Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Zambie Národní park Ngonye

Ubytování Zambie Národní park Ngonye


Národní park Ngonye se nachází v Zambii, v jižní části země. Tento park láká turisty z celého světa, díky svému unikátnímu prostředí a fascinujícím zvířatům.

Pro turisty, kteří chtějí být co nejblíže této krásné divočině a okusit pravou africkou atmosféru, jsou k dispozici různé druhy ubytování, jako jsou kempy, lodě a luxusní safari stany.

Kempy jsou ideálním ubytováním pro turisty, kteří hledají nejzajímavější okamžiky v přírodě a chtějí se stát součástí této divočiny. Kempy jsou obvykle vybaveny omezeným množstvím služeb, jako jsou táborové ohniště, pitná voda, společné koupelny a záchody. Turisté si tak mohou užít atmosféru naplno.

Lodě jsou dalším způsobem, jak si užít národní park Ngonye. Tyto lodě často vystupují jako plovoucí hotely a turisté se mohou ubytovat v prostorných kajutách s luxusním vybavením. Lodě často nabízejí pohodlné jídelní stoly s výhledem na řeku, salóny s televizorem a klimatizací, knihovnu a plavecký bazén.

Safari stany jsou další variantou luxusního ubytování v národním parku Ngonye. Tyto stany jsou obvykle prostorné a jsou vybaveny pohodlnou postelí, vlastní koupelnou, přímým přístupem na terasu a privátním bazénem. Safari stany také poskytují krásný výhled na přírodu a tou vytváří nezapomenutelnou atmosféru.

Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si turista vybere, národní park Ngonye nabízí nádherné přírodou, kde mohou turisté potkat různé druhy zvířat, jako jsou sloni, krokodýli, několik druhů opic, antilopy a mnoho dalších.

Pokud tedy hledáte nezapomenutelný zážitek v národním parku Ngonye, vyberte si mezi nabízenými druhy ubytování a užijte si pravou africkou atmosféru.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zambie Národní park Ngonye


1. Jak se dostaneme do Národního parku Ngonye?
Národní park Ngonye se nachází asi 70 km jihozápadně od města Mongu v Zambii. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je pronajmout si auto nebo se připojit k turistickému zájezdu.

2. Jaké druhy zvířat můžeme vidět v Národním parku Ngonye?
V Národním parku Ngonye žijí sloni, buvoli africké, krokodýli, hroši a mnoho druhů ptáků.

3. Kdy je nejlepší čas na navštívání Národního parku Ngonye?
Nejlepší čas na návštěvu Národního parku Ngonye je od června do října, kdy jsou suché podmínky a zvířata se shromažďují kolem vodních zdrojů.

4. Mohu v Národním parku Ngonye kempovat?
Ano, v Národním parku Ngonye jsou k dispozici kempovací místa.

5. Existuje nějaký poplatek za vstup do Národního parku Ngonye?
Ano, existuje poplatek za vstup do Národního parku Ngonye. Více informací naleznete na oficiálních stránkách parku nebo na místě.


Dovolená Zambie Národní park Ngonye


Zambia, známá jako „srdce Afriky“, nabízí množství krásných a unikátních zážitků pro turisty z celého světa. Jedním z těchto zážitků je návštěva Národního parku Ngonye.

Park Ngonye se nachází v západní části země, na břehu řeky Zambezi, a patří mezi nejkrásnější a nejdivočejší oblasti Zambie. Park je vystaven úžasným vodopádům, kaskádám a soutěskám řeky Zambezi. Návštěvníci zde mohou zažít požitek z safari, prohlídku vesnic a poznání místní kultury, divokou vodu a krásnou přírodu.

Safari v parku Ngonye

Safari v parku Ngonye nabízí neuvěřitelnou šanci spatřit zblízka zvířata, jako jsou sloni, lvi, hroši, krokodýli, antilopy a mnoho dalšího. Safari v parku se provozuje po souši i po vodě, a tak si turisté mohou užívat i krásy nádherné řeky Zambezi.

Prohlídka vesnic a poznávání místní kultury

Návštěvníci parku Ngonye mají také možnost navštívit místní vesnice a seznámit se s jejich kulturou a tradicemi. Turisté zde mohou poznat místní obyvatele, zabývající se rybolovem a zemědělstvím. Celkový zážitek je navíc obohacen návštěvou místních trhů a obchodů, kde si mohou turisté zakoupit mnoho ručně vyráběných suvenýrů.

Divoké vody a krásná příroda

Park Ngonye nabízí také neobvyklé vodní aktivity v řece Zambezi. Se svými prudkými proudy a úchvatnou přírodou láká řeka k raftingu, kanoistice, plavání a rybaření.

Kde se ubytovat?

Park Ngonye nabízí mnoho ubytovacích možností, jako jsou kempy, chaty, a luxusní lodě. Turisté si tak mohou vybrat z možností, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům a potřebám.

Závěr

Park Ngonye je ideální cíl pro turisty, kteří hledají neobyčejné a autentické zážitky v Africe. Nabízí mnoho možností, jak prožít dobrodružství v divočině Zambie, poznat místní kulturu a užít si krásy úchvatné řeky Zambezi. Navštivte Národní park Ngonye a užijte si dovolenou v srdci Afriky!


Počasí Zambie Národní park Ngonye


Zambia je africká země, která se nachází v jižní části kontinentu. V této oblasti je počasí velmi rozmanité a závisí na ročním období. Národní park Ngonye se nachází v západní části země a má specifické klima.

Národní park Ngonye se nachází v oblasti zvané "Kopřivová cesta". Tato oblast je známá pro své divoké řeky, které protékají hlubokými kaňony a vytvářejí nádherné vodopády. V parku se nachází největší vodopád v Zambii, který se nazývá "Ngonye Falls".

Počasí v Národním parku Ngonye se může lišit v závislosti na ročním období. Obecně platí, že období dešťů začíná od listopadu do dubna a období sucha je od května do října. Během období dešťů může být v parku Národního parku Ngonye velmi vlhko a horko. Teploty se mohou pohybovat od 24 do 38 stupňů Celsia.

Během období sucha jsou teploty mírnější a může být ve dne kolem 25 a v noci 10 až 15 stupňů. Většina srážek spadne během období dešťů a během období sucha se vyskytují jen sporadické deště.

Národní park Ngonye je přístupný po většinu roku, i když v období dešťů mohou cesty být v horším stavu a některé oblasti, jako jsou vodopády, mohou být nedostupné kvůli silnému proudu řeky.

Pokud se chystáte navštívit Národní park Ngonye, je důležité si uvědomit, že počasí může být velmi proměnlivé a je třeba se přizpůsobit. Doporučuje se mít s sebou dostatek vody a chránit se před sluncem a hmyzem.

Celkově je Národní park Ngonye krásnou oblastí s mnoha přírodními parky a vodopády. Pokud milujete přírodu a dobrodružství, určitě byste měli tuto oblast navštívit. Počasí zde vám však může diktovat, kdy bude letní návštěva nejlepší pro vás.


Letenka Zambie Národní park Ngonye


Zambia je země plná skvělých přírodních krás a národní park Ngonye jistě patří mezi ty nejkrásnější. Pokud se chystáte navštívit tento národní park, hledáte letenku, která vás tam dostane s co nejmenšími problémy.

Národní park Ngonye se nachází v západní části Zambie, kde se řeka Zambezi stéká s řekou Kafue. Park se rozkládá na ploše více než 2000 kilometrů čtverečních a je domovem rozmanité fauny a flóry.

Park je známý především díky splavu Devil's Toilet Bowl, což je nebezpečný a adrenalinový zážitek pro vodáky. V parku se vyskytují také sloni, lvi, gepardi, krokodýli, různé druhy ptáků a mnoho dalších zvířat.

Pokud hledáte letenky do Zambia, nejbližším letištěm k národnímu parku Ngonye je letiště v městě Livingstone. Letiště se nachází asi 5 hodin jízdy autem od parku.

Mezi doporučené aerolinky, které nabízí letenky do Zambie, patří například Ethiopian Airlines nebo Kenya Airways. Dále lze jako variantu zvážit i lety s přestupem v Johannesburgu (JAR), hlavním městě Jihoafrické republiky, nebo v Nairobi v Keni.

Letenky do Zambia se mohou lišit v závislosti na letovém plánu, termínu cesty a samozřejmě i podle typu aerolinky. V současné době je možné zakoupit letenku do Zambie již od 16 000 Kč.

Návštěva národního parku Ngonye je nezapomenutelný zážitek a je to zcela určitě cesta, kterou byste měli zahrnout do vašich plánů na cestování. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli aerolinku, zajistí vám kvalitní služby a bezpečný let. Tak neváhejte a vydejte se na cestu k nádherné přírodě Zambie!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky