Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Maledivy Meeru Island Resort

Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Meeru Island Resort


1. Jak se dostat na Maledivy Meeru Island Resort?
Odpověď: Nejlepší způsob je letět do Male a poté využít transfer pořádaný hotelem - buď vodní taxi nebo letadlo.

2. Kolik je vzdáleno Maledivy Meeru Island Resort od Male?
Odpověď: Mezi Male a resortem je vzdálenost asi 55 km a cesta trvá asi 45 minut vodním taxi nebo 15 minut letadlem.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici na Maledivy Meeru Island Resort?
Odpověď: Resort nabízí různé vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na kajaku nebo paddleboardu, ale také plážový volejbal, tenis nebo cvičení na písku.

4. Jaké typy ubytování nabízí Maledivy Meeru Island Resort?
Odpověď: Resort nabízí mnoho druhů ubytování, včetně bungalovů nad vodou, vil na pláži nebo v zahradě, ale také rodinných vil.

5. Je v resortu možné stravování all inclusive?
Odpověď: Ano, resort nabízí několik možností stravování, včetně all-inclusive. Výběr jídla je velmi široký, od mezinárodní kuchyně po místní speciality.

6. Může resort zajistit svatební obřad?
Odpověď: Ano, resort má speciální program pro plánování svatebních obřadů a nabízí různé balíčky svatebních obřadů.

7. Je na Maledivy Meeru Island Resort vhodné cestovat s dětmi?
Odpověď: Ano, resort nabízí různé aktivity pro děti, jako je dětský klub nebo bazén.

8. Nabízí resort wellness a spa služby?
Odpověď: Ano, resort nabízí širokou škálu wellness a spa služeb, jako jsou masáže, kosmetické a zdravotní procedury, sauna nebo turecká lázeň.

9. Jaké jsou ceny v Maledivy Meeru Island Resort?
Odpověď: Cena závisí na typu ubytování, délce pobytu a sezóně. Nicméně, resort nabízí různé zvláštní nabídky a balíčky, takže je vhodné se informovat přímo u hotelu.

10. Nabízí resort nějaké aktivity na okolních ostrovech?
Odpověď: Ano, resort organizuje výlety na okolní ostrovy, během kterých lze poznat místní kulturu, historii a přírodní krásy.


Dovolená Maledivy Meeru Island Resort


Již jste slyšeli o celosvětovém ráji pro milovníky exkluzivity, odpočinku a přírody? Ano, řeč je o Maledivách, ostrovních státech v Indickém oceánu, které jsou pro mnoho turistů synonymem pro dokonalou dovolenou. Pokud patříte mezi tyto cestovatele, pak byste měli určitě navštívit ostrov Meeru, kde se nachází Maledivy Meeru Island Resort.

Resort se nachází na jednom z největších a nejkrásnějších ostrovů Malediv - na ostrově Meeru. Tento all-inclusive resort nabízí ubytování v luxusních pokojích s výhledem na modrou barvu oceánu, pláž či západ slunce. Zde můžete nalézt luxusní bungalovy přímo na vodě, které jsou ideální pro páry. Pro rodiny se zase nabízí prostorné vily s bazény a dalšími vybaveními přímo na pláži. Každý pokoj má klimatizaci, venkovní sprchu a jeho vlastní terasu.

Maledivy Meeru Island Resort je ideální pro ty, kteří chtějí pravou Maldivskou zkušenost. Turisté zde mohou relaxovat na bílých plážích, potápět se nebo se věnovat vodním sportům. Resort si také zakládá na bohatém kulturním dědictví Malediv, a proto nabízí tematické večery s tradiční muzikou, tancem a gastronomií. Pro děti jsou pak připraveny nejrůznější zábavné programy a aktivity.

Kromě toho je v resortu také možnost vyzkoušet mnoho dalších aktivit. Turisté se mohou přepravit na jiné ostrovy a pozorovat tu Divoký život, nebo navštívit wellness centrum a vyzkoušet si místní masáže a procedury. Pro ty aktivnější návštěvníky nabízí Resort fitness centrum, nebo možnost plavání s delfíny.

Poskytované služby a wybavení:

- Soukromá pláž
- Bazén s bar
- Wellness centrum s masážemi a tělovými procedurami
- Fitness centrum s lekcemi
- Potápění
- Vodní sporty
- Venkovní aktivity pro děti
- Lyžování na vodě
- Restaurace a bary

Maledivy Meeru Island Resort je to místo, kam se můžete vydat na nezapomenutelnou dovolenou. Je to perfektní pobytové místo pro ty, kteří chtějí zažít exotiku, přírodu, relaxaci, kulturní zážitky a zároveň pocítit výjimečný komfort. Tak proč se nevydat za nevšedními zážitky a nádhernými okolními výhledy a navštívit tento kouzelný ostrov uložený uprostřed Indického oceánu a prožít si pravou Maledivskou zkušenost s přehlídkou snů?


Ubytování Maledivy Meeru Island Resort


Maledivy Meeru Island Resort je jedním z nejfotogeničtějších plážových hotelů v Indickém oceánu. Nachází se na ostrově Meerufenfushi, který je součástí severních korálových atolů Malediv. Resort nabízí ubytování ve více než 286 luxusních pokojích, vilech a suitech, z nichž každá nabízí neopakovatelný výhled na krásnou turkizní vodu Indického oceánu.

Maledivy Meeru Island Resort nabízí své hosty jedinečné a nepřekonatelné služby. Hosté si mohou užít převoz z mezinárodního letiště v Malé na soukromém motorovém člunu, v rámci kterého si mohou užít krásné a panoramatické výhledy na Maledivské ostrovy. Každý pokoj má k dispozici klimatizaci, ventilátor, balkon, televizi, minibar a soukromou koupelnu. Pokoje jsou prostorné, pohodlné, elegantní a stylové.

V rámci pobytu mohou hosté vyzkoušet různé vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing, kajakarství, plachtění na katamaránu a další sporty. Hosté si mohou také užít odpočinku u bazénu nebo na pláži plnéch čistého písku a slunce. V resortu se nachází řada restaurací a barů, kde si hosté mohou vychutnat jídla z celého světa, od lahodného maldivské kuchyně po mezinárodní speciality.

V Maledivy Meeru Island Resort se nachází také několik nezapomenutelných aktivit, jako jsou romantické plavby na západ slunce s možností pozorovat delfíny nebo piknik na písečné zátoce. Hosté si mohou také objednat šnorchlování s místními průvodci, nebo si užít masáže v resortovém wellness centru.

Celkově lze říci, že Maledivy Meeru Island Resort jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z každodenního stresu a shonu. Nabízí nekonečné možnosti relaxace, odpočinku a nezapomenutelného zážitku v plné luxusu a komfortu. Můžeme opravdu doporučit tento resort pro všechny, kteří chtějí zažít jedinečné zážitky a dovolenou, kterou nezapomenou ani po letech.


Počasí Maledivy Meeru Island Resort


Maledivy jsou bezesporu jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na světě. A když si k nádherným plážím Malediv přidáte luxusní resort, jako je třeba Meeru Island Resort, může se z vaší dovolené stát absolutní sen.

Co se týče počasí, Maledivy jsou převážně slunné a horké. Prakticky po celý rok se zde teploty pohybují okolo 30°C v denních hodinách a kolem 27°C v noci. Co se týče srážek, v období z června do srpna se mohou objevit silnější deště, ale jinak se dovolená na Maledivách v této oblasti jeví jako ideální celoroční destinace.

A jaké jsou zážitky, které můžete na Meeru Island Resort zažít? Největší lákadlem tohoto luxusního resortu jsou samozřejmě pláže. Bílý písek, tyrkysová voda a obklopení palmami - na Maledivách se budete cítit jako v nebi. Kromě lenošení na pláži můžete využít aktivit jako potápění, surfování, rybaření nebo projížďky na katamaranu.

Další zážitek vás čeká při společném stravování v resortu. Kromě tradičních maledivských jídel si můžete vychutnat také mezinárodní kuchyni v restauracích a barech na pláži.

Meeru Island Resort vám také nabízí relaxaci v luxusních spa. Po celodenních aktivitách si můžete dopřát odpočinek a oživení při masáži nebo jiné proceduře.

Krásná příroda, kvalitní servis a exkluzivní zážitek - to vše vám nabízí Meeru Island Resort na Maledivách. Pokud hledáte dokonalé místo pro dovolenou, přijďte a nechte se unášet snovými plážemi a nezapomenutelnými zážitky v exotické destinaci.


Letenka Maledivy Meeru Island Resort


Maledivy jsou spoustou turistů oblíbenou destinační lokací díky svému jedinečnému krásnému přírodě a tropickému podnebí. Proč tedy nevyrazit tentokrát na svou dovolenou na ostrov Meeru Island Resort?

Meeru Island Resort je luxusní resort nacházející se na stejnojmenném ostrově Malediv. V resortu se nachází 286 bungalovů a vil, 5 restaurací, 2 bazény a 2 lázně. Celkově na ostrově najdete spoustu aktuivit, které vás zabaví. Pokud milujete vodu a potápění, budete nadšeni nad množstvím možností vodních sportů. Nalézt zde můžete nejen potápění a šnorchlování ale také loďky, vodní skútry a plachtění. Pro turisty s vyevším nárokem na ubytování jsou k dispozici velké vily, které nabízejí vlastní bazén či jacuzzi.

Součástí pobytu v resortu je několik různých sportovních aktivit, jako například beach volejbal, fotbal, tenis a basketbal. Pro dětské návštěvníky se zde nachází i dětský klub s různými hrami a aktivitami, což nebudou rodiče muset bát o jejich volný čas.

Okouzlení vás jistě nechat tuhle lokaci, kudy prochází řada koberců ovlivněných mírnými vlny, zazní zde nejen prskání palm, ale také zpěv ptáků.

Pokud si chcete odpočinout od každodenního shonu a užít si klidnou dovolenou ve znamení relaxace, Meeru Island Resort vám bude rozhodně stát za to. Příjemné klima, nádherná příroda a výborné služby personalu vám s přívětivými ceny zaručí nezapomenutelné dojmy. Lákadlo zakuřovací potrubí a cenově dostupným sladkým kokosovému dortovi však pro turisty západního světa nemusí vždy fungovat.

Letenky do Maledivů na Meeru Island Resort můžete zakoupit online, kam najdete nejenom samotné letenky ale také ubytování a další aktivity. Při plánování vaší dovolené je třeba mít na paměti, že ačkoli jsou Maledivy turisticky velmi oblíbenou destinační zemí, zimní období je také velmi vhodné k návštěvě.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky