnostní podmínky. Pokud si chtějí návštěvníci užívat Singapur a vychutnat si jeho klima nejlépe, doporučuje se plánovat návštěvu v období s nižší návštěvností, kdy jsou hlavní atrakce v místě většinou prázdné.

V každém případě vás počasí nemusí odrazovat od návštěvy Singapuru a Singapore Night Safari - je to jedinečný zážitek, který stojí za to zažít. Pokud se chystáte na návštěvu Night Safari, ujistěte se, že jste připraveni na všechny podmínky a poznejte krásy zvířat a atrakcí Singapuru celý rok.


Ubytování Singapur Singapore Night Safari


Singapur je jednou z nejvýznamnějších turistických destinací v Asii a jeho návštěvu lze ozvláštnit návštěvou Singapur Night Safari. Toto ubytování je nezapomenutelným zážitkem pro každého milovníka přírody a zvířat.

Singapur Night Safari se nachází v rezervaci zvířat v Singapuru a díky ní se dostanete blíže k nočním aktivitám zvířat v lesích, které obklopují město. Toto ubytování je ideální pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří chtějí prožít nezapomenutelné dobrodružství.

Vzbudí ve vás pocit adrenalinu během noční procházky, kdy zvířata v divočině budou kolem vás běhat. Bude to nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly.

Ubytování Singapur Night Safari nabízí také několik typů pokojů. Pokoje jsou zařízeny moderně a pohodlně, aby se hosté mohli cítit naprosto uvolněně a pohodlně.

Pro ty, kteří chtějí neobvyklé ubytování, je zde i možnost strávit noc v jurtě, což je tradiční mongolský obydlí. Tyto jurtové stany jsou k dispozici pro hosty, kteří hledají jedinečnost ve svém zážitku.

V ceně ubytování je zahrnuto také snídaně a hosté se mohou těšit na široký výběr jídel z celého světa. Pro hosty, kteří chtějí vyzkoušet tradiční singapurskou kuchyni, jsou v restauraci k dispozici speciality jako například zhýčkané kurčátko, kari s ryží nebo sladkosti jako zmrzlina a koláče.

Singapur Night Safari je také ideálním místem pro rodinné zájezdy a nabízí řadu aktivit pro děti. Děti se mohou těšit na noční prohlídky, kde mohou vidět zvířata, která se stala aktivními právě v noci. Pro děti jsou také k dispozici kreativní workshopy, kde se mohou podílet na vyrábění hraček a výrobků ze zvířecích výrobků.

Singapur Night Safari je také ideálním místem pro páry, kteří hledají romantické a nezapomenutelné zážitky. Zažijí výjimečnou atmosféru v tajemných lesích zvířat a mohou si užívat romantickou a klidnou procházku pod plným měsícem.

Pokud hledíte po nezapomenutelném zážitku v Singapuru, je Singapur Night Safari tou správnou volbou. Nabízí vám nezapomenutelnou zkušenost a nezapomenutelnou noc s přírodou a zvířaty. Budete si připadat jako v pohádce a zážitek vám vydrží na celý život.

Pokud se chystáte na dovolenou v Singapuru, neváhejte se zarezervovat ubytování Singapur Night Safari a zažít tuto nezapomenutelnou cestu do podsvětí přírody a zvířat.


Dovolená Singapur Singapore Night Safari


V Singapuru se nachází jedna z nejúžasnějších turistických atrakcí na světě, a to Singapore Night Safari. Je to první noční zoo na světě, která se specializuje na zvířata aktivní v noci.

Singapur je již dlouho znám svou inovací a moderností a Singapore Night Safari není výjimkou. Zoo se nachází v blízkosti zoo Singapore a rozprostírá se na ploše zhruba 40 hektarů. Návštěvníci mohou vidět více než 2 500 zvířat z více než 130 druhů, včetně tygrů, slonů, žiraf, plameňáků a levhartů.

Jednou z nejpozoruhodnějších věcí o Singapore Night Safari je, že zvířata nejsou v klecích nebo boxech. Namísto toho jsou odděleny viditelnými zábranami nebo přírodními bariérami, aby se co nejvíce přiblížilo přirozenému prostředí zvířat.

Návštěvníci mohou využít různých způsobů, jak prozkoumat zoo. Jedna z nejpopulárnějších možností je noční omnibusová jízda, která vozí hosty po celém parku. Během tohoto výletu mohou návštěvníci vidět zvířata v jejich nočních aktivitách a prohlédnout si jedinečné scénáře inscenované v reálném čase.

Další možností je trasa Jungle Tram, která zahrnuje audiovizuální prezentace, které vysvětlují chování zvířat a jejich přizpůsobení se nočním podmínkám.

Návštěvníci mohou také navštívit některou z mnoha restaurací, které se nacházejí v zoo, a ochutnat místní speciality při výhledu na krásné osvětlení parku.

Singapore Night Safari je skvělým způsobem, jak zažít něco nového a jedinečného na své dovolené v Singapuru. Převeďte se do tajemného světa nočních zvířat a prožijte zážitek, který vám navždy zůstane v paměti.


Letenka Singapur Singapore Night Safari


Singapore Night Safari je jedinečný zážitek, který nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat noční život zvířat v západním lesnatém parku Singapuru.

Jakmile se setmí, můžete ochutnat asijskou kuchyni v restauraci Ulu Ulu Safari, než budete přivítáni průvodci na vaši novou dobrodružnou cestu. Park, který má rozlohu více než 40 hektarů, se snaží co nejvíc napodobit přirozené prostředí a podmínky pro zvířata, a to většinou z Asie a Afriky.

V rámci návštěvy se setkáte s více než 250 zvířaty při pohledu z tramvaje nebo pěšky. V tramvaji cestujete asi na 45 minutách dlouhé trase, která je obklopena temnotou, můžete vidět zvěř i plně v akci. Po návratu z tramvajového okruhu si můžete prohlédnout některá zvířata zpříma a dokonce se s nimi potkat. Existuje celá řada prohlídek, na které se můžete přihlásit a naučit se více o těchto zvířatech.

Park je rozdělen do 7 různých geografických oblastí, v nichž se nachází specifická zvířata z různých koutů světa. Jednou z těchto oblastí je nepálská vesnice, kde si můžete prohlédnout největšího zástupce nosorožce, nebo Indonéskou džungli, kde se můžete setkat s malými lémury či jinými případně i nebezpečnými zvířaty.

Je nutné vědět, že zoo je otevřena od 19:30 do půlnoci, takže se můžete těšit na noční zážitek, který je jiný, než jaký jste kdy zažili. Navíc, pokud si zakoupíte vstupenky online, můžete ušetřit až 10 % z ceny.

Pakliže máte rádi zvířata a chcete zažít něco trochu jiného, Singapore Night Safari je nejlepší volba. Zkuste tuto nezapomenutelnou cestu a poznáte noční život zvířat, jaké jste nikdy neviděli!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky