Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Zimbabwe Harare Gardens

Počasí Zimbabwe Harare Gardens


Harare Gardens ve Zimbabwe jsou jedním z nejvíce oblíbených míst v zemi, které láká turisty z celého světa. Tento park se nachází v hlavním městě Zimbabwe, v Harare, a nabízí návštěvníkům obrovský prostor pro odpočinek, relaxaci a prozkoumávání zahrady.

Jednou z věcí, které by mohly turisty zajímat, je počasí v této oblasti. Vzhledem k tomu, že Zimbabwe se nachází na jižní polokouli, jeho počasí je v mnoha směrech odlišné od evropského počasí. V Harare Gardens se nachází subtropické podnebí, které je zhruba stejné jako v jiných částech Afriky.

Během léta v Harare Gardens jsou teploty velmi vysoké. V období od prosince do února je průměrná teplota okolo 30°C a v některých dnech může dosáhnout až k 38°C. Během této doby bývá také mnoho srážek, ale často se jedná o krátkodobé bouřky.

Naopak během zimního období, tj. od června do srpna, jsou teploty příjemné a slunečné dny jsou časté. Průměrná teplota se pohybuje okolo 20°C, ale noci jsou chladnější, takže se ujistěte, že máte s sebou dostatečné oblečení.

Důležité je si také uvědomit, že Harare Gardens leží v nadmořské výšce přibližně 1 490 metrů nad mořem, což může ovlivnit vnímání teploty a atmosféry. Pokud se rozhodnete Harare Gardens navštívit, je tedy důležité vybavit se nejen vhodným oblečením, ale také dostatečným množstvím pitné vody a ochrany proti slunci.

Celkově lze říci, že počasí v Harare Gardens je poměrně příznivé během celého roku, ale přesto si je dobré být vědom změn, které přicházejí na podzim a na jaře. Pokud chcete zažít krásy této zahrady na maximum, doporučujeme navštívit ji v období po dešťových sezónách, kdy se příroda rozkvétá a rozkvétají květy.


Ubytování Zimbabwe Harare Gardens


Harare Gardens je krásné veřejné parkoviště v srdci Harare, hlavního města Zimbabwe. Nachází se v blízkosti mnoha zajímavostí, jako je například Národní muzeum Zimbabwe, Národní galerie Zimbabwe, Parlament Zimbabwe a mnoho dalších atrakcí. Pokud plánujete svou cestu do Harare a hledáte ubytování v blízkosti Harare Gardens, máme pro vás několik tipů.

Harare Gardens Lodge

Harare Gardens Lodge je příjemné ubytování s pokoje vybavenými klimatizací. Všechny pokoje mají kabelovou TV a vlastní koupelnu s vanou, sprchou a toaletou. Wi-Fi je dostupné ve všech prostorách zdarma. Příjemnou výhodou tohoto ubytování je restaurace s tradičními zimbabwskými jídly, jako jsou umgqusho, sadza nebo mopane hmyz.

Rainbow Towers Hotel & Conference Centre

Rainbow Towers Hotel & Conference Centre je moderní a luxusní hotel nacházející se v těsné blízkosti Harare Gardens. K dispozici jsou zde pokoje s výhledem na město či park, klimatizace, kabelová TV a zdarma Wi-Fi. Hotel má také venkovní bazén, fitnescentrum a spa, kde si můžete objednat masáže a další procedury. Pokud hledáte nějaké vyhlášené gastronomické speciality, můžete zavítat do internacionální restaurace ve stylu švédských stolů, italské restaurace nebo rychlého občerstvení.

Cresta Oasis Hotel

Cresta Oasis Hotel nabízí ubytování v blízkosti Harare Gardens v pokojích s klimatizací, kabelovou TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi. Hotel disponuje venkovním bazénem a vybavenou tělocvičnou. Návštěvníci si zde mohou objednat masáže, ale také si užít tradiční zimbabwské jídlo v hotelové restauraci.

Leopard Rock Hotel

Leopard Rock Hotel se nachází v kopcích asi 60 km od Harare a nabízí útulné ubytování v elegatních pokojích s výhledem na nádhernou krajinu. K dispozici jsou zde také několik sportovních areálu, golfové hřiště a wellness centrum. Hotelová restaurace nabízí tradiční i mezinárodní kuchyni.

Ubytování v Zimbabwe Harare Gardens je velmi pohodlné a výhodné pro turisty, kteří chtějí být v těsné blízkosti mnoha zajímavých památek a atrakcí v Harare. Všechna výše zmíněná ubytování jsou vhodná pro zahraniční návštěvníky, kteří hledají pohodlí, luxus a vysoký standard. Bytelní a přátelští hostitelé se postarají o vaše pohodlné ubytování a učiní z vašeho pobytu v Harare nezapomenutelný zážitek.


Dovolená Zimbabwe Harare Gardens


Harare Gardens jsou obrovský park v srdci Harare, hlavního města Zimbabwe. Tento park, který se rozkládá na ploše 58 tun, je velmi populárním místem pro rodinné výlety, pikniky a procházky.

Park je rozdělen do několika částí a každá z nich nabízí něco zajímavého pro návštěvníky. Například v severovýchodní části parku se nachází Cyrildene amfiteátr, kde se konají různé kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a festivaly. Pro ty, kteří hledají místo na odpočinek, je zde mnoho laviček, kde si mohou návštěvníci odpočinout, nebo si mohou zapůjčit lázeňské lehátka.

Další zajímavou částí parku jsou rozlehlé trávníky, které jsou ideální pro pikniky a další venkovní aktivity. V parku se také nachází velké množství různých druhů rostlin a stromů, které jsou doplněny vodními prvky, jako jsou jezírka a vodopády.

Harare Gardens jsou také domovem pro mnoho druhů volně žijících živočichů, jako jsou opice, krokodýli, pštrosi a mnoho jiných. Pro milovníky přírody je to skvělé místo, kde mohou tyto živočichy pozorovat.

Navštěvující Harare Gardens mohou rovněž navštívit muzeum umění, které se nachází v samotném parku. Muzeum obsahuje množství různých uměleckých děl, včetně místních kovových prací, keramiky a omalovánek.

Harare Gardens jsou oblíbeným místem pro rodinné výlety, a to díky svému množství zábavných aktivit. Například návštěvníci si mohou zapůjčit kánoe nebo kánoe a projet se po jezírku. K dispozici jsou také venkovní hřiště pro děti, půjčovna kol a dokonce i venkovní kino.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v blízkosti parku, je k dispozici spousta ubytování v blízkosti Harare Gardens. Některé z hotelů nabízejí krásný výhled na park a jeho okolí.

Harare Gardens jsou zajímavou turistickou atrakcí a ideálním místem pro milovníky přírody, kteří chtějí prozkoumat město Harare a okolí. Díky své obrovské rozloze park nabízí návštěvníkům celodenní zábavu a relaxaci v krásném přírodním prostředí.


Letenka Zimbabwe Harare Gardens


Letenka do Zimbabwe, ke konkrétně do hlavního města Harare, je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít jedinečné zážitky v africkém srdci. Na každém kroku se zde setkáte s ohromujícími krajinami, zvířecími druhy, ale také s výjimečnou kulturou a tradicemi.

Přelety do Harare jsou obvykle zajišťovány z evropských letišť, jako je například londýnské Heathrow nebo Frankfurt International Airport. Po příletu na letiště v Harare budete moci cestovat po oblasti s pohodlností, a to díky mnoha dostupným dopravním prostředkům.

Pokud jste milovník přírody a zvířat, určitě si nenechte ujít návštěvu chráněných oblastí, jako jsou například Národní park Mana Pools nebo Chimanimani National Park, kde se budete moci potkat s africkými slony, lvy, gepardy, a mnoha dalšími druhy.

Pro milovníky kultury a historie je Harare také skvělou volbou. Můžete navštívit mnoho zajímavých muzeí, jako je například National Gallery of Zimbabwe nebo Zimbabwe Museum of Human Sciences, kde se dozvíte více o historii země a její kultuře.

Pokud jste posedlí sportem, tak v Harare určitě naleznete mnoho příležitostí ke sportování. K dispozici jsou sportovní centra a hřiště pro mnoho různých sportovních aktivit, jako jsou například tenis, golf, plavání nebo horolezectví.

A nezapomeňte si také užít gastronomické speciality této oblasti, jako jsou například biltong (sušené maso), sadza nebo kapenta (kořeněné ryby). Vyzkoušejte také národní nápoj Trocha, což je čaj s mlékem a cukrem.

Podíváte-li se na letenky do Harare, může se vám zdát, že jsou poměrně drahé, ale stojí to za to. Kromě bohaté kultury, památek a živočichů se vám zde dostane naprosto skvělého zážitku a zážitků, které se budete ještě dlouho po vašem návratu domů vzpomínat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zimbabwe Harare Gardens


1. Jaké jsou vstupní poplatky do Zimbabwe Harare Gardens?
Vstup do zahrady je zdarma.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Zimbabwe Harare Gardens?
Zahrada je otevřena každý den od 6:00 do 18:00.

3. Je v Zimbabwe Harare Gardens povoleno kempování?
Ne, v parku není povoleno kempování.

4. Lze v Zimbabwe Harare Gardens najít zvířata?
Ne, v této zahradě nejsou zvířata v přírodních podmínkách.

5. Je v Zimbabwe Harare Gardens povoleno jíst a pít?
Ano, na vybraných místech v zahradě jsou prodejny s občerstvením a nápoji.

6. Lze se v Zimbabwe Harare Gardens koupat?
Ne, v zahradě není koupání povoleno.

7. Jsou v Zimbabwe Harare Gardens dostupné parkovací plochy?
Ano, v okolí zahrady jsou dostupné parkovací plochy.

8. Je v Zimbabwe Harare Gardens povoleno používat grily?
Ne, používání grilů v zahradě není povoleno.

9. Lze v Zimbabwe Harare Gardens najít turistické průvodce?
Ano, na informačním stánku jsou k dispozici turistické průvodce.

10. Je v Zimbabwe Harare Gardens povoleno vyhánět psy?
Ne, v zahradě je zvířatům vstup zakázán, včetně psů.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky