Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bulharsko Carevo

Počasí Bulharsko Carevo


Bulharsko je země, kde se v létě setkávají krásné pláže, teplé slunce a příjemné počasí. Mezi mnoha oblíbenými destinacemi v této zemi je městečko Carevo, které leží na jihovýchodním pobřeží černomořské oblasti.

Carevo má své specifické počasí, které se v některých ohledech liší od jiných oblastí Bulharska. Právě proto vám přinášíme přehled toho, co můžete od počasí v Carevu očekávat.

Léto v Carevu

Letní měsíce (červenec a srpen) v Carevu jsou typické krásným slunečným počasím a velmi příjemnými teplotami. Průměrná denní teplota vzduchu se pohybuje okolo 30 °C, nicméně může se také dostat až na 35 °C. V noci se teploty snižují na přibližně 20 až 22 °C, což znamená, že jsou na spaní celkem příjemné. Léto je také obdobím nejnižších srážek, takže se nemusíte bát deště.

Pokud tedy plánujete do Careva vyrazit na dovolenou v létě, můžete se těšit na denní koupání v moři a sluneční příjemné počasí.

Podzim v Carevu

Podzim v Carevu má stále poměrně teplé a příjemné počasí s průměrnou denní teplotou vzduchu okolo 25 °C. Voda v moři se pomalu začne ochlazovat, ale stále zůstává dostatečně teplá na koupání. Na podzim však může být více větrno a vlhko, což může ovlivnit kvalitu koupání a také vaše pobytové zázemí. Proto byste měli mít s sebou vhodné oblečení a obuv, abyste byli připraveni na jakoukoli překvapivou změnu počasí.

Zima v Carevu

V zimě se počasí v Carevu mění a je zde mnohem chladnější. Denní teploty se pohybují kolem 10 až 12 °C a v noci se dostávají až na 0 až -5 °C. V této době se také může vyskytnout sníh a některé starší budovy nemusí být dobře izolované, takže v některých apartmánech může být chladněji.

Jaro v Carevu

Jaro je obdobím, kdy začíná nabývat na slunečnosti a teplem. Průměrná denní teplota se pohybuje kolem 19 až 21 °C a v noci klesá na 12 až 14 °C. Pokud plánujete vyrazit do Careva v jarních měsících, můžete se těšit na méně lidí a nižší ceny, co se týká ubytování a vstupenek do zajímavých míst.

Celkově lze říci, že počasí v Carevu je během většiny roku velmi příjemné a vhodné k odpočinku na pláži. Léto je nejpříjemnější a nejteplejší období v roce, ale i v jarních a podzimních měsících se zde dá zažít skvělá dovolená díky příznivému počasí. Doporučujeme tedy sledovat předpovědi počasí a kupovat letenky nebo ubytování v době, která vám nejvíce vyhovuje.


Ubytování Bulharsko Carevo


Bulharsko je krásná země plná nezapomenutelných zážitků a krásných pláží. Pokud plánujete cestu do Bulharska, nezapomeňte navštívit město Carevo. Nachází se na pobřeží Černého moře a nabízí nádherné pláže a skvělé možnosti ubytování. Zde je pár tipů na ubytování, které byste si neměli nechat ujít.

1. Hotel Marina

Hotel Marina je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci města Carevo. Nabízí moderní a pohodlné pokoje, které mají výhled na moře. Kromě toho má hotel také wellness centrum, kde si můžete užít plno relaxačních procedur. Hotel je také vybaven dvěma restauracemi, kde si můžete vychutnat čerstvé ryby a další místní speciality.

2. Hotel Selena

Hotel Selena je malý, rodinný hotel, který se nachází na okraji města Carevo. Pokoje jsou skromné, ale útulné a mají výhled na moře. Hotel má také skvělou restauraci s domácími pokrmy. Navíc hotelová zahrada je plná květin a zeleně, což vám poskytne krásnou atmosféru pro vaši dovolenou.

3. Apartmány Carevo

Pokud máte raději vlastní prostor, můžete zvolit pronájem apartmánu v Carevu. V městě najdete několik agentur, které nabízejí celou řadu apartmánů v různých cenových kategoriích. Většina apartmánů se nachází v blízkosti pláže, takže si můžete vychutnat krásný výhled na moře. Mnoho apartmánů je také vybaveno kuchyní, takže si můžete uvařit vlastní jídlo a ušetřit nějaké peníze.

4. Guesthouse Evridika

Když hledáte cenově dostupné ubytování, můžete zvážit pobyt v hostelu. Guesthouse Evridika se nachází ve středu města Carevo a nabízí skromné pokoje s výhledem na město nebo moře. Hostel má také společné koupelny, kuchyň a obývací pokoj, takže si svůj pobyt můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Díky své krásné poloze a skvělé nabídce ubytování je Carevo ideálním místem pro dovolenou u moře. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít možnost užít si krásy Černého moře a zažít nezapomenutelnou dovolenou v Bulharsku.


Letenka Bulharsko Carevo


Bulharsko je oblíbenou turistickou destinací mezi Evropany již mnoho let. Jeho krásné pobřeží, cenné historické památky a přátelští obyvatelé lákají desítky tisíc turistů každý rok. Mezi nejpopulárnější letoviska na bulharském pobřeží patří také Carevo.
Carevo se nachází na jihu Bulharského pobřeží, nedaleko od slavného letoviska Sozopol. Toto městečko se pyšní čistými plážemi, překrásným mořem a celkově příjemnou atmosférou, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Milovníci historie si zde mohou prohlédnout zbytky středověkého opevnění, starobylé kostely a další historická místa.
Pro cestovatele, kteří se rozhodnou navštívit Carevo, je velmi snadné najít letenky za velmi atraktivní ceny. Existuje mnoho letišť v Evropě, která nabízejí přímé lety do bulharských letovisek a to včetně Careva. Nejbližším letištěm je Burgaské letiště, kde je také možnost si půjčit auto a sjíždět okolí.
Pokud se rozhodnete letět do Bulharska a navštívit Carevo, nezapomeňte udělat si domácí úkoly předem. Důležité je si zajistit ubytování, naplánovat si výlety po okolí a nenechat si ujít vynikající možnosti pro ochutnání tradiční bulharské kuchyně a místního vína.
Pro ty, kteří hledají relaxaci a klid na pláži, je Carevo ideálním místem, kde mohou strávit své prázdniny. Pláže jsou čisté a slunce září po většinu léta, takže si můžete celý den užívat pláže a vodních sportů. Večer pak můžete navštívit místní bary a kluby a strávit zábavný a příjemný večer se zajímavými lidmi.
Kromě pláží a historických památek můžete v Carevu navštívit také mnoho galerií a muzeí, kde se můžete dozvědět více o bohaté historii bulharského pobřeží. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní a rádi vám ukážou ty nejlepší místa v okolí.
Výhodou návštěvy Careva je bezpočet možností jak trávit čas a jak relaxovat. Pokud hledáte odpočinek na pláži s krásným výhledem na moře, neváhejte a nakupte si letenky do bulharského Careva a překvapte se, jak příjemné a krásné toto městečko může být.


Dovolená Bulharsko Carevo


Pokud hledáte klidnou dovolenou na pláži, krásné přírodní scenérie a příjemné klima, doporučujeme vám navštívit městečko Carevo v Bulharsku.

Carevo se nachází na jižním pobřeží Bulharska, asi 50 kilometrů jihovýchodně od Burgasu. Je to malé, ale krásné a klidné veřejné letovisko. Carevo nabízí nádherné pláže a skalnaté pobřeží, což je ideální pro ty, kteří chtějí odpočinout a užít si krásné přírody.

Jedna z nejkrásnějších pláží v Carevu je pláž Perla, kterou obklopují malé skaliska a křišťálově čisté vody. Tato pláž je velmi populární mezi turisty i místními obyvateli a nabízí mnoho možností pro vodní sporty a aktivity. Dalšími populárními plážemi jsou pláže Carevo, Veleka a Silistar.

Okolo Careva se nachází také národní parky a přírodní rezervace, kde můžete objevovat neuvěřitelně krásné scenérie. Například národní park Strandža nabízí impozantní skalnaté hřbety a údolí, podél kterých procházejí značené turistické trasy. Můžete také navštívit místní historická místa, jako například zbytky římského amfiteátru a křesťanské baziliky.

Carevo je také známé svými mnoha restauracemi a kavárnami. Kromě tradiční bulharské kuchyně můžete ochutnat různé druhy jídla z mořských plodů a ryb. V letních měsících se v Carevu také konají různé kulturní akce, jako například folklórní festivaly, koncerty a divadelní představení.

Pokud plánujete dovolenou v Carevu, můžete si vybrat z mnoha resortů, hotelů a apartmánů, které nabízejí ubytování přímo u pláže. Díky tomu můžete snadno a rychle přejít na pláž a užívat si slunce a moře.

Všechny tyto faktory dělají z Careva ideální cíl pro letní dovolenou v Bulharsku. Toto malebné městečko si zamilují milovníci přírody, pláží a klidného prostředí. Zvažte tedy návštěvu Careva a užijte si nezapomenutelný pobyt na jižním pobřeží Bulharska.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bulharsko Carevo


1. Jaký typ pláží má Carevo?
Carevo má písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a většinou jsou zde dobré podmínky pro koupání.

2. Kde se nachází Carevo?
Carevo se nachází na jihovýchodním pobřeží Bulharska, poblíž hlavní turistické oblasti Burgas.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Careva?
Nejlepší čas na návštěvu Careva je od června do září, když jsou teploty nejteplejší a moře je nejvyhřátější.

4. Jaká je tam cena za jídlo a pití?
Ceny jídla a pití v Carevu jsou poměrně přínosné, v závislosti na tom, kam se jdete najíst nebo na co pijete.

5. Jak se dostat do Careva?
Nejlépe se dostanete do Careva letadlem na letiště Burgas a pak autobusem nebo vlakem do Careva. Dále můžete využít i soukromou dopravu.

6. Co se dá v Carevu vidět a zažít?
V Carevu se můžete projít historickou částí města, navštívit starobylou pevnost, prohlédnout si různé kostely či se projet po okolních plážích.

7. Jsou pláže v Carevu přeplněné turisty?
V letní sezóně mohou být pláže v Carevu zaneprázdněné, ale vzhledem k tomu, že zde není tolik turistů jako v jiných oblastech, jsou pláže obvykle poměrně klidné a nepřeplněné.

8. Má Carevo řadu kvalitních hotelů?
V Carevu najdete řadu kvalitních hotelů, od luxusních resortů až po menší rodinné hotely. Cena za ubytování je poměrně přínosná, v závislosti na tom, jaký typ ubytování preferujete.

9. Potřebuji mít s sebou hotovost nebo mohu platit kartou?
V Carevu můžete platit většinou kartou, ale mít s sebou hotovost je vždy dobrá volba, jako náhrada za případné výpadky síťů platebních karet.

10. Je v Carevu bezpečno?
Carevo je obecně považováno za bezpečné místo pro turisty a místní obyvatele. Nicméně, jako v každém jiném turistickém městu, je třeba být obezřetný při cestování a nechat osobní hodnoty v bezpečí.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky