Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Brazílie Belo Horizonte

Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Belo Horizonte


Dotaz: Jaké je klima v Belo Horizonte?
Odpověď: Belo Horizonte má subtropické klima s horkými a vlhkými léty a mírnými a suchými zimami.

Dotaz: Kolik obyvatel má Belo Horizonte?
Odpověď: Podle odhadů z roku 2021 má Belo Horizonte přibližně 2,5 milionu obyvatel.

Dotaz: Kdy je nejlepší čas na návštěvu Belo Horizonte?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Belo Horizonte je v období od května do srpna, kdy jsou mírnější teploty a nižší vlhkost.

Dotaz: Jaký je oficiální jazyk v Brazílii a v Belo Horizonte?
Odpověď: Oficiálním jazykem v Brazílii je portugalština a stejně tak v Belo Horizonte.

Dotaz: Jaké jsou nejpopulárnější turistické atrakce v Belo Horizonte?
Odpověď: Mezi nejpopulárnější turistické atrakce v Belo Horizonte patří moderní umělecké muzeum Inhotim, historická oblast Pampulha, řeka São Francisco Canyon a park Serra do Curral.

Dotaz: Je Belo Horizonte bezpečné město?
Odpověď: Stejně jako v jakémkoli velkém městě, je potřeba být veřejnou bezpečností ostražitý a dodržovat základní pravidla bezpečnostního chování. Většina návštěvníků však nezaznamená žádné problémy.


Letenka Brazílie Belo Horizonte


Pokud hledáte exotickou destinaci pro svou příští dovolenou, nemusíte hledat dál než Brazílii a město Belo Horizonte. Pokud byste chtěli navštívit tento kus Jižní Ameriky, bude vám nezbytné zakoupit letenku. V tomto článku si přečtete vše, co potřebujete vědět o letenkách do Brazílie a příletu do města Belo Horizonte.

Většina letů do Brazílie odletá z evropských měst, jako jsou Paříž, Londýn nebo Frankfurt. Obvykle se jedná o dlouhé lety, a tak je důležité vybrat si letenku, která bude nejen cenově výhodná, ale také pohodlná. Vzhledem k tomu, že lety do Brazílie jsou poměrně dlouhé, měli byste si předem zvážit své preference a vyhledat leteckou společnost, která uspokojí vaše potřeby. Některé společnosti, jako například Lufthansa nebo Air France, nabízejí lety do Brazílie s krátkým přestupem v Evropě. Tímto způsobem můžete zkrátit celkovou dobu letu a získat větší pohodlí během cesty.

Belgo Horizonte je jedním z největších měst v Brazílii a leží ve střední části země. Město se vyznačuje mnoha zelenými plochami a přírodními krásami. Pokud se rozhodnete navštívit Belo Horizonte, určitě si užijete krásy, které město nabízí.

Letiště Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport se nachází přibližně 38 km od centra města. Z letiště je možné se dostat do města různými způsoby, například taxíkem, autobusem nebo metrem. Nejlepší volbou pro vás bude záviset na vašich preferencích a dostupnosti dopravy. Na letišti také najdete několik půjčoven aut, pokud byste raději jezdili na vlastní pěst.

Při návštěvě Belo Horizonte byste si neměli nechat ujít pamětihodnosti, jako je Pamatník svobody nebo Křižovatka Princesa Izabel s hlavní promenádou Avenida Afonso Pena. Město také nabízí mnoho přírodních krás, jako jsou parky, jezera a historická místa.

Vrcholné období cestování do Brazílie je během letních měsíců, kdy se většina turistů snaží uniknout před zimou na severní polokouli. Pokud plánujete návštěvu Belo Horizonte v této době, můžete očekávat větší zájem a vyšší ceny. Pokud preferujete klidnější atmosféru a nižší ceny, můžete zvážit návštěvu mimo hlavní turistickou sezonu.

Pokud se rozhodnete navštívit Belo Horizonte, měli byste si zakoupit letenku s dostatečným předstihem, aby jste získali výhodné ceny a zajistili si místo na letech, které vyhovují vašim potřebám. Brazílie a zejména město Belo Horizonet nabízí mnoho příležitostí pro nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků a krás, které si budete pamatovat navždy.


Ubytování Brazílie Belo Horizonte


Belo Horizonte je hlavním městem státu Minas Gerais v Brazílii, které nabízí mnoho kulturálních, historických a přírodních atrakcí. Jestliže se chystáte navštívit toto krásné město, určitě potřebujete kvalitní ubytování. V této recenzi se podíváme na nejlepší místa pro ubytování v Belo Horizonte.

1. Hotel Ouro Minas Palace
Hotel Ouro Minas Palace je luxusní hotel se čtyřmi hvězdičkami, který je vzdálen jen 5 minut jízdy autem od letiště Tancredo Neves. Hotel disponuje posilovnou, saunou, venkovním bazénem a dalšími službami. Pokoje jsou prostorné, elegantní a klimatizované. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

2. Mercure Belo Horizonte Lourdes Hotel
Mercure Belo Horizonte Lourdes Hotel je méně luxusní volbou, ale stále nabízí kvalitní a moderní ubytování. Nachází se v oblasti města Lourdes, která je plná barů, restaurací a obchodů. Pokoje jsou prostorné, klimatizované a mají výhled na město. Hotel rovněž nabízí fitness centrum, saunu a bezplatné Wi-Fi připojení.

3. Hilton Garden Inn Belo Horizonte
Hilton Garden Inn Belo Horizonte je výborná volba pro ty, kteří hledají moderní a elegantní ubytování. Hotel se nachází v oblasti města Savassi, která je plná barů a restaurací. Pokoje jsou komfortní, klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou. Hotel rovněž nabízí fitness centrum, venkovní bazén a dětské hřiště.

4. Pampulha Design Hotel
Pampulha Design Hotel je moderní designový hotel, který se nachází v blízkosti městského parku Pampulha. Pokoje jsou čisté, moderní a mají výhled na park. Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování. Zajímavostí na tomto místě je to, že se jedná o jednu z nejvýznamnějších modernistických památek v Belo Horizonte.

5. Royal Savassi Boutique Hotel
Royal Savassi Boutique Hotel nabízí luxusní ubytování v oblasti města Savassi. Tento hotel má vynikající polohu v blízkosti nejlepších barů, restaurací a obchodů. Pokoje jsou prostorné, klimatizované a zařízené s pohodlnými postelemi. Hotel nabízí fitness centrum, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení.

Tyto hotely zajišťují kvalitní a moderní ubytování v Belo Horizonte. Pokud si člověk vybere jeden z nich, je zaručena pohodlná a bezstarostná dovolená v této krásné části Brazílie.


Počasí Brazílie Belo Horizonte


Belo Horizonte je hlavní město brazilského státu Minas Gerais. Tato oblast je známá pro své chladnější klima ve srovnání s jinými oblastmi Brazílie. Město Belo Horizonte se nachází v nadmořské výšce 85 metrů nad mořem a má subtropické podnebí.

Během letních měsíců je v Belo Horizonte velmi horko a vlhko, teploty se pohybují okolo 30 ° C s vysokou vlhkostí vzduchu. To činí z letních měsíců nejhorší období pro návštěvu. O něco příjemnější jsou jarní a podzimní měsíce, kdy jsou teploty mírnější a vlhkost klesá.

V zimě jsou teploty většinou mírné, s průměrnými teplotami kolem 18 ° C, což je docela příjemné pro většinu lidí. Nicméně, obzvláště v noci může být velmi chladno, takže je důležité být na tento fakt připraven.

Belo Horizonte obvykle nezažívá extrémní klimatické podmínky, jako jsou hurikány, tornáda nebo velké sněhové bouře, což znamená, že je relativně bezpečné místo k životu i pro turisty. Však existuje jedno riziko v podobě silných dešťů v období dešťů, které trvá od října do března. Tyto deště mohou způsobit záplavy a sesuvy půdy, takže je důležité sledovat místní zpravodajství a být připraven na možné evakuace.

Celkově vzato, Belo Horizonte má poměrně příjemné klima po celý rok, s jemnými změnami počasí v závislosti na ročním období a výšce nadmořské výšky. Pokud plánujete navštívit toto město, věnujte pozornost jeho charakteristikám počasí, abyste mohli plánovat svou cestu s nejlepšími podmínkami pro vaše aktivity.


Dovolená Brazílie Belo Horizonte


Belo Horizonte leží v Brazílii a je hlavním městem státu Minas Gerais. Tento velký a moderní město má mnoho atrakcí, které by vás mohly zajímat, pokud si plánujete dovolenou v Brazílii. Můžete si prohlédnout některé z nádherných parků, galerií a muzeí, restaurací a barů, kde se můžete setkat s místními obyvateli a ochutnat některé z brazilských specialit.

Belo Horizonte bylo původně postaveno jako plánované město v roce 1893, kdy přišli tisíce lidí hledat bohatství a práci v těžebních oblastech Minas Gerais. Město bylo založeno jako hlavní sídlo pro úřady státu a zůstalo tak až do dnešní doby. Belo Horizonte se stalo známým nejen díky své historii a vynikajícím architektonickým památkám, ale také díky své kulturní pestrosti.

Mnoho turistů si prohlíží architekturu města a navštěvuje některé z mnoha muzeí, jako například Muzeum umění v Pampulha, které obsahuje díla některých z nejvýznamnějších brazilských umělců. V muzeu si můžete prohlédnout mnoho různých druhů uměleckých děl, včetně obrazů, soch a místních řemesel.

Další atraktivní oblastí Belo Horizonte jsou jeho parky a zahrady, které vás zaujmou svou přírodní krásou a historickým významem. Příkladem je Parque Municipal, který se rozkládá na ploše více než 180 000 čtverečních metrů. Park nabízí četné terénní stezky a lávky, kde si turisté mohou odpočinout a projít si tuto krásnou oblast.

Belo Horizonte nabízí také mnoho možností pro nákupy a zábavu. V mnoha částech města jsou obchody, restaurace a bary, kde si můžete vychutnat skvělou brazilskou kuchyni, například nejznámější brazilské jídlo feijoada. Nákupní centra, jako například Diamond Mall a Pátio Savassi, nabízí širokou škálu zboží a výrobků, které jsou k dispozici po celý den.

Belo Horizonte je vynikající destinací pro ty, kteří chtějí objevovat krásy Brazílie na jiných místech než jen v Rio de Janeiru nebo Sao Paulu. Město má mnoho historických a kulturních památek, parků a zahrady, které stojí za návštěvu. Navštivte Belo Horizonte a ochutnejte nejlepší brazilskou kuchyni, užijte si zábavu a poznávejte lokální kulturu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky