Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Srí Lanka Arugam Bay Beach

Nejčastější dotazy a odpovědi Srí Lanka Arugam Bay Beach


1. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Arugam Bay Beach?

Nejlepší doba k návštěvě Arugam Bay Beach je od června do srpna, kdy jsou teploty nejvyšší a moře klidnější. Nicméně Arugam Bay Beach je oblíbeným cílem turistů po celý rok, takže můžete navštívit pláž v jakoukoliv dobu.

2. Jaké aktivity si mohu užít v Arugam Bay Beach?

Arugam Bay Beach nabízí mnoho aktivit, jako jsou surfování, potápění, rybaření, plavání a vodní sporty. Můžete si také pronajmout kolo a projet se okolní krajinou nebo navštívit některé z historických památek.

3. Kde se nachází Arugam Bay Beach?

Arugam Bay Beach se nachází na východním pobřeží Srí Lanky, přibližně 320 km od hlavního města Colomba. Je to malá rybářská vesnice, která se stala oblíbeným turistickým cílem.

4. Jak se dostat do Arugam Bay Beach?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Arugam Bay Beach, je pronajmout si auto nebo taxi z Colomba. Existují také autobusové spoje z Kandy a Trincomalee, ale cesta může být dosti dlouhá a nepříjemná.

5. Kde se ubytovat v Arugam Bay Beach?

Arugam Bay Beach nabízí mnoho ubytování, od luxusních hotelů po jednoduché bungalovy. Můžete si také pronajmout apartmán nebo pokoj v soukromém domě. Doporučujeme si zarezervovat ubytování předem, protože v období nejvyšší turistické sezóny se může stát, že budou všechna ubytování obsazená.


Ubytování Srí Lanka Arugam Bay Beach


Srí Lanka je krásnou zemí, plnou exotických pláží, kde se můžete skvěle odpočinout a užít si tropického klimatu. Arugam Bay Beach je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších míst na Srí Lance, což zvyšuje poptávku po ubytování v této oblasti. V tomto článku si tedy přiblížíme několik typů ubytování na Arugam Bay Beach.

Hotel Eden Resort & Spa

Hotel Eden Resort & Spa se nachází přímo u pláže a nabízí plně vybavené pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a minibarem. Hotel má vlastní restauraci s tradiční srílanskou kuchyní a také bazén a lázně, kde si můžete užít relaxační masáže. Hotel Eden Resort & Spa je ideální volbou pro milovníky pohodlí a luxusu.

Surfing Beach Hotel

Surfing Beach Hotel je další možností pro ubytování v oblasti Arugam Bay Beach. Nachází se také přímo u pláže a nabízí prostorné a čisté pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a balconem s výhledem na oceán. Hotel má vlastní restauraci, která nabízí srílanské i mezinárodní kuchyni a také bazén.

Arne's Place

Pokud hledáte něco menšího a s více domácí atmosférou, pak je Arne's Place tou správnou volbou. Nachází se v klidnější části Arugam Bay a nabízí prostorné a útulné pokoje, které mají vlastní koupelnu, balkón a kuchyňský kout. Majitelé Arne's Place jsou velmi přátelští a vstřícní a mohou vám pomoci s organizováním výletů a aktivit v oblasti.

Kokopelli Hostel

Kokopelli Hostel je ideální volbou pro cestovatele s menším rozpočtem. Hostel nabízí sdílené pokoje s vlastní koupelnou a také společné prostory, jako jsou kuchyňka a obývací pokoj. Navíc je hostel umístěn přímo u pláže, takže si můžete užít výhled na oceán a surfařskou atmosféru Arugam Bay.

Celkově lze tedy říci, že na Arugam Bay Beach najdete ubytování pro každý rozpočet a preference. Záleží jen na vás, jaký styl ubytování preferujete a jaké aktivity a zážitky plánujete v této exotické oblasti na Srí Lance.


Počasí Srí Lanka Arugam Bay Beach


Srí Lanka se pyšní různorodostí krajiny, kulturními památkami a překrásnými plážemi. Jednou z nejvíce obdivovaných pláží v zemi je Arugam Bay Beach, která se nachází na východním pobřeží Srí Lanky.

S Arugam Bay Beach se pojí několik skvělých zážitků - od surfování na ohromujících vlnách až po pozorování želvích návštěv v některých částech roku. Kromě těchto atrakcí nabízí pláž řadu dalších aktivit, jako jsou rybářské výlety, piknikování na pláži nebo procházky po místních trzích.

Jedním z největších lákadel této pláže je její klima. Arugam Bay Beach se nachází v oblasti, kde je počasí převážně teplé a slunečné v průběhu celého roku. Letní měsíce (květen až září) jsou nejteplejší, s průměrnými teplotami okolo 30 ° C, zatímco zimní měsíce (listopad až březen) jsou mírněji teplé s průměrnými teplotami kolem 25-28 ° C.

Západní monzunové období přináší srážky na většině země, ale Arugam Bay Beach zůstává relativně suchá oblastí, a to i během monzunového období. To znamená, že srážky jsou omezené a když se objeví, tak většinou jen v podobě krátkých, intenzivních bouřek. Většina návštěvníků preferuje návštěvu pláže v letních měsících, když je počasí nejvíce vhodné pro koupání a surfování.

V neposlední řadě je Arugam Bay Beach krásným místem, kde si můžete užít nezapomenutelnou dovolenou. Majestátnost vln, do kterých se můžete snažit chytit na surfování, bílý písek, klidné a přívětivé obyvatelstvo a krásné výhledy jsou jen některými z důvodů, proč byste měli tuto pláž navštívit.

Vzhledem k nezapomenutelným zážitkům, které Arugam Bay Beach nabízí, a k jejím překrásným podmínkám, není divu, že je jedním z nejvyhledávanějších míst v celé Srí Lance. Bez ohledu na to, zda jste zkušený surfař, milovník přírodní krásy, nebo jen návštěvník, který hledá relaxaci na pláži, Arugam Bay Beach je místem, které byste rozhodně neměli vynechat.


Letenka Srí Lanka Arugam Bay Beach


Srí Lanka je krásná země, plná přírodních krás a exotických pláží. Jedním z nejoblíbenějších destinací turistů z celého světa je Arugam Bay Beach. Tento úchvatný pobřežní pruh se nachází na východním pobřeží Srí Lanky a je známý pro své nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Pro cestovatele hledající klid a pohodu, je Arugam Bay Beach tou správnou volbou.

Pokud se chystáte navštívit Arugam Bay Beach, je nejlepší cesta letecky. Letenky na Srí Lanku lze získat u několika leteckých společností, a to s odletem z Prahy nebo z dalších mezinárodních letišť. Před nástupem na let, však nezapomeňte prozkoumat transfery z letiště na Arugam Bay. Většina hotelů v oblasti poskytuje možnost transferu, ale existují alternativy, jako např. autobusy, taxíky a motorky.

Při příjezdu na Arugam Bay se budete cítit jako v ráji. Pláže jsou obklopené palmami a vodou, takřka bez lidi. Je to skvělé místo k odpočinku, meditaci nebo bruslení na vlnách. Pláže jsou velmi rozmanité, některé z nich jsou úplně opuštěné, zatímco jiné jsou oblíbeným místem surfařů a plážových volejbalistů.

Kromě koupání a opalování můžete zde vyzkoušet i jiné aktivity. V okolí jsou k dispozici půjčovny surfy a paddleboardů, takže si můžete vyzkoušet tyto sporty na vodě. Můžete si také pronajmout kolo a projet se podél pláží nebo projít místní vesničkou a poznat kulturu a zvyky místních obyvatel.

Pokud jste fanoušci přírody, nezapomeňte navštívit Nilaveli Marine Sanctuary, který je domovem velkého počtu šplhavého kraba nebo slonovou rezervaci Minneriya, kde můžete vidět divoké slony a další zvířata v přirozeném prostředí.

Arugam Bay Beach je úžasným místem pro relaxaci a zároveň nabízí spoustu možností pro zábavu, sport a objevování. Pokud hledáte klid, krásu a zároveň výjimečné zážitky, Srí Lanka a Arugam Bay Beach jsou tou správnou volbou pro vás. Září a říjen jsou nejlepší obdobím pro návštěvu této destinace, takže neváhejte a zajistěte si letenky a vydávejte se na nezapomenutelnou dovolenou.


Dovolená Srí Lanka Arugam Bay Beach


Srí Lanka je země, která se stává stále více oblíbeným cílem turistů z celého světa. Jedním ze skvělých míst, která stojí za návštěvu, je i pláž Arugam Bay Beach. Tato pláž se nachází na východním pobřeží Srí Lanky, a je obklopena klidnými plážemi a tichými vesničkami. Pláž s bílým pískem omývaným čistou tyrkysovou vodou Indického oceánu, je zkrátka ideálním místem pro relaxaci až po dobrodružství.

Arugam Bay Beach je rájem pro surfaře. Toto oblíbené místo mezi surfisty ze všech koutů světa se řadí k nejlepším surfařským plážím v Asii a světě. Vlny zde dosahují až 2,5 metru, což ji činí ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dostat na vítězný prkný a zkusit si surfování v jednom z nejkrásnějších koutů světa. Na pláži se také konají také různé závody v surfingu, takže pokud máte zájem vidět některé z těch nejlepších surfařů světa na vlastní oči, tak neváhejte.

Arugam Bay Beach není jen o surfingu. Můžete si zde užít také jiné sporty, jako jsou například windsurfing, SUP (stand up paddleboarding), a další pro-lovové víkendové sporty. Taktéž si můžete projít jedním z nejkrásnějších pobřeží Srí Lanky či prozkoumat okolní obce. Vydejte se na výlet do Parku Yala, což je největší a nejstarší národní park v Srí Lance a zaručeně nepřijdete zklamaní.

Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní. Žijí v tradičních rybářských vesnicích a nabízejí vám vynikající pochoutky z místních ryb či kokosových plodů. V okolí pláže se nacházejí rovněž některé místní obchody, ve kterých si můžete koupit tipičtější zboží z Sri Lanky jako oblečení a šperky. Vedle toho, se můžete setkat se zdejšími rybáři, kteří Vás rádi vznesou na svá loďky a ukážou Vám, jak se rybaří.

Arugam Bay Beach je místem, které má hodně nabídnout. Je to ideální místo k odpočinku, relaxaci a zároveň ke sportovnímu vyžití. Pokud tedy toužíte po dobrodružství, relaxaci a nezapomenutelných zážitcích, pak se vydejte na pláž Arugam Bay Beach - jedno z nejlepších míst v Srí Lance.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky