Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Uganda Pian Upe Wildlife Reserve

Dovolená Uganda Pian Upe Wildlife Reserve


Uganda je krásná africká země, která nabízí neuvěřitelné množství divokých zvířat a přírodních krás. Pian Upe Wildlife Reserve je jednou z největších rezervací v Ugandě a nachází se východně od údolí řeky Nile. Je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí zažít pravou divočinu a odpočinout si od každodenního shonu.

Rezervace Pian Upe je domovem mnoha afrických zvířat, jako jsou například sloni, lvové, gepardi a zebry. Když se vydáte na prohlídku s průvodcem, budete mít možnost tato zvířata vidět ve svém přirozeném prostředí. Zároveň se dozvíte zajímavosti o životě zvířat v divoké přírodě a o ochraně přírodních zdrojů. Průvodci jsou zde obvykle místní lidé, kteří mají o divokou přírodu Uganda vynikající znalosti a dokážou vše maximálně poutavě přiblížit.

Kromě pozorování zvířat můžete v rezervaci Pian Upe podniknout i turistické výpravy a trekování. V okolí se nachází hory s nádhernými výhledy na krajinu a zajímavými skalními útvary. V rezervaci jsou také řeky, kde si můžete zajít na chytání ryb a vykoupat se.

Lidé v Uganda jsou velmi přátelští a dost možná se vám stane, že budete pozváni na návštěvu místní vesnice. Budete mít jedinečnou příležitost poznat jejich kulturu a zvyklosti. Většina obyvatel vesnic zde žije zemědělstvím a pastvou zvířat.

Dovolená v Uganda Pian Upe Wildlife Reserve nabízí něco pro každého, od milovníků divoké přírody a zvířat až po ty, kteří se chtějí odpočinout v klidném prostředí. Určitě stojí za to si zarezervovat cestu do této nádherné africké země a získat zážitky, na které nezapomenete ani po mnoho letech.


Nejčastější dotazy a odpovědi Uganda Pian Upe Wildlife Reserve


Dotaz: Jaké zvířata mohu vidět v Uganda Pian Upe Wildlife Reserve?
Odpověď: V Uganda Pian Upe Wildlife Reserve můžete vidět řadu afrických savců, jako jsou sloni, krokodýli, pštrosi, antilopy a kočkovité šelmy.

Dotaz: Kdy je nejlepší doba na návštěvu Uganda Pian Upe Wildlife Reserve?
Odpověď: Nejlepší dobou na návštěvu Uganda Pian Upe Wildlife Reserve jsou období sucha v lednu až březnu a od června do srpna.

Dotaz: Jaké aktivity mohu dělat v Uganda Pian Upe Wildlife Reserve?
Odpověď: V Uganda Pian Upe Wildlife Reserve můžete podniknout safari, jízdu na koni, pěší túry a kempování.

Dotaz: Potřebuji vizum k návštěvě Uganda Pian Upe Wildlife Reserve?
Odpověď: Ano, cestovatelé potřebují platné vízum k návštěvě Ugandy.

Dotaz: Je v Uganda Pian Upe Wildlife Reserve bezpečno?
Odpověď: Ano, Uganda Pian Upe Wildlife Reserve je relativně bezpečná oblast, ale doporučuje se dodržovat základní bezpečnostní opatření a zůstat v bezpečné vzdálenosti od zvířat.


Ubytování Uganda Pian Upe Wildlife Reserve


Uganda Pian Upe Wildlife Reserve je jedním z největších parků v Ugandě. Park se nachází na severovýchodě země, kde se táhnou rozlehlé planiny a savany ukryté mezi pohořím Mount Elgon a Kidepo Valley National Park. Zde můžete nalézt řadu tištěných i online průvodců, které vám pomohou lépe poznat tento nádherný kout našeho světa.

Pokud plánujete navštívit tento park a chcete se ubytovat na místě, máte na výběr z různých možností. Většina turistů se rozhodne pro táboření, protože tento park má k dispozici řadu kempů a poznáte tak přírodu v její plné kráse. Kempy jsou situovány v jednotlivých sektorech parku, kde se také nacházejí nejoblíbenější atrakce, jako jsou skalní malby a různé druhy zvířat. Tábořit můžete ve vlastních stanech, ale pokud si chcete ubytování usnadnit, můžete využít i ubytování v lodgích, které se nacházejí na území parku.

Lodže jsou luxusní a nabízejí velmi vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Většina z nich má také restaurace s nádherným výhledem na savanu, kde si můžete vychutnat místní speciality jako jsou ovocné šťávy, různé druhy masa a ryb. V lodžích se nekoupe, ale většinou je k dispozici vodní zdroj, který panuje jen několik metrů od lodží. Většina lodží nabízí také bezplatnou Wi-Fi, takže se můžete snadno spojit s rodinou a přáteli doma.

Pokud si nevíte rady, kde najít ubytování nebo kam vyrazit v parku, můžete se poradit také s místním průvodcem. Průvodci jsou k dispozici na recepci parku a rádi vám pomohou s plánováním vašeho pobytu. Zároveň vám ukáží to nejlepší, co park nabízí, včetně nejlepších míst na sledování zvířat a na fotografování.

Výběr ubytování v Uganda Pian Upe Wildlife Reserve je velmi široký a každý si najde to svoje. Bez ohledu na to, jestli zvolíte kempování pod širým nebem nebo luxusní pobyt v lodži, budete mít v parku krásně a zároveň si užijete atmosféru, kterou nabízí příroda v nezkažené podobě.


Počasí Uganda Pian Upe Wildlife Reserve


Uganda je země, kterou lze nazvat rajskou zemí pro turisty, kteří chtějí prozkoumat přírodu. Pian Upe Wildlife Reserve je jednou z největších chráněných oblastí v Ugandě, která se nachází v severovýchodní části země. Tato oblast je známá pro svoji bohatou divočinu a působivé krajiny.

Klima v Pian Upe Wildlife Reserve se liší v závislosti na ročním období. Měsíce od prosince do února jsou obecně suché a nejteplejší období, s průměrnou denní teplotou okolo 30 ° C. V noci se teploty snižují a mohou dosáhnout až 16 ° C. V době od června do srpna je počasí chladnější a vlhčí, s průměrnými denními teplotami okolo 25 ° C.

V oblasti se vyskytuje dvojí období dešťů, z toho první přichází v březnu a trvá až do května. Druhé období dešťů přichází od září do listopadu, což je poměrně krátké období. Během období dešťů bývají teploty mírnější, což vede k plodnému růstu vegetace v oblasti.

Pian Upe Wildlife Reserve má bohatou faunu, která se skládá z savců, ptáků a zemní zvěře. Mezi běžně zastoupené druhy patří sloni, gepardi, hroši, říční koně a různé druhy antilop. Díky přítomnosti takových druhů bylo v oblasti zahájeno mnoho projektů pro jejich ochranu a zachování.

V Pian Upe Wildlife Reserve najdete také mnoho možností pro turisty, kteří se chtějí vcítit do života místních kmenů. Můžete navštívit tradiční vesnice a naučit se o tradičním zemědělství a řemeslnictví. Také můžete navštívit místní trhy a získat zkušenosti o místní kultuře.

Celkově lze říci, že Pian Upe Wildlife Reserve je vynikajícím útočištěm pro milovníky divoké přírody z celého světa. Díky svému unikátnímu klimatu a rozsáhlé fauně je to místo, které stojí za to navštívit. Bez ohledu na roční období, je zaručena nezapomenutelná zkušenost.


Letenka Uganda Pian Upe Wildlife Reserve


Pian Upe Wildlife Reserve v Ugandě se nachází v severovýchodní části země a je jedním z největších chráněných území v Ugandě. Tento park patří k nejmagičtějším a nejdivočejším v Africe a nabízí úchvatnou kombinaci divočiny, obrovských řek a kopců, rostlin a zvířat.

Cesta do Pian Upe Wildlife Reserve v Ugandě se může zdát náročná, ale každý, kdo se tam dostane, si uvědomí, že cesta stojí za to. A aby se tam dostal, nejlepším řešením je zakoupit letenku.

Letenku do Ugandy lze zakoupit u předních leteckých společností, jako jsou Emirates Airlines, Ethiopian Airlines a další. Tyto společnosti nabízejí přímé lety do Ugandy, které můžete zakoupit online, v cestovních kancelářích nebo v letištních kancelářích.

Návštěva Pian Upe Wildlife Reserve v Ugandě vás zavede na břehy řeky Narus a Kidepo, kde se dají pozorovat stáda slonů a buvolů, zebry a různé druhy antil v jejich přirozeném prostředí.

Pro milovníky ptáků je to také ráj, protože v rezervaci nalezneme více než 300 druhů ptáků. Zde rovněž naleznete přirozené skalní oblasti, z nichž některé jsou tradičním sídlem tamních kmenů a jedinečná domovina pro řadu divokých zvířat včetně přízračných levhartů.

Aby byl váš výlet do Pian Upe Wildlife Reserve v Ugandě dokonalý, nezapomeňte na základní věci, jako je zabezpečení cesty, vakcíny a především, nestrkání rukou do srsti zvířat, i když to vypadají jako mazlíčci.

Pian Upe Wildlife Reserve v Ugandě je pro všechny milovníky divočiny a přírody povinností vidět. Je to ochráněné území, kde můžete zažít pravou divočinu, včetně přírodních skalních hor, řek, vodopádů a celou řadu živočichů, které na vás budou čekat. Tak pokud chcete zažít nezapomenutelný zážitek, neváhejte a kupte si letenku do Ugandy a odvezte si nezapomenutelnou vzpomínku na Pian Upe Wildlife Reserve v Ugandě.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky