Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Jamajka Ocho Rios

Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Ocho Rios


Q: Kde se nachází Ocho Rios?
A: Ocho Rios se nachází na severním pobřeží Jamajky.

Q: Jaká je nejlepší doba k návštěvě Ocho Rios?
A: Nejlepší doba k návštěvě Ocho Rios je od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemné a deště jsou méně časté.

Q: Kolik stojí taxi z letiště do Ocho Rios?
A: Cena taxi z letiště do Ocho Rios se pohybuje mezi 30 až 40 USD.

Q: Kde se nacházejí nejlepší pláže v Ocho Rios?
A: Mezi nejlepší pláže v Ocho Rios patří Turtle Beach, Mahogany Beach a James Bond Beach.

Q: Co si mohu prohlédnout v Ocho Rios?
A: V Ocho Rios si můžete prohlédnout Dunns River Falls, Bob Marley Experience and Theater, histické město Port Antonio a Blue Hole.

Q: Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti v Ocho Rios?
A: Mezi nejlepší aktivity pro děti v Ocho Rios patří návštěva Dolphin Cove, Mystic Mountain a Chukka Caribbean Adventures.

Q: Kde se nacházejí nejlepší restaurace v Ocho Rios?
A: Mezi nejlepší restaurace v Ocho Rios patří Evita's Italian Restaurant, Miss T's Kitchen a Toscanini's Restaurant.

Q: Jaká je místní měna v Ocho Rios a kde si mohu vyměnit peníze?
A: Místní měnou v Ocho Rios je Jamajský dolar. Peníze si můžete vyměnit v místních bankách, směnárnych a hotelových recepcích.

Q: Které jsou nejlepší hotely v Ocho Rios?
A: Mezi nejlepší hotely v Ocho Rios patří Sandals Royal Plantation, Jamaica Inn a Couples Tower Isle.


Počasí Jamajka Ocho Rios


Ocho Rios je krásné přímořské město na Jamajce, které leží na severním pobřeží ostrova. Pokud se chystáte na Jamajku a plánujete navštívit Ocho Rios, můžete se těšit na krásné slunečné počasí a teplé teploty po celý rok.

Průměrné teploty v Ocho Rios se pohybují kolem 27 stupňů Celsia během celého roku. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen s průměrnými teplotami kolem 29 stupňů Celsia, zatímco nejchladnější měsíce jsou leden a únor s průměrnými teplotami kolem 24 stupňů Celsia.

Jelikož se Ocho Rios nachází na pobřeží, vlhkost vzduchu je zde vysoká. V létě může být vlhkost vzduchu více než 80 % a v zimě kolem 70 %. Průměrné srážky v Ocho Rios jsou asi 1300 milimetrů za rok. Nejvíce srážek padne v létě, zejména v červnu a říjnu, kdy může být deštivější sezóna.

Nejlepší čas na návštěvu Ocho Rios byl by od listopadu do května. Tyto měsíce jsou charakteristické pro suché a slunečné počasí, což je ideální pro pobyt na pláži nebo pro ty, kteří chtějí podnikat výlety a vycházky v přírodě. V létě může být horko a vlhko, ale to neznamená, že byste neměli navštívit Ocho Rios v této době. Pokud se chystáte na pláž a chcete se ochladit v horkých dnech, nezapomeňte si vzít s sebou slunečník a opalovací krém.

V každém případě je Ocho Rios nádherné místo, které nabízí širokou škálu aktivit a zábavy. Od zábavy na pláži až po vodní sporty, výlety do tropických zahrad a přírodních parků a nezapomenutelné nákupy na trhu. A co nejdůležitější - krásné počasí! Stačí si jen vybrat vhodnou dobu a vychutnat si nádhernou atmosféru tohoto tropického ráje.


Letenka Jamajka Ocho Rios


Jamajka je ostrov v Karibiku, který je známý svou neuvěřitelnou krásou a zábavným životním stylem. Ocho Rios je jedním z nejpopulárnějších turistických měst na ostrově a nabízí mnoho zábavy a možností pro turisty.

Protože se Ocho Rios nachází na severním pobřeží Jamajky, může být letenka trochu dražší než cesta na jiná místa na ostrově. Nicméně, pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou s krásou Karibiku a spoustou zábavy, Ocho Rios stojí za investici.

Existují různé lety z mnoha evropských a severoamerických letišť do Kingstonu, což je největší letiště na Jamajce. Cesta z Londýna do Kingstonu trvá přibližně 10 hodin a letenky začínají kolem 500 liber. Po příletu na letiště si můžete pronajmout auto, jet taxi nebo si objednat přepravu přes vaše ubytování.

Ocho Rios je domov mnoha krásných pláží, včetně zátoky Turtle Beach a zátoky Mahogany. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si pronajmout jet ski nebo se vydat na výlet s potápěním. Existuje také mnoho vodopádů a soutěsek, které stojí za vidění, jako jsou Dunns River Falls a Blue Hole.

Pokud chcete zažít místní kulturu, můžete se projet Bob Marley Experience Tour nebo navštívit místní trhy a nakupovat místní zboží, jako jsou rum a koření. Kromě toho se v Ocho Rios nachází také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní delikatesy a nápoje.

V Ocho Rios se také nachází mnoho luxusních hotelů a letovisek, kde si můžete užít pohodlný pobyt s mnoha zábavnými aktivitami a výhledem na Karibik. Začátkem prosince je ideální období pro návštěvu Ocho Rios, protože to je období místních Karibských oslav a slavností.

V závěru lze říci, že letenka do Ocho Rios je určitě investicí, která se vyplatí. Nabízí neuvěřitelnou krásu Karibiku, mnoho zábavných aktivit a nezapomenutelných zážitků. Navíc vám poskytne možnost ochutnat místní kulturu a tradice. Jestliže plánujete svou další dovolenou, určitě byste si měli zvážit Ocho Rios jako ideální cíl.


Ubytování Jamajka Ocho Rios


Jamajka je jednou z nejkrásnějších zemí na světě a Ocho Rios je jedním z nejvíce navštěvovaných turistických center na této karibské perle. Tento malebný přístavní měst v sobě ukrývá mnoho překrásných pláží, skalních útvarů, turistických atrakcí a samozřejmě, skvělého ubytování.

Co se týče ubytování v Ocho Rios, nemusíte se obávat, že nebudete mít na výběr. Město nabízí pestrou škálu hotelů, resortů a vily, které uspokojí každého návštěvníka. Většina hotelů nabízí all-inclusive zájezdy, kde jsou zahrnuté jídlo, drinky a různé aktivity. Většina z nich se nachází přímo u pláže, takže si můžete užívat pohodlí a pohled na moře.

Mezi nejlepší hotely v Ocho Rios patří Jewel Dunn's River Beach Resort & Spa, Sandals Royal Plantation, a Moon Palace Jamaica. Tyto hotely jsou známé pro své luxusní vybavení, fantastickou stravu a dokonalé výhledy na moře. V největším hotelu v Ocho Rios - Moon Palace Jamaica - naleznete celkem 705 pokojů, z nichž každý má vlastní balkon nebo terasu. Navíc hotel nabízí 5 restaurací, 6 barů a více než 10 bazénů.

Pokud si chcete užít větší soukromí a zároveň si zachovat pohodlí a hezké ubytování, můžete si pronajmout vilu. Vily jsou fantastickým řešením pro rodiny nebo větší skupiny lidí, kteří chtějí být spolu. Vily v Ocho Rios jsou k dispozici pro různé ceny od jednodušších až po velmi luxusní, s výhledem na moře a bazénem. Mezi nejlepší vily v Ocho Rios patří The Good Life Villa, Villa Mariposa, a Villa Paradiso.

Ocho Rios také nabízí alternativní ubytování, jako jsou guesthouse. Tyto ubytování jsou často levnější a nabízejí jednodušší ubytování, ale většinou se nacházejí blíže místnímu životu a kultuře. Mezi nejlepší guesthouse v Ocho Rios patří Garden House Guesthouse, Hibiscus Lodge Hotel a Drax Hall Country Club.

Celkově vzato, ubytování v Ocho Rios nabízí něco pro každého. Od luxusních hotelů a vil, až po jednodušší guesthouse, všechny tyto varianty nabízejí skvělý pobyt v jednom z nejkrásnějších míst v Karibiku. Pokud hledáte místo k relaxaci, užívání si výhledů na moře a malebné scenérie, pak je Ocho Rios nejspíš vaše nejlepší volba.


Dovolená Jamajka Ocho Rios


Jamajka je rájem pro milovníky krásné přírody, pláží a exotického prostředí. Mezi nejlepší místa pro dovolenou na této karibské destinaci patří Ocho Rios - malé město na severu ostrova, které je velmi oblíbené mezi turisty.

Ocho Rios je ideální pro milovníky přírody, kteří budou moci obdivovat horské řeky, národní parky a pozorovat mnoho exotických zvířat. Mezi nejnavštěvovanější atrakce patří Dunn´s River Falls - přírodní kaskády, které převyšují výšku 180 metrů. Turisté si mohou vymočit nohy v horské řece a plavat v místních bazénech.

Pokud toužíte po klidném a romantickém pobytu, nabízí Ocho Rios mnoho pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovým mořem. Mezi ty nejpopulárnější patří James Bond Beach, Turtle Beach a Mallards Beach. Na plážích si turisté mohou užít mnoho vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing a jízda na kajaku.

Ocho Rios je také domovem řady luxusních hotelů a resortů. Například Sandals Royal Plantation nabízí úchvatné výhledy na moře a nabízí mnoho atrakcí včetně golfu, masáží a velkého výběru restaurací.

Pro milovníky kultury nabízí Ocho Rios mnoho místních festivalů a kulturních akcí. Mezi nejpopulárnější patří 'Jerk Festival', kde se návštěvníci mohou ochutnat národní jídla Jamajky a poslechnout si tradiční reggae hudbu.

Celkově lze říci, že Ocho Rios je skvělé místo pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, pláže a exotickou kulturu. Tento kousek ráje na Jamajce určitě stojí za návštěvu!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky