Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Venezuela Isla de Los Frailes

Nejčastější dotazy a odpovědi Venezuela Isla de Los Frailes


1) Co je Isla de Los Frailes?
Isla de Los Frailes je ostrov nacházející se v Karibiku u pobřeží Venezuely.

2) Jak se dostat na Isla de Los Frailes?
Nejjednodušší způsob, jak se na ostrov dostat, je lodí z města Chichiriviche v severozápadní Venezuele.

3) Může se na ostrově ubytovat?
Na ostrově není žádné ubytování, ale lze zde stanovat a tábořit.

4) Jaký je klima na ostrově?
Klima na ostrově je typické pro Karibik - horké a vlhké se stálým větrem z moře.

5) Co zde můžu dělat?
Na ostrově můžete relaxovat na pláži, potápět se, šnorchlovat nebo si projít její přilehlé zátoky a útesy.

6) Existují nějaké omezení na ostrově?
Ano, na ostrově je zakázáno kouřit, konzumovat alkohol, kempovat mimo vymezené stanoviště a lámat rostliny.

7) Je zde nějaká restaurace nebo obchod na ostrově?
Ostrov je plně neobydlen a proto zde neexistuje žádná restaurace ani obchod. Je tedy nutné si s sebou přinést dostatek jídla a pití.

8) Jak dlouho bych měl zůstat na ostrově?
Délka pobytu na ostrově závisí na vás. Můžete zde strávit pouze jeden den nebo si zde vybudovat tábořiště a zůstat zde několik dní.


Dovolená Venezuela Isla de Los Frailes


Venezuela je země ležící na severním pobřeží Jižní Ameriky a nabízí návštěvníkům nekonečné množství krás a přírodních scenérií. Jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v této zemi je Isla de Los Frailes - ostrov ležící nedaleko pobřeží poblíž města Puerto La Cruz.

Isla de Los Frailes je malý, ale krásný ostrov s bílými písečnými plážemi, křišťálově čistou vodou, palmami a exotickými rybami. Tento ostrov se nachází v národním parku Mochima a může být dosažen pouze lodí. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi izolované místo, nenajdete zde turisty a obvykle můžete zažít pocit, že jste na soukromém ostrově.

Jedním z největších kouzel na Isla de Los Frailes je jeho neuvěřitelně krásná korálová útesová oblast. Když se vydáte na vodní dobrodružství, budete moci prozkoumat množství různých mořských živočichů, jako jsou například ryby všech možných tvarů a barev, delfíni, sirény a mnoho dalšího. To vše s překrásnou krajinou a krásným počasím jako kulisou.

Mezi hlavní aktivity, které můžete na Isla de Los Frailes vykonávat, patří potápění a šnorchlování, navštěvování písečných pláží a konečně pozorování zvířat v přírodě. Pokud si zatoužíte po odlehčení, můžete si vychutnat tradiční venezuelské jídlo, jako jsou arepas (kukuřičné koblihy) a patacónes (smažené pláty banánů).

Pokud hledáte unikátní a nádherný zážitek z Vaší dovolené, Isla de Los Frailes je vaší ideální volbou. Toto místo se stává populárním mezi turisty, kteří touží po klidu a odpočinku od rušného městského života. Přijďte a objevte krásy tohoto kouzelného ostrova a ujistěte se, že má určitě místo na Vašem Bucketlistu pro cestování.


Letenka Venezuela Isla de Los Frailes


Venezuela je země s mnoha krásami a odlišnými krajinami. Mezi nejkrásnější místa této země patří i Isla de Los Frailes, které přináší krásné pláže, kristalicky čistou vodu a přírodní scenérie. Pokud jste milovníkem přírody a hledáte něco zcela odlišného, cesta do Isla de Los Frailes je pro vás tou správnou volbou. A jak se tam dostat?

Najdete mnoho letenek do Venezuely, hlavním letištěm v této zemi je Simon Bolivar, které se nachází v hlavním městě Caracas. Pokud přiletíte do Caracasu, musíte se přesunout na letiště, které se nachází ve městě Maturin, odkud pokračují lety do Isla de Los Frailes. Lety jsou velmi časté, takže si můžete zvolit ten nejvhodnější a nejlepší čas pro vás.

Isla de Los Frailes se nachází v Národním parku Morrocoy, což umožňuje nejen obdivování krásného pobřeží, ale i prozkoumávání nádherných mořských živočichů, které jsou v této oblasti mimořádným bohatstvím. Pláže na Isla de Los Frailes jsou bílé, jemné a rozsáhlé, takže je zde dostatek prostoru, abyste mohli relaxovat a užívat si nádherného prostředí. Na plážích najdete také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat venezuelskou kuchyni a nápoje.

Je to místo, které si zamilují nejen milovníci vodních sportů, ale i ti, kteří chtějí být s přírodou blízko. Díky čistým vodám a bohatství podmořské flóry a fauny je tento ostrov také ideálním místem pro potápění.

V Isla de Los Frailes najdete i mnoho turistických tras, které Vás provedou krásnou scenérií národního parku Morrocoy. Určitě byste neměli vynechat turistickou cestu k poloostrovu Médanos de Coro. Jedná se o písečné duny obehnané eukalyptovými hvozdy, kde se můžete procházet a obdivovat nádhernou scenérii.

Závěrem lze konstatovat, že Isla de Los Frailes je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klid, odpočinek, krásnou přírodu a vynikající mořské potápění. Pokud se chcete dostat do tohoto úchvatného místa, neváhejte a pořiďte si letenku do Venezuela – Isla de Los Frailes. Budete mít nevšední zážitek a zapomenutelnou dovolenou.


Ubytování Venezuela Isla de Los Frailes


Venezuela je krásná země plná skvělých míst k návštěvě a Isla de Los Frailes není výjimkou. Jedná se o malý ostrov ležící v National Park Morrocoy, s krásnými plážemi a bílým pískem.

Pro ty, kteří chtějí strávit několik dní na této malé ostrůvku, jsou k dispozici dvě možnosti ubytování. První z nich je kempování a druhou možností je pronájem cabana.

Kempování je velmi populární mezi turisty, protože je to vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít přírodu. Na ostrově jsou stanoviště k opékání a grilování jídla, kde si můžete udělat vlastní večeři. Některé stanoviště mají stíny, tzv. "rancho" pod kterým si můžete odpočinout a ochránit se před sluncem. Pokud nevlastníte vlastní stan, existuje možnost jej pronajmout na ostrově.

Pokud se rozhodnete pro pohodlnější variantu ubytování, cabanas jsou skvělou volbou. Cabanas jsou jako malé chatky, jsou vyrobeny z dřeva a mají vlastní terasu. Tyto chatky jsou vybaveny dvěma postelemi, stolkem a židlí. Většina cabanas má také vlastní koupelnu s teplou vodou a toaletou.

Isla de Los Frailes je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout ze shonu městského života a strávit nějaký čas v klidu a relaxaci na jedné z nejkrásnějších pláží Venezuely.

Závěr:
Isla de Los Frailes nabízí návštěvníkům relaxaci a odpočinek v přírodě s možností kempování nebo pronájmu cabanas. Pokud se chcete odpočinout od shonu velkoměsta a užít si klidu a krásy Venezuely, Isla de Los Frailes je pro vás tou pravou volbou.


Počasí Venezuela Isla de Los Frailes


Bohatých zážitků se můžete dočkat na ostrově Los Frailes v Venezuela. Ostrov se nachází v jihoamerické zemi Equador, a obklopen je Národním parkem Machalilla.

Los Frailes plážová oblast.

Na ostrově se setkáte s různými podnebnými změnami, díky zapadajícímu slunci se ochladí, stejně tak i přes den fouká vítr a prosvětlující slunce se s ním hravě střídá.

Za ideální podmínky pro pláže lze považovat měsíce od prosince do května, kdy teplota celého ostrova je příjemná kolem 30 ° C s mírnými nočními teplotami kolem 24 ° C.

Přestože jsou tyto podmínky ideální pro plážové aktivity, turisté by si měli dát pozor na pohybující se vodní proudy a skalní útesy. Pláž na Los Frailes je však velmi oblíbená nejen kvůli své kráse, ale také kvůli velkému množství žijících mořských živočichů.

Dále na ostrově Los Frailes najdete několik turistických tras vedoucích skrz úžasnou přírodu, kde se můžete potkat s mnoha endemickými druhy rostlin a zvířat. Oblast ostrova je také ideální pro surfování a rybaření.

Další zajímavosti najdete v historických městech v okolí ostrova, jako je například město Montañita, které je centrem surfování, kde se konají různé festivaly a akce a není to daleko od ostrova Los Frailes.

Venezuela Isla de Los Frailes nabízí návštěvníkům krásnou přírodu, příjemné podnebí a mnoho aktivit. Vstupte do této krásné destinace a prožijte si nezapomenutelnou dovolenou!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky