Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Trinidad a Tobago Asa Wright Nature Centre

Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Asa Wright Nature Centre


Q: Jaké aktivity jsou k dispozici na Asa Wright Nature Centre?
A: Na centru je možné podniknout prohlídku přírody, ptačí pozorování, turistiku, botaniku a fotografování.

Q: Jak se dostanu na Asa Wright Nature Centre?
A: Centrum se nachází asi 19 kilometrů severovýchodně od hlavního města Port of Spain. Lze se sem dostat autem, nebo taxi.

Q: Co je potřeba s sebou vzít na návštěvu Asa Wright Nature Centre?
A: Doporučujeme voděodolné boty, oblečení vhodné pro turistiku, repelenty proti hmyzu a fotoaparát.

Q: Můžu si předem rezervovat vstupenky na Asa Wright Nature Centre?
A: Ano, je možné si předem rezervovat vstupenky prostřednictvím oficiálních stránek centra.

Q: Jsou v centru ubytovací možnosti?
A: Ano, na Asa Wright Nature Centre lze ubytovat v chatkách a pokojích, avšak v předstihu je nutné vše rezervovat.

Q: Existuje v centru restaurace?
A: Ano, na centru se nachází restaurace, kde jsou k dispozici různé druhy jídel ze zahraniční kuchyně.


Dovolená Trinidad a Tobago Asa Wright Nature Centre


Dovolená na Trinidadu a Tobagu může být nezapomenutelným zážitkem. Zvláště pokud se rozhodnete navštívit Asa Wright Nature Centre. Toto krásné místo se nachází na Trinidadu a je jedním z nejvýznamnějších ekologických center v celé Karibiku. Centrum leží v okolí tropických deštných pralesů a je ideálním místem pro všechny, kteří mají rádi přírodu a chtějí se setkat s tropickými rostlinami a zvířaty.

Asa Wright Nature Centre není jen o přírodě, ale také o historii. Bylo založeno v roce 1967 a od té doby poskytuje útočiště pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Centrum se rozkládá na více než 2000 akrů a skládá se z několika deštných pralesů, mangrovových bažin a zahrad. Můžete tady najít všechny druhy zvířat, od ptáků po hmyz a savce.

Asa Wright Nature Centre je vynikající destinací pro ornitology. Zdejší pralesy jsou domovem pro více než 450 druhů ptáků, včetně rarit jako je kanga bělavá nebo pardálík zelenohlavý. Pokud máte štěstí, můžete si tady registrovat dokonce i ohrožené druhy jako je tangara čtyřbarevná nebo opět pardálík největší. V Asa Wright Nature Centre existuje mnoho turistických tras, které vám umožní pozorovat ptáky a další zvířata.

Navštívit můžete také Orquid Island, miniostrov plný různých druhů orchidejí. Tady se můžete projít pastvami a zvětšit si tak své povědomí o orchidejích nebo si jen tak podívat na krásné rostliny.

Vázne-li vám dech při pohledu na zvířata, pak se rádi vydejte na prohlídku pekelných brouků. Na Třígime Trail najdete působivé brouky, kteří nepatří ani do tropického Disneylandu.

Snímek na konci 'typicky' Asa Wright Nature Centre může hovořit i o krásných úchvatných vodopádech, které naleznete na ostrově Tobago, kam vést organizací Asa Wright Nature Centre.

Navštívte Asa Wright Nature Centre a užijte si přírodní krásy Trinidadu a Tobaga na vlastní kůži.


Letenka Trinidad a Tobago Asa Wright Nature Centre


Trinidad a Tobago jsou dvě ostrovní země v Karibiku, které jsou známé nejen svými bílými plážemi, ale také svou exotickou faunou a flórou. Pokud hledáte jedinečnou zkušenost s přírodou, nemůžete nechat ujít návštěvu Asa Wright Nature Centre na ostrově Trinidad.

Asa Wright Nature Centre se nachází v severní části ostrova Trinidad, přibližně 24 km od Port of Spain, hlavního města země. Tento rezervát je považován za jedno z nejlepších míst pro pozorování ptáků na celém americkém kontinentu. Asa Wright Nature Centre se rozkládá na ploše 120 hektarů a nachází se v srdci přírody, okolo nádherného horského pralesa.

Pokud plánujete navštívit Trinidad, měli byste si určitě zarezervovat letenky co nejdříve. Existuje mnoho leteckých společností, které poskytují lety do Trinidadu a Tobaga, včetně American Airlines, Air Canada nebo British Airways.

V Asa Wright Nature Centre si můžete užít mnoho aktivit. Mezi nejpopulárnější patří pozorování ptáků, prohlídky horského pralesa, vodopády a horských toků, eco-vycházky s průvodcem, noční prohlídky přírodních zdrojů a mnoho dalšího. Během svého pobytu v Asa Wright Nature Centre se setkáte s mnoha druhy fauny, jako jsou kolibříci, opice, motýli, šelmy, hadi a mnoho dalších.

Pro návštěvníky je k dispozici i ubytování v horských chatách a bungalovech, kde si můžete vychutnat klidnou a příjemnou atmosféru s výhledem na horský prales. Restaurace v centru Asa Wright Nature Centre nabízí lahodné a zdravé jídlo, které se vychází z místních potravin a tradic.

Asa Wright Nature Centre nabízí návštěvníkům možnost získat hlubší porozumění k působivému a neuvěřitelnému ekosystému Trinidadu. Pokud tedy chcete zažít neuvěřitelnou exotickou přírodu Karibiku, neváhejte a vyrazte za poznáním do Asa Wright Nature Centre.

Není to tak dávno, kdy byla Trinidad a Tobago označena za tajemné karibské ostrovy, ale v dnešní době, kdy se informace šíří do světa rychleji než kdykoli předtím, už neexistuje mnoho tajemství. Jednou věcí, která však zůstává tajemstvím nejednomu z nás, je krása a bohatství flóry a fauny Trinidadu a Tobaga, který jsou nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se rozhodne navštívit tento nádherný kus světa.


Ubytování Trinidad a Tobago Asa Wright Nature Centre


Asa Wright Nature Center je klenutý ráj v srdci Trinidadu a Tobaga, který nabízí výjimečný pobyt pro cestovatele, kteří si přejí objevit krásy a zvířata, která obývají tuto oblast světa. Tento útulný a příjemný hostinec se nachází v horské oblasti, kde procházky se stávají nezapomenutelným zážitkem a kde se nachází několik druhů zvířat, včetně ptáků, ornamentů, kolibríků a dalších druhů zvířat.

Asa Wright Nature Center se nachází v srdci tropického pralesa a je výborným výchozím bodem pro objevování okolí. Nabízí také jedinečné ubytování pro cestovatele a turisty. Hostinec poskytuje různé typy ubytování včetně pokojů s vlastní koupelnou, které jsou vybaveny větráky a jednoduchým nábytkem.

Většina pokojů v hotelu Asa Wright Nature Centre nabízí výhled na tropický prales a horské kopce, což je skvělý způsob, jak se probudit a začít den. Hosté se mohou těšit na zahradu plnou květin a druhů rostlin, což je skvělé místo k relaxaci po náročném dni plném procházek v okolí.

Hostinec také nabízí různé aktivity pro hosty, včetně průvodcovských procházek po okolí, pozorování ptáků a koupání v bazénu. Pro ty, kteří hledají odpočinek, je k dispozici knihovna, kde si mohou vypůjčit knihy a relaxovat. Pro milovníky dobrého jídla je zde restaurace, která nabízí kvalitní místní kuchyni.

Asa Wright Nature Center se nachází v blízkosti města Arima, které je považováno za kulturní a historické centrum Trinidadu a Tobaga. Město nabízí různé turistické atrakce, jako jsou muzea, trhy a architektura. Mnoho turistů si také užije návštěvu nedalekých pláží, které jsou jedny z nejkrásnějších na ostrovech.

Celkově lze říci, že Asa Wright Nature Centre je pohodlný a příjemný hostinec, který nabízí úžasnou základnu pro objevování krás Trinidadu a Tobaga. Jeho umístění v krásné přírodě, různé typy ubytování, aktivity pro hosty a kvalitní služby, spolu s místní kulturou a historií, činí z něj ideální destinaci pro turisty, kteří hledají únik od každodenního shonu a chtějí objevit krásy této oblasti světa.


Počasí Trinidad a Tobago Asa Wright Nature Centre


Trinidad a Tobago jsou ostrovy v Karibiku, které jsou proslulé svou krásnou přírodou. Jedním z nejlepších míst, které můžete navštívit, je Asa Wright Nature Centre, což je rezervace divoké přírody na ostrově Trinidad. Toto místo je známé pro své exotické druhy rostlin a živočichů.

Počasí v Asa Wright Nature Centre je obecně teplé a vlhké, což je typické pro tuto oblast. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28 stupňů Celsia během dne a 23 stupňů Celsia v noci. V letních měsících hrozí možnost hurikánů, takže byste měli být opatrní.

Asa Wright Nature Centre je domovem pro mnoho druhů živočichů, včetně ptáků, motýlů a opic. V této oblasti můžete pozorovat například královského kolibříka, motýla Morpho a mnoho jiných. Je zde také mnoho zajímavých rostlin, jako je epifytický kapradiník a bambusová palma.

Pro turisty jsou k dispozici různé aktivity, jako je pozorování ptáků, procházky po přírodě, noční prohlídky a výlety do přírodních útvarů, jako jsou vodopády a jeskyně. Existuje také možnost ochutnávky místní kuchyně a nákupy suvenýrů.

Asa Wright Nature Centre je nejen turistickou atrakcí, ale také se snaží ochránit přírodu a propagovat udržitelné zemědělství v regionu. Mnoho lidí si užívá pobytu zde a cítí se jedním s přírodou.

Pokud se chystáte navštívit Trinidad a Tobago a máte rádi přírodu, nezapomeňte navštívit Asa Wright Nature Centre. Můžete se těšit na krásné výhledy a fascinující druhy rostlin a živočichů. Ať už jste vášnivým pozorovatelem ptáků nebo jen hledáte klidné místo k odpočinku, Asa Wright Nature Centre je skvělou volbou pro vaši dovolenou.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky